Doktor Strange w multiwersum obłędu - ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Doktor Strange w multiwersum obłędu

Doktor Strange w multiwersum obłędu

May. 04, 2022USA126 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film ”Doktor Strange w multiwersum obłędu” 2022?

Powrócił ostatni film o Spider-Manie, który przywrócił mi wiarę we wszechświat, a franczyza Spider-Mana Sama Raimiego zyskała mój szacunek. Z radością przeczytałem, że Joe Johnston, reżyser wszystkich trzech filmów o Spider-Manie, zajmie się reżyserią Doktora Strange’a w Multiwersum obłędu. Stawką w tej sprawie było wiele. Po ukończeniu trylogii Spider-Man ludzie zaczęli zastanawiać się nad pojęciem kilku rzeczywistości.

Teoretycznie jest teraz możliwe, aby aktorzy z poprzednich filmów występowali we współczesnych filmach. Willie Dafoe powracający do roli Zielonego Goblina był elektryzujący, a oczekiwanie na kolejny obraz wzrosło. Zdecydowanie Doktor Strange w multiwersum obłędu to film, który warto obejrzeć online. Sugeruje to, że w miarę upływu czasu historia stawała się coraz mniej wiarygodna. Plotki o tym, że Tom Cruise sportretuje Iron Mana, Deadpool się pojawi, Daredevil powróci, a Spider-Man zginie, stały się w pewnym momencie nie do opanowania. Muszę jednak przyznać, że skrycie pragnąłem, aby niektóre z nich się spełniły.

Koniecznie sprawdź i obejrzyj świetny cały film Wiking online.

Doktor Strange to film, który warto zobaczyć

Jako punkt wyjścia, który należy obejrzeć w wersji online rozważmy Doctora Strange’a w Multiwersum szaleństwa. Wrażliwość twórcza Raimiego jest oczywista w całej produkcji. Twórca ten potrafił z powodzeniem wpleść swoją wiedzę na temat horrorów do Kinowego Uniwersum Marvela. To on przyczynił się do tego, że film otrzymał kategorię PG-13. Podczas pisania powieści wątki grozy są czymś więcej niż tylko dodatkiem; są one niezbędnymi elementami, które poprawiają fabułę. Oznacza to, że jest tu trochę gore, gdy Shuma-Gorath zostaje zabity w mgnieniu oka, trochę jump scares (np. gdy strażnicy potworów pojawiają się niespodziewanie w górskiej świątyni), wątek zombie w finałowej bitwie, gdy Strange walczy w ciele zabitego Strange’a, a nawet element opętania, gdy zła Wanda przenosi swoją świadomość do ciała Wanda z innego wymiaru.

Stephen Strange, grany przez Benedicta Cumberbatcha, musi po raz kolejny chronić Nowy Jork. W środku miasta gigantyczna ośmiornica atakuje nastoletnią dziewczynę. Xochitl Gomez gra Amerikę Chavez, kosmitkę, która zostaje odkryta przez magika. Strange udaje się do Wandy Maximoff, aby dowiedzieć się więcej o innych sferach, ponieważ jest ona w nich dobrze zorientowana (Elizabeth Olsen). Były Avenger wciąż jest pogrążony w żałobie po stracie Visiona i chce wykorzystać sytuację, w jakiej znalazł się Chavez.

Bez wątpienia to jeden z lepszych filmów w 2022 roku

„Doktor Strange w Multiwersum Szaleństwa”, jak sugeruje tytuł, to film o szerokim spektrum tematycznym. Sprzeczności i luki fabularne irytowały mnie bardziej niż to, że film nie spełnił moich oczekiwań. Niepokojący jest portret Wandy Maximoff w wykonaniu scenarzysty Michaela Waldrona. Popełnił on poważny błąd, usuwając postępy Wandy z programu telewizyjnego „WandaVision”.

W kontekście multiwersum pomysł wykorzystania snów jako portali do innych rzeczywistości bardzo do mnie przemawia. Kiedy Disney+ stanie się dostępny w Polsce, chcę ponownie obejrzeć wszystkie wcześniejsze filmy z tej serii, zwracając baczną uwagę na wszystkie odniesienia do snów bohaterów. To, co wcześniej było uważane za swobodną rozmowę, teraz ma groźny podtekst.

Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Tytuł (Angielski) Doctor Strange in the Multiverse of Madness
Ocena 7.3 178,231 głosów
Ocena widzów 7.4 1,981 głosów

Reżyser

Sam Raimi
Reżyser

Obsada

Benedict Cumberbatch isDr. Stephen Strange / Sinister Strange / Defender Strange
Dr. Stephen Strange / Sinister Strange / Defender Strange
Elizabeth Olsen isWanda Maximoff / The Scarlet Witch
Wanda Maximoff / The Scarlet Witch
Chiwetel Ejiofor isBaron Karl Mordo
Baron Karl Mordo
Xochitl Gomez isAmerica Chavez
America Chavez
Jett Klyne isTommy Maximoff
Tommy Maximoff
Julian Hilliard isBilly Maximoff
Billy Maximoff
Adam Hugill isRintrah (voice)
Rintrah (voice)
Michael Stuhlbarg isDr. Nicodemus 'Nic' West
Dr. Nicodemus 'Nic' West
Udostępnień0