Egzorcyzmy siostry Ann - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Egzorcyzmy siostry Ann zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Egzorcyzmy siostry Ann?

Oct. 23, 2022USA93 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film Egzorcyzmy siostry Ann 2022?

W filmie o opętaniu/egzorcyzmach Egzorcyzmy siostry Ann, zaawansowana jest idea, że kobiety powinny móc praktykować egzorcyzmy. Dodatkowo nawołuje do empatii i zrozumienia, ale jest to tak letargiczne i zużyte, że nie przynosi żadnego efektu. Przygotujcie się na dużo przemocy związanej z demonami, wielokrotne jump scares, dziwaczne kontorsje ciała, sceny pokazujące wykorzystywanie dzieci, trupy, krew i inne przerażające, obrzydliwe i zaskakujące efekty cyfrowe.

Ann (Jacqueline Byers) doświadcza traumy z dzieciństwa w Egzorcyzmy siostry Ann. Uważa, że jej matka została opętana i była napędzana do krzywdzenia swojej małej córki przez „głos” wewnątrz niej. Mimo, że kościół zabrania zakonnicom nauki o egzorcyzmach, Ann, zakonnica pracująca w szpitalu dydaktycznym, jest nieugięta, aby to zrobić. Natalie to młoda dziewczyna, z którą Ann nawiązuje znajomość (Posy Taylor). Ann jest w stanie pomóc Natalie, gdy wykazuje objawy opętania, łącząc się z dziewczyną wewnątrz, a nie konfrontując się z demonem. Ojciec Dante, młody ksiądz (Christian Navarro), zbliża się do Ann, aby poprosić o pomoc w sprawie swojej siostry, która również wydaje się być opętana. Kiedy jednak sprawy przybierają zły obrót, Ann musi po raz kolejny zmierzyć się z wewnętrznym diabłem Natalie i dokonać trudnego wyboru.

Egzorcyzmy siostry Ann

Oglądaj online Egzorcyzmy siostry Ann

Jak wiele filmów o egzorcystach, tak i ten jest wizualnie oszałamiający (zabytkowe katedry, biblioteki, witraże), jednak brakuje mu energii i wydaje się, że zasnął, przyjmując otoczenie. W tym sensie, że sugeruje, iż nadszedł czas, aby przyjąć kobiety do klubu egzorcystów, Prey for the Devil ma solidny pomysł. Odwraca również scenariusz, twierdząc, że zamiast ścigać demona, ludzie powinni spróbować pomóc opętanym, którzy są tak zranieni i winni, że nie sądzą, iż zasługują na miłość Boga. Jednak te koncepcje są stosowane tylko w niewielkiej liczbie stereotypowych, zużytych sytuacji egzorcyzmów. Demon po prostu powoduje, że wentylator sufitowy obraca się tak szybko, że łopatki odrywają się i latają po całym pokoju, co jest jedyną fascynującą rzeczą, która ma miejsce.

W tym filmie wszystko ma senny klimat, nawet Ann, która przez cały czas mówi w hipnotycznym tonie. (To działa fantastycznie w momentach, gdy opiekuje się ludźmi, ale mniej, gdy walczy z demonami). Nicnie jest pilne. Podczas pierwszego egzorcyzmu, którego jesteśmy świadkami, dwóch ochotników testuje procedurę, jakby to był praktyczny egzamin ustny. To tylko zadanie dla klasy. Nie pomaga fakt, że demony nie są nawet przerażające, składając się z typowych niskobudżetowych, ospałych efektów CGI i kilku jump scares. Przynajmniej Virginia Madsen jest obecna, dając filmowi odrobinę klasy jako główny lekarz szpitala. Colin Salmon jest fantastyczny jako ojciec Quinn i ma wspaniały głos. Egzorcyzmy siostry Ann zasługiwałby na swoją obsadę, gdyby tylko zmotywował się do realizacji swoich ambicji.

Egzorcyzmy siostry Ann
Egzorcyzmy siostry Ann
Egzorcyzmy siostry Ann
Egzorcyzmy siostry Ann
Egzorcyzmy siostry Ann
Egzorcyzmy siostry Ann
Egzorcyzmy siostry Ann
Egzorcyzmy siostry Ann
Tytuł (Angielski) Prey for the Devil
Ocena 5.2 6,237 głosów
Ocena widzów 6.789 173 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.