Czarny telefon - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Czarny telefon zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Czarny telefon?

Jun. 22, 2022USA103 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film ”Czarny telefon” 2022?

Finney Shaw, nieśmiały, ale sprytny 13-latek, zostaje uprowadzony przez sadystycznego zabójcę i uwięziony w dźwiękoszczelnej piwnicy, gdzie krzyki na niewiele się zdadzą. Kiedy odłączony telefon na ścianie zaczyna dzwonić, Finney odkrywa, że ​​słyszy głosy poprzednich ofiar zabójcy. Są bardzo zdeterminowani, aby upewnić się, że to, co im się przytrafiło, nie przytrafi się Finneyowi.

„Czarny telefon”, horror z Ethanem Hawke w roli głównej, trafi do polskich kin 24 czerwca. Historia małej dziewczynki porwanej przez psychopatę jest jednocześnie intrygująca i straszna. Może posłużyć do pokazania, że nawet przy niewielkim budżecie można zrobić na dużym ekranie film wysokiej jakości. Minionki: Wejście Gru to film, który warto obejrzeć w 2022 roku.

Czarny telefon Online

Czarny telefon online – fabuła

Film Scotta Derricksona przenosi nas do małej amerykańskiej wioski na kilkadziesiąt lat przed powstaniem internetu i telefonów komórkowych. Telewizja i telefony stacjonarne pomagają nam być w kontakcie i informować o najważniejszych wiadomościach. Finney (Mason Thames) jest stopniowo przedstawiany jako młodzieniec, który nie pasuje i nie potrafi postawić się rówieśnikom. Jego młodsza siostra, Gwen (w tej roli Madeleine McGraw), jest znacznie bardziej nieustraszona i twarda niż on, ponieważ jest bardziej przyzwyczajona do życia w prawdziwym świecie. Terrence (Jeremy Davies) po śmierci żony ostro pije, co utrudnia im nawiązanie więzi. Jest scena, która pokazuje ją popełniającą samobójstwo. Sprawdźcie również świetny cały film Jurassic World Dominion.

Gdy postać Masona Thamesa, Finney Shaw, dorasta w małym miasteczku, poznaje różnych kolegów z klasy i sąsiadów. Zdarzają się momenty, w których dziecko ma kłopoty. Przyciąga różnego rodzaju dręczycieli, ponieważ jest zarówno genialny, jak i bojaźliwy. Po śmierci żony Jeremy Davis stracił kontrolę nad piciem i wyładował swoją wściekłość na dzieciach. Finney schodzi z drogi i stara się ukryć swoją wściekłość. Brakuje mu odwagi, by stawić czoła złu. Jest członkiem Zakonu Feniksa, ponieważ jego młodsza siostra Gwen (Madeleine McGraw), która jest niezwykle opiekuńcza wobec niego, uważa, że czeka go świetlana przyszłość. Nawet jeśli przeciwnik jest silniejszy, zrobiłaby wszystko, by go chronić. Finne zostaje porwany i uwięziony w ponurej celi, w której nie ma nic poza materacem i zepsutym telefonem.

czarny telefon cały film

Czarny telefon to bardzo dobry horror

Krótka historia Joe Hilla Scott Derrickson i C. J. Cherry zamienili Czarny telefon na film. Ponieważ 20-stronicowy scenariusz był niewystarczający na pełnometrażowy obraz, narracja musiała zostać drastycznie przerobiona. Zachowano jedynie fragment o czarnym telefonie (to dzięki temu urządzeniu Finney kontaktuje się z duchami ofiar zabitych przez trzymającego go w niewoli zwyrodnialca). Wszystko inne uległo drastycznej zmianie. Derrickson wskazuje, że siostra głównego bohatera posiada niezwykłą umiejętność. Ona, podobnie jak jej matka, ma wizję przeszłości. Jest w stanie rozmawiać ze zmarłymi. Nigdy wcześniej nie korzystała z tej umiejętności, dlatego nie ma pewności co do jej najlepszego wykorzystania. Kiedy jej brat zostaje porwany, podejmuje ogromne wysiłki, by go odnaleźć. Jest pewna, że ta umiejętność jest darem nadprzyrodzonym. Mówi, że to dlatego, że jest gorliwą katoliczką. Mimo to jesteśmy świadkami komediowego dialogu zrozpaczonej młodej kobiety z Bogiem, który nie przejmuje się jej wołaniami i prośbami.

Gdzie i czy warto obejrzeć Czarny telefon?

W „Czarnym telefonie” pojawiają się różne małomiasteczkowe i uprowadzeniowe klisze filmowe. Pojawiło się wiele rozpoznawalnych postaci, a jednak reżyser i montażysta wykonali tak niesamowitą pracę, że nie czuło się staroświeckości. Krótkie opowiadanie z książki Joe Hilla „Ghosts of the 20th Century” zostało napisane w bardzo pomysłowym stylu, bo mogło dotyczyć dowolnej liczby upiornych tematów. Nie przejmują one fabuły ani nie próbują wszystkiego wyjaśnić, co jest dodatkowym atutem, ale dodają nastroju i ułatwiają zrozumienie opowieści. Mają duży wpływ na fabułę na wiele sposobów. Jest wiele jump scares, pokazując, że działają i dodają suspensu. Zabrakło konsekwentnego dążenia do szokowania widza, jeśli obraz nie miał być serią wpadek i „mini-festiwalem upokorzeń” („The Nun”).

Scott Derrickson, który wyreżyserował młodych aktorów, wykonał znakomitą pracę, wydobywając z nich to, co najlepsze. Mason Thames po raz pierwszy zagrał w dużym filmie, pokazując, że warto śledzić jego karierę, ponieważ zawsze zaskakuje. Desperacja i przerażenie aktora są wyczuwalne w granej przez niego roli. Madeleine McGraw jako jedyna potrafi nas rozśmieszyć, jednocześnie tłumacząc, jak funkcjonuje rodzina i jakie ryzyko wiąże się z przekonaniem go do odejścia. Jeremy Davies, reżyser, który powołał ich do życia, powinien być również oklaskiwany za jego zdolność do obdarzenia swoich bohaterów zarówno smutkiem, jak i współczuciem pomimo otaczającej ciemności.

Czarny telefon
Czarny telefon
Czarny telefon
Czarny telefon
Czarny telefon
Czarny telefon
Czarny telefon
Czarny telefon
Czarny telefon
Czarny telefon
Tytuł (Angielski) The Black Phone
Ocena 7.3 18,890 głosów
Ocena widzów 7.1 196 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.