Kimi - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Kimi zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Kimi?

Nie tylko ona słucha.Feb. 10, 2022USA89 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępnień0

Gdzie oglądać cały film Kimi online?

Reżyser filmu, Steven Soderbergh, stworzył trzymający w napięciu, tajemniczy thriller, który porusza kwestie wykorzystywania seksualnego i chorób psychicznych we współczesnym społeczeństwie. Film nosi tytuł Kimi i został wyreżyserowany przez Stevena Soderbergha. Kiedy grana przez Zoe Kravitz prowadzi śledztwo w sprawie straszliwej tragedii dla dużej firmy technologicznej, staje w obliczu prawdy. Nawet jeśli oznacza to narażenie jej własnego życia, chce doprowadzić winnych przed oblicze sprawiedliwości. Wstrząsające nagranie z ataku na tle seksualnym pokazuje ofiarę uderzoną w twarz i z podciętą szyją.

Poza porwaniami zdarzały się też pchnięcia nożem, a ludzie w stanie nietrzeźwym strzelali do siebie z pistoletów na gwoździe. Angela cierpi na agorafobię, a także inne, niezidentyfikowane jeszcze problemy psychiczne. Od czasu rozpoczęcia programu z wirusem ich stan się pogorszył. W filmie sąsiad, Terry (Byron Bowers), oferuje jej pomoc w uporaniu się z problemami. W jednym klipie Angela wstaje z łóżka nago, a w innym uprawiają seks. Inteligentne głośniki aktywowane głosem są już dostępne na rynku dzięki takim firmom technologicznym jak ta. W filmie wspomina się lub pokazuje w widocznym miejscu wiele rzeczywistych marek.

Jedna z bohaterek filmu KIMI, jest przekonana, że odkryła dowody niezwykle poważnego przestępstwa. Przedstawienie tego przełożonym może być ryzykowne, ponieważ może im się to nie spodobać.

Kimi czyli tajemniczy thriller

Reżyser Steven Soderbergh wykonuje świetną robotę w tym kryminalnym thrillerze, którego akcja rozgrywa się w Seattle w dzielnicy zaawansowanych technologii. Styl Kimi jest wzmocniony przez połączenie nowoczesnych historii o technologii w naszych domach, zagadki morderstwa i mieszkań w magazynach. Na przykład, oto co się dzieje: Mimo to film jest chaotyczny i przypomina raczej zlepek swoich dwóch części niż spójną całość. Ta część filmu ma nowatorski pomysł. Pełni ona rolę tłumacza strumienia mowy Alexy, dbając o to, by każda instrukcja została zrozumiana. Próbując uniknąć powrotu do swojego mieszkania, natrafia na przypadek, który według niej jest przykładem wykorzystywania seksualnego.

Zdecydowanie warto obejrzeć równie dobry cały film Epoka Lodowcowa Przygody Dzikiego Bucka online!

Wciągająca fabuła w całym filmie Kimi

W przypadku Angeli łatwo o paralele między tym, co wiemy teraz, a tym, co wiemy w przeszłości. W drugiej połowie filmu dom Angeli odwiedza grupa grubszych osobników w celu zdobycia istotnych dowodów, co staje się grą w kotka i myszkę. Słaba fabuła filmu i słaba obsada drugoplanowa nie są w stanie dotrzymać im kroku. Angela straciła część z tego, co czyniło ją interesującą od samego początku. Wydaje się, że w ostatniej części filmu, bez wyraźnego powodu, całkowicie pozbyła się problemów ze zdrowiem psychicznym. Staje się to kompletnym chaosem, kiedy wrzuca się do serialu postać, która jest prześladowcą, a potem staje się bohaterem. Kimi ma jednak wygląd i wrażenie filmu niskobudżetowego. Cały film Kimi jest zachwycający wizualnie i ma doskonałą muzykę.

Kimi
Kimi
Kimi
Kimi
Kimi
Kimi
Kimi
Kimi
Tytuł (Angielski) Kimi
Ocena 6.3 16,116 głosów
Ocena widzów 6.3 256 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.