Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu?

Witaj z powrotem tam, gdzie zaczęła się magia.Jan. 01, 2022United Kingdom103 Min.TV-PG
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępnień0

Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu do obejrzenia online

Twórcom dokumentu Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu należą się wielkie słowa uznania za to, że udało im się nawiązać kontakt z widzami na skalę światową, czy to w sposób zamierzony, czy niezamierzony. „Encyklopedia kultury popularnej, która – moim zdaniem – przetrwa wieczność”. Jednak po raz pierwszy dokonano tego w tak piękny i elegancki sposób. Dzięki swoim nieskazitelnym cechom jest to naprawdę dzieło sztuki, które możemy jeszcze bardziej docenić. Najważniejszym elementem jest jednak treść, uczucia, które praktycznie wylewają się z ekranu. Alan Rickam, Richard Harris i aktorka Helen McCory złożyli hołd zmarłym członkom obsady. Ich serca zostały nam podarowane w prezencie.

Ta oś porządkująca jest kluczowa w odcinku specjalnym upamiętniającym 20. rocznicę premiery kultowego serialu. Z czasem widzowie lepiej zrozumieją fenomen serialu, a nawet przezwyciężą początkowy szok, którym dla wielu będzie odkrycie, że niektórzy nie tylko doczekali się listu z Hogwartu, ale otrzymali go wiele lat później.

W końcu magiczne królestwo odegrało ważną rolę w moim dzieciństwie, więc przywołało dobre wspomnienia. Od dawna nic nie wywarło na mnie takiego wpływu, jak szczere uczucia artystów na scenie, a nawet teraz.

Czy warto obejrzeć cały film Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu?

Kiedy mija 20 lat od ukazania się pierwszego rozdziału Harry’ego Pottera w Polsce. Z tej okazji zadbano o to, by po raz pierwszy od dwóch dekad przyjaciele z Hogwartu spotkali się ponownie. W filmie, który został wyprodukowany przez Warner Bros, występują aktorzy i twórcy, którzy przyczynili się do powstania tej niesamowitej opowieści. Nie ma wątpliwości, że ponowne spotkanie po tak długim okresie nieobecności będzie miało wpływ na fanów. Jeśli jeszcze nie widzieliście filmu, zachęcamy do tego, abyście przypomnieli sobie lata rozrywki, jakiej dostarczali mali czarodzieje.

Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu to powrót do przeszłości

Aktorzy i twórcy przyszłych spektakli wspominają każdy aspekt dnia pracy na planie. Dzielą się swoimi pomysłami, sekretami i zakulisowymi spostrzeżeniami na temat spektaklu. Draco Malfoy był naprawdę platonicznie zakochany w Hermionie Granger, a Richard Harris, który grał Dumbledore’a, był przekonany, że feniks to prawdziwy, wytresowany ptak. Między innymi zdobywamy wiedzę. Kiedy ogląda się film dokumentalny, staje się jasne, jak wielkie było to przedsięwzięcie.

Nastrój stawał się coraz bardziej mroczny i ponury w miarę kolejnych wyczynów młodego czarodzieja, podobnie jak postaci, które dojrzewały z dzieci do nastolatków. W tych smutnych i serdecznych momentach twórcy filmu zastanawiają się nad swoimi byłymi współpracownikami i głębią więzi, jakie nawiązali w ciągu dekady współpracy. Wielu brytyjskich aktorów, takich jak Maggie Smith, Helena Bonham Carter, Gary Oldman, Ralph Fiennes, Alan Rickman, Imelda Staunton, Michael Gambon i Julie Walters, wystąpiło w filmach ilustrujących świat czarodziejów i mugoli. Po za tym fanom Harrego Pottera napewno przypadnie do gustu nowość, czyli cały film Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a online.

Fani Harrego Pottera będą zachwyceni

Dzięki znakomicie pomyślanej i fachowo przeprowadzonej imprezie „Powrót do Hogwartu: 20. rocznica urodzin Harry’ego Pottera Online” powinien odnieść ogromny sukces wśród wszystkich fanów Harry’ego Pottera. Zamiast siedzieć w pokoju z moderatorem i opowiadać anegdoty przed publicznością, prezentacja przypominała raczej prywatny dialog między członkami obsady. W trakcie prezentacji różne powiązane ze sobą fragmenty są łączone, a aktorzy wchodzą w interakcje.

W filmie wystąpią Robbie Coltrane, Jason Isaacs, Gary Oldman, Helena Bonham Carter i Tom Felton. Fascynujące jest obserwowanie ich wzajemnych interakcji. Szczególnie przejmujące jest to, gdy rozmawia się z najmłodszymi członkami obsady, którzy dorastali na ich oczach. W wielu wywiadach Radcliffe mówi, że kiedy rozpoczynał zdjęcia, nie miał pojęcia, kim są starsi członkowie zespołu Pottera. Kiedy napotykał trudności, byli to tylko dorośli, którzy próbowali mu pomóc. W końcu zdał sobie sprawę z tego, z kim przyszło mu się zmierzyć i jak wielkie miał szczęście, że znalazł się w parze z tą osobą.

Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
Tytuł (Angielski) Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts
Ocena 8 36,181 głosów
Ocena widzów 7.9 1,252 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.