After 4. Bez siebie nie przetrwamy - ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

After 4. Bez siebie nie przetrwamy

After 4. Bez siebie nie przetrwamy

Aug. 24, 2022USA95 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film After 4. Bez siebie nie przetrwamy 2022?

Kolejna powieść z serii opartej na popularnym fan fiction One Direction nosi tytuł After 4. Bez siebie nie przetrwamy i została po raz pierwszy opublikowana na Wattpad przez autorkę Annę Todd. Ten film przedstawia dwoje młodych ludzi, którzy są głęboko zakochani i których rodziny nadal powodują ich stres, podobnie jak w poprzednich rozdziałach. Postać umiera z powodu przedawkowania narkotyków, a inni palą i nadużywają alkoholu i innych narkotyków. Bohater zmaga się po uświadomieniu sobie, że człowiek, którego uważał za swojego ojca, nie jest nim. Jest trochę gorącego bankietu i wyraźnych, ale nie nagościowych scen seksualnych. Pojawiają się wątki dotyczące puszczenia w niepamięć przeszłości i wybaczenia sobie i innym, a także znaczenia tego, że obie osoby w partnerstwie są w zdrowej pozycji.

Oglądaj online After 4. Bez siebie nie przetrwamy

W filmie After 4. Bez siebie nie przetrwamy, Hardin (Hero Fiennes Tiffin) jest w szoku po dowiedzeniu się, że facet, którego uważał za swojego ojca (Rob Estes) nie jest tym, za kogo go uważał. Nawet jeśli Vance (Stephen Moyer) chciał być częścią życia Hardina, jego matka (Louise Lombard) pozwoliła mu w to uwierzyć. Hardin odsuwa od siebie kochankę Tessę (Josephine Langford), gdy w swoim zakłopotaniu i wściekłości po raz kolejny zwraca się ku piciu. Kiedy tragedia uderza w jej rodzinę, Hardin spieszy z powrotem, aby być u jej boku, ale Tessa wraca z Londynu do Seattle bez niego. Tessa przenosi się do Nowego Jorku z Landonem, ponieważ rozumie, że potrzebują czasu osobno, aby uciec od ich destrukcyjnego cyklu (Chance Perdomo).

W tym tempie, seria telewizyjna After może kontynuować swój niekończący się cykl rozpadów i pojednań przez kolejne 20 lat. Czy z czasem Tessa i Hardin stracą na atrakcyjności? Kiedy już się poddasz, lub Tessa, jak w filmie After 4 Hardin pojawia się po raz kolejny. Nawet jeśli ich ewidentnie toksyczny związek wydaje się monotonny i coraz trudniej się w niego wczuć, to w każdym filmie jest po prostu wystarczająco dużo, by utrzymać zainteresowanie. Ten wpis po raz kolejny kończy się „To be continued”.

After 4. Bez siebie nie przetrwamy
After 4. Bez siebie nie przetrwamy
After 4. Bez siebie nie przetrwamy
After 4. Bez siebie nie przetrwamy
Tytuł (Angielski) After Ever Happy
Ocena 4.5 4,725 głosów
Ocena widzów 6.997 580 głosów

Reżyser

Obsada

Louise Lombard isTrish Daniels
Trish Daniels
Chance Perdomo isLandon Gibson
Landon Gibson
Rob Estes isKen Scott
Ken Scott
Arielle Kebbel isKimberly
Kimberly "Kim" Vance
Stephen Moyer isChristian Vance
Christian Vance
Mira Sorvino isCarol Young
Carol Young
Frances Turner isKaren Scott
Karen Scott
Udostępnień0