Dziwny świat - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Dziwny świat zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Dziwny świat?

Nov. 23, 2022USA102 Min.PG
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film Dziwny świat 2022?

W porywającej animowanej przygodzie science-fiction Dziwny świat, Clades, słynna rodzina odkrywców, musi odłożyć na bok swoje różnice, aby dowiedzieć się, co niszczy elektrownie w ich mieście. W filmie, który powstał pod wpływem klasycznych filmów science-fiction, jest wiele sytuacji zagrożenia życia i śmierci oraz ucieczek, a także śmierć mniejszej postaci oraz wykorzystanie miotacza ognia i innych broni do pokonania wrogów. Narracja niesie ze sobą podnoszące na duchu idee dotyczące środowiska, stosunków międzynarodowych i otwartej komunikacji między rodzicami i dziećmi w każdym wieku.

Ze swoją załogą i nastoletnim synem, Searcherem (Jake Gyllenhaal), poszukiwacz przygód Jaeger Clade (głos Dennisa Quaida) szuka bezpiecznego nowego domu dla mieszkańców Avalonii, gdy otwiera się Dziwny świat. Każdy na misji, z wyjątkiem Jaeger, myśli, że powinny one rozstrzygnąć, gdzie Searcher odkrywa magiczną, moc dając roślinę. Jaeger jest nieugięty w kwestii pozostawienia swojego syna i ruszenia dalej za góry. Po 25 latach Avalonia prosperuje dzięki roślinie, którą znalazł młody Poszukiwacz. Jest ona znana jako Pando i wspiera całą infrastrukturę społeczności.

Oglądaj online świetną produkcję „Dziwny świat”

Ten nostalgiczny powrót do przygód sci-fi charakteryzuje się dwoma sympatycznymi pomocnikami, serdecznym wątkiem międzypokoleniowym i pozytywną reprezentacją etniczną. Głównym tematem filmu Dona Halla i Qi Nguyena są relacje pomiędzy Ethanem, jego rodzicami i dziadkiem. Legend, duży, ukochany, trójnożny pies rodziny, który jest hałaśliwy i lubi wszystkich, oraz Splat, blobopodobna, pozbawiona cech charakterystycznych istota, którą Ethan odkrywa w rzekomo magicznym królestwie, dostarczają mnóstwa śmiechu i ciepłych uczuć w przyjaznej dla środowiska narracji.

Gdy nowy świat ożywa wokół dociekliwych Avalończyków, grafika Dziwny świat jest kolorowa i przypomina watę cukrową. Poza jedną, dość zabawną, podpowiedzianą śmiercią, budowanie świata oferuje niebezpieczeństwo na każdym kroku, ale nigdy nie czuje się ono przytłaczające. To niefortunne, że pojawiły się głosy sprzeciwu wobec przedstawienia w filmie Ethana zakochanego w chłopcu (i niezachwianego wsparcia rodziny dla tego faktu), co jest w zasadzie równe słodkiej randce w Inside Out.

Dziwny świat
Dziwny świat
Dziwny świat
Dziwny świat
Tytuł (Angielski) Strange World
Ocena 5.2 29 głosów
Ocena widzów 6.9 8 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.