Dziewczyny z Dubaju - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Dziewczyny z Dubaju zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Dziewczyny z Dubaju?

Nie uwierzysz, dopóki nie zobaczysz.Nov. 26, 2021Unknown146 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępnień1

Gdzie oglądać cały film Dziewczyny z Dubaju online?

Bez wątpienia najbardziej znany polski film roku 2021 to Dziewczyny z Dubaju. Wiele uwagi świata skupiło się na nim podczas pokazu na festiwalu w Cannes. Tegoroczny film Dody i Sadowskiej porównywany był do znanego wszystkim 365 dni. Pozory mogą mylić, ale nie dajcie się zwieść. Ten film z Polski oprócz tego, że bawi, prowokuje również do myślenia.

Kiedy po raz pierwszy ogląda się „Dziewczyny z Dubaju”, jest się zaskoczonym. Jest to film o dziewczynie, która chce opuścić swoją małą wioskę i znaleźć dla siebie karierę, pieniądze i lepsze życie. Już w pierwszej scenie Radosław Majdan zostaje zaatakowany przez napastnika (złośliwe wypowiedzi na temat jego byłej partnerki są już znakiem firmowym Dody). Dziewczyny z Dubaju w niedługim czasie powinny pojawić się w najpopularniejszych serwisach VOD.

Czy warto oglądać Dziewczyny z Dubaju online?

Głównym założeniem tej produkcji było wprowadzenie do zespołu aktorów, którzy nie mieli jeszcze w swojej karierze większych ról. Pomysł ten okazał się fantastycznym sukcesem! Paulina Gałązka wcielająca się w postać Emi, głównej bohaterki filmu, pozostawia w widzu niezatarte wrażenie. Jest doskonała we wszystkim, czego się podejmuje. Podobnie twierdzi Katarzyna Sawczuk. Katarzyna Figura, młoda Polka, jest taka sama jak te dwie dziewczyny. Jest tak samo utalentowana jak pozostałe. Gwieździe filmowej udało się sprawić, że widzowie współczuli postaci Doroty, mimo że była ona całkowicie zdeprawowana.

Doda, reżyserka „Dziewczyn z Dubaju”, po raz drugi wypowiedziała się na ten temat. Wokół filmu i jego realizacji pojawiło się wiele kontrowersji. W tym momencie trudno jest rozróżnić, które historie są prawdziwe, a które sfabrykowane dla szybkiego zarobku. Dla wszystkich tych tematów bardziej odpowiedni byłby osobny artykuł. Aby skorzystać z usług kobiety-reżyserki, Doda skontaktowała się z Marią Sadowską. Ma ona sposób opisywania życia bohaterek na ekranie, który jest jednocześnie czuły i współczujący. Widać to bardzo wyraźnie w filmie „Dziewczyny z Dubaju”, który nie próbuje obarczać winą młodych kobiet pracujących w seksbiznesie. Innym tytułem wartym obejrzenia może okazać się hit na 2022 rok Sonic 2: Szybki jak błyskawica.

Czy film okaże się hitem?

Ponad połowa filmu poświęcona jest ognistej Emi, która coraz bardziej pogrąża się w świecie pokręconych mężczyzn, wyuzdanych kobiet i jeszcze większych pokus. Nieszczęśliwa nastolatka, która dorabia jako „escort girl” w wiejskich konkursach piękności, szybko zdobywa szczyty w swojej dziedzinie. Następnie wraz z matką Dorotą (Katarzyna Sawczuk) otwiera własny, dochodowy seksbiznes.

Kobiety z Dubaju doskonale oddają aktualny nastrój. Pokazuje to, w jaki sposób ci z nas, którzy dorastali na przełomie lat 90. i 2000, byli w stanie wymyślić rzeczy do zbadania. Nikt inny nie wydaje się nie nadążać za duchem czasu. Dorota, jako „Lady D”, ma w sobie autorytet, który przeczy jej wątłemu wyglądowi. Bohaterka, Emi, jest jej najnowszym więźniem, mimo że wie wszystko o prawach rządzących seksbiznesem i o tym, jak przyciągnąć nowych członków. To właśnie z powodu swojej byłej dziewczyny została tak szybko zdegradowana. Dziewczyny z Dubaju online to film, który z pewnością warto obejrzeć ze względu na dobrą grę aktorską.

Dziewczyny z Dubaju
Tytuł (Angielski) Dziewczyny z Dubaju
Ocena 5.4 408 głosów
Ocena widzów 6.3 6 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.