Dzika noc - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Dzika noc zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Dzika noc?

Nov. 30, 2022USA112 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film Dzika noc 2022?

W skandalicznej komedii akcji Dzika noc, grany przez Davida Harboura, Święty Mikołaj próbuje uratować rodzinę, która bierze zakładników. Chociaż zawiera dużo krwi, gore i grubego języka, jest również zabawny i niepoważny. Ekstremalna przemoc obejmuje walkę, używanie broni palnej i strzelanie, uderzanie tępymi przedmiotami i bronią ręczną, dźganie, krojenie, gore, tryskającą krew, krwawe rany, bulgoczącą krew, rozbijanie głów, łamanie kości, wydłubywanie oczu, ludzi porażonych prądem, wybuchy i groźby, między innymi.

Jest Wigilia w Dzika noc, a Santa Claus (David Harbour) jest zużyte przez społeczeństwo, które ma zbyt dużo chciwości i nie dość świąteczne radości. Jason Lightstone (Alex Hassell), jego była żona Linda (Alexis Louder) i ich córka Trudy są w drodze na coroczne świąteczne spotkanie rodzinne (Leah Brady). Nieprzyzwoicie zamożna matka Jasona, Gertrude Lightstone (Beverly D’Angelo), jego zła siostra Edi Patterson i jej rodzina będą gościć ich na wakacjach. Przestępczy geniusz znany jako „Pan Sknerus” (John Leguizamo), barges in z jego gangiem popleczników z zamiarem kradzieży 300 milionów dolarów ze skarbca Gertrudy, tak jak Mikołaj jest tam, aby dostarczyć prezenty i trwa chwilę, aby łyknąć trochę dobrej wódki wraz z jego ciasteczka.

Dzika noc

Oglądaj online Dzika noc

Chociaż nie jest to film przyjazny dzieciom ze względu na przemoc, przekleństwa i gore, David Harbour’s endearing portrayal i zabawne irreverence otaczające znanych scen akcji sprawiają, że jest to zachwycający prezent świąteczny. Świąteczne filmy Bad Santa, Elf, Home Alone, Fatman, a nawet sam Die Hard są w Dzika noc nawiązaniami. Nic jednak nie sprawia wrażenia naśladowania czy hołdu. Mentalność „bawmy się dobrze, a kogo obchodzi, co zostanie zniszczone w tym procesie” jest najwyraźniej akceptowalna w Dzika noc. Szalony Hansel & Gretel: Łowcy czarownic i chaotyczny film o nazistowskich zombie Dead Snow (2009) należą do filmów norweskiego reżysera Tommy’ego Wirkoli, które pasują do tego opisu.

W tych filmach Wirkola demonstruje swoją znajomość historii horroru, swoje uznanie dla horrorów, które są świadome tego, że są horrorami, oraz swoją chęć wspinania się na szczyt tego niepewnego stosu, jednocześnie nieustannie odnawiając każdy istotny moment. Gdyby nie Harbour, oglądanie jednego strasznego morderstwa za drugim, coraz bardziej krwawego, mogłoby być nużące. Zachowuje równowagę i nadaje swojemu Mikołajowi dokładnie właściwy ton. Jest zużyty i cyniczny, nigdy nie jest przesadnie entuzjastyczny, a jednak wciąż pełen miłości i nadziei. Nie używając niczego więcej niż młota kowalskiego, może pokonać całą wyszkoloną armię, a jednak wciąż chcemy go po tym przytulić.

Dzika noc
Dzika noc
Dzika noc
Dzika noc
Dzika noc
Dzika noc
Dzika noc
Dzika noc
Dzika noc
Dzika noc
Tytuł (Angielski) Violent Night
Ocena 7.1 15,811 głosów
Ocena widzów 7.621 416 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.