Doktor Strange w multiwersum obłędu - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Doktor Strange w multiwersum obłędu zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Doktor Strange w multiwersum obłędu?

May. 04, 2022USA126 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film ”Doktor Strange w multiwersum obłędu” 2022?

Powrócił ostatni film o Spider-Manie, który przywrócił mi wiarę we wszechświat, a franczyza Spider-Mana Sama Raimiego zyskała mój szacunek. Z radością przeczytałem, że Joe Johnston, reżyser wszystkich trzech filmów o Spider-Manie, zajmie się reżyserią Doktora Strange’a w Multiwersum obłędu. Stawką w tej sprawie było wiele. Po ukończeniu trylogii Spider-Man ludzie zaczęli zastanawiać się nad pojęciem kilku rzeczywistości.

Teoretycznie jest teraz możliwe, aby aktorzy z poprzednich filmów występowali we współczesnych filmach. Willie Dafoe powracający do roli Zielonego Goblina był elektryzujący, a oczekiwanie na kolejny obraz wzrosło. Zdecydowanie Doktor Strange w multiwersum obłędu to film, który warto obejrzeć online. Sugeruje to, że w miarę upływu czasu historia stawała się coraz mniej wiarygodna. Plotki o tym, że Tom Cruise sportretuje Iron Mana, Deadpool się pojawi, Daredevil powróci, a Spider-Man zginie, stały się w pewnym momencie nie do opanowania. Muszę jednak przyznać, że skrycie pragnąłem, aby niektóre z nich się spełniły.

Koniecznie sprawdź i obejrzyj świetny cały film Wiking online.

Doktor Strange to film, który warto zobaczyć

Jako punkt wyjścia, który należy obejrzeć w wersji online rozważmy Doctora Strange’a w Multiwersum szaleństwa. Wrażliwość twórcza Raimiego jest oczywista w całej produkcji. Twórca ten potrafił z powodzeniem wpleść swoją wiedzę na temat horrorów do Kinowego Uniwersum Marvela. To on przyczynił się do tego, że film otrzymał kategorię PG-13. Podczas pisania powieści wątki grozy są czymś więcej niż tylko dodatkiem; są one niezbędnymi elementami, które poprawiają fabułę. Oznacza to, że jest tu trochę gore, gdy Shuma-Gorath zostaje zabity w mgnieniu oka, trochę jump scares (np. gdy strażnicy potworów pojawiają się niespodziewanie w górskiej świątyni), wątek zombie w finałowej bitwie, gdy Strange walczy w ciele zabitego Strange’a, a nawet element opętania, gdy zła Wanda przenosi swoją świadomość do ciała Wanda z innego wymiaru.

Stephen Strange, grany przez Benedicta Cumberbatcha, musi po raz kolejny chronić Nowy Jork. W środku miasta gigantyczna ośmiornica atakuje nastoletnią dziewczynę. Xochitl Gomez gra Amerikę Chavez, kosmitkę, która zostaje odkryta przez magika. Strange udaje się do Wandy Maximoff, aby dowiedzieć się więcej o innych sferach, ponieważ jest ona w nich dobrze zorientowana (Elizabeth Olsen). Były Avenger wciąż jest pogrążony w żałobie po stracie Visiona i chce wykorzystać sytuację, w jakiej znalazł się Chavez.

Bez wątpienia to jeden z lepszych filmów w 2022 roku

„Doktor Strange w Multiwersum Szaleństwa”, jak sugeruje tytuł, to film o szerokim spektrum tematycznym. Sprzeczności i luki fabularne irytowały mnie bardziej niż to, że film nie spełnił moich oczekiwań. Niepokojący jest portret Wandy Maximoff w wykonaniu scenarzysty Michaela Waldrona. Popełnił on poważny błąd, usuwając postępy Wandy z programu telewizyjnego „WandaVision”.

W kontekście multiwersum pomysł wykorzystania snów jako portali do innych rzeczywistości bardzo do mnie przemawia. Kiedy Disney+ stanie się dostępny w Polsce, chcę ponownie obejrzeć wszystkie wcześniejsze filmy z tej serii, zwracając baczną uwagę na wszystkie odniesienia do snów bohaterów. To, co wcześniej było uważane za swobodną rozmowę, teraz ma groźny podtekst.

Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Tytuł (Angielski) Doctor Strange in the Multiverse of Madness
Ocena 7.3 178,231 głosów
Ocena widzów 7.4 1,981 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.