Hokus Pokus 2 - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

lockUPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

strzalka ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Hokus Pokus 2 zalukaj film online

Hokus Pokus 2 - ZALUKAJ FILM ONLINE

Sep. 27, 2022USA105 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Hokus Pokus 2 2022?

Wyczekiwany sequel cieszącej się ogromnym powodzeniem komedii fantasy Disneya z lat 90. nosi tytuł Hokus Pokus 2. Podobnie jak pierwszy film, czarodziejski sequel ma kilka obrzydliwych momentów i magiczną przemoc, zwłaszcza z udziałem odciętego zombie, ale w dużej mierze jest to film przyjazny rodzinie. Aby zachować młodość, czarownice (powracające aktorki Kathy Najimy, Sarah Jessica Parker i Bette Midler) mówią o pożeraniu dzieci. Grożą też, że będą zabijać i torturować innych, zwłaszcza nastolatków. Wzniecają pożary, rzucają zaklęcia z krwi i kości, mówią o zabieraniu dusz.

W HOCUS POCUS 2, siostry Sanderson (Bette Midler, Sarah Jessica Parker i Kathy Najimy), najbardziej niesławny gang głodnych dzieci czarownic z XVII wieku, są niechcący przywołane do współczesnego Salem przez najlepsze przyjaciółki z liceum, Beccę i Izzy (Whitney Peak i Belissa Escobedo). Czarownice wymagają młodej krwi, aby pozostać młodymi i pięknymi, ale ich poszukiwania nastolatków zostają wykolejone, gdy dowiadują się, że burmistrz miasta (Tony Hale) jest potomkiem ich starego wroga. 

cały film hokus pokus 2

Oglądaj online Hokus Pokus 2

W tym przypadku nowy film przebija swojego poprzednika pod względem wartości rozrywkowej, co zawsze jest ulgą dla legionów wielbicieli kultowego klasyka. Chociaż Hokus Pokus 2 czyni pewne aluzje do oryginału z 1993 roku, nie trzeba koniecznie oglądać tamtego filmu, by cieszyć się tym nowym, a włączenie współczesnych młodych ludzi może pomóc zdobyć nowych fanów. Mogą oni cieszyć się feministycznymi podtekstami, przytępionym partnerem piłkarskim (określanym przez Sandersonów jako „wioskowy idiota”) oraz współczesnymi żartami na temat technologii, takich jak Alexa, Roombas i niezliczone produkty „przemysłu młodzieżowego i kosmetycznego”.

Midler jest jednak prawdziwą gwiazdą. To ona zarządza swoimi naiwnymi siostrami i bierze show gdziekolwiek się pojawi. Siostry Sanderson startują w konkursie na kostium drag, kiedy jedna z postaci zauważa: „Chyba szukacie sceny”. Ona wzdycha, „Zawsze”, przed wybuchem do piosenki i tańca i hipnotyzowania mieszkańców do flash mob jak horda zombie, aby zrobić jej ofertę. Ten film utrzymuje humor, podczas gdy stonowane niektóre z oryginału bardziej cringe-worthy elementy (jak Parker głupi akt blondynka), a nawet zawiera serce łamanie pożegnanie (ponownie, przez Midler). Te „gotyckie Złote Dziewczyny” z jakiegoś powodu wciąż mają taki sam wygląd jak 29 lat temu. Dziecięca krew musi być naprawdę aktywna.

Świetny sequel, który warto obejrzeć

W tym przypadku nowy film przebija swój poprzednik pod względem wartości rozrywkowej, co zawsze jest ulgą dla legionów wielbicieli kultowego klasyka. Choć Hokus Pokus 2 czyni pewne aluzje do oryginału z 1993 roku, nie trzeba koniecznie oglądać tamtego filmu, by cieszyć się tym nowym, a włączenie współczesnych młodych ludzi może pomóc w zdobyciu nowych fanów. Mogą oni cieszyć się feministycznymi podtekstami, przytępionym partnerem piłkarskim (określanym przez Sandersonów jako „wioskowy idiota”) oraz współczesnymi żartami na temat technologii, takich jak Alexa, Roombas i niezliczone produkty „przemysłu młodzieżowego i kosmetycznego”.

Peak jest szczególnie doskonały jako lider grupy nastolatków (materiał na Hocus Pocus 3? ), Hale jest konsekwentnie zachwycający, a Hannah Waddingham z „Witch Mother” Teda Lasso robi urocze cameo. Midler jest jednak prawdziwą gwiazdą. To ona zarządza swoimi naiwnymi siostrami i bierze show gdziekolwiek się pojawi. Siostry Sanderson startują w konkursie na kostium drag, kiedy jedna z postaci zauważa: „Chyba szukacie sceny”. Ona wzdycha, „Zawsze”, przed wybuchem do piosenki i tańca i hipnotyzowania mieszkańców do flash mob jak horda zombie, aby zrobić jej ofertę.

Hokus Pokus 2
Hokus Pokus 2
Hokus Pokus 2
Hokus Pokus 2
Hokus Pokus 2
Hokus Pokus 2
Hokus Pokus 2
Tytuł (Angielski) Hocus Pocus 2
Ocena 6 44,186 głosów
Ocena widzów 7.518 1,224 głosów

Reżyser

Obsada

Bette Midler isWinifred Sanderson
Winifred Sanderson
Sarah Jessica Parker isSarah Sanderson
Sarah Sanderson
Kathy Najimy isMary Sanderson
Mary Sanderson
Doug Jones isBilly Butcherson
Billy Butcherson
Tony Hale isMayor / Reverend Traske
Mayor / Reverend Traske
Udostępnień0