365 dni: Ten dzień - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Video Sources 266 Views

  • Watch trailer
365 dni: Ten dzień zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film 365 dni: Ten dzień?

Apr. 27, 2022Poland111 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film ”365 dni: Ten dzień” 2022?

W roku 2020 „365 dni” zdominowało serwis streamingowy Netflixa. Ten film popularny był na całym świecie, nie tylko w Polsce. W związku z tym nikogo nie dziwi, że serwis wykupił kurę znoszącą złote jajka i że rozpoczęto już kręcenie sequela. „365 dni: Ten dzień” udało się przebić swojego poprzednika. Fabuła w zasadzie nie istnieje, a to, co jest jej niewiele, obraża naszą inteligencję.

Laura i Massimo mają szansę na szczęśliwe zakończenie, z wystawnym ślubem, w kulminacyjnej scenie. Mimo to, napięcie między Sycylijczykiem a Polką tylko rośnie. Nowożeńcy dowiadują się, że nie znają się tak dobrze, jak sądzili.

365 dni Ten dzień online

Fabuła w filmie 365 dni: Ten dzień

Nacho, jeden z głównych przeciwników Massimo, może wykorzystać napięcie, gdy Laura padła ofiarą kolejnego oszustwa. Kiedy kobieta uświadamia sobie, że jej chłopak nie podziela jej uczuć i pozostaje wierny, jest zdruzgotana. Szybko jednak przekonuje się, że na Sycylii nikomu nie można całkowicie ufać.

Fabuła filmu skupia się wokół porwania młodej, atrakcyjnej kobiety przez umięśnionego, wspaniałego mężczyznę. Ona nie może się w nim nie zakochać, bo on ma tylko jeden wyraz twarzy, czy to wściekły, czy robiący sobie selfie. Niektóre z narracyjnych zalet „365 dni: This Day” są tak złe, że aż dobre.

Czy jest to film warty uwagi?

365 dni było dla Netflixa zaskakującym hitem. Filmową adaptację powieści Blanki Lipinski obejrzały miliony osób.

Kiedy scenarzyści postanowili rozpocząć 365 dni: Ten Dzień od ślubu Laury i Massimo, mogli założyć, że fani otrząsnęli się z tragicznego zakończenia ostatniej części (Michele Morrone). Nawet autorzy nie wyjaśniają, jak bohater przeżył zamach. Dłuższe zastanawianie się nad tym nie służy niczemu. Para młoda musi sprawiać wrażenie rozgrzanej i zdenerwowanej na próbnej kolacji.

Kiedy nadchodzi czas na wspólne spędzanie czasu, zaczyna grać muzyka i wszystko przekształca się w nieskazitelny obraz cyklu „życie bogaczy”, pełen wytwornych samochodów, pięknych scenerii, wykwintnych kolacji, osobistych łodzi i drogich ubrań. Akt seksualny następnie powtarza się bez żadnych nowych czy interesujących wydarzeń. Nastąpiła jednak znaczna zmiana w sposobie prezentowania zbliżeń.

Najwyraźniej twórcy filmu zwrócili uwagę na zarzuty wobec szkodliwych działań Massimo. Laura dzieli się swoimi pragnieniami i po raz pierwszy jej znaczący partner zwraca na to uwagę. W takim przypadku fantazja bohaterki od razu wychodzi na jaw.

365 dni: Ten dzień
365 dni: Ten dzień
365 dni: Ten dzień
365 dni: Ten dzień
365 dni: Ten dzień
365 dni: Ten dzień
365 dni: Ten dzień
365 dni: Ten dzień
Tytuł (Angielski) 365 Days: This Day
Ocena 2.5 17,200 głosów
Ocena widzów 5.866 718 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.