Kolejne 365 dni - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Kolejne 365 dni zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Kolejne 365 dni?

Aug. 19, 2022Poland112 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film Kolejne 365 dni 2022?

Trzeci wpis z serii soft-core porno skupionej na tym potencjalnym match-upie nosi tytuł „Kolejne 365 dni”. Kobieta zostaje porwana przez gangstera, aby ten mógł sprawić, że się w niej zakocha. Biorą ślub i uprawiają dużo seksu. Tylko dla starszych widzów, ponieważ zawiera piersi i pośladki w słabo oświetlonych sekwencjach seksualnych (stosunek od przodu i od tyłu), trójkąt i seks oralny pośród wymyślonego dramatu ich związku. Romans między małżonkami. W klubie mąż angażuje się w aktywność seksualną. Dorośli spożywają dużo alkoholu i palą papierosy.

Tam, gdzie kończą się 365 Dni, Kolejne 365 dni podejmuje: Ten Dzień się skończył. Massimo (Michele Morrone), ponury mizoginistyczny gwałciciel, który porwał Laurę (Anna Maria Sieklucka) w filmie nr 1, jest teraz mężem Laury. Teraz Laura jest żoną swojego przyjaciela Olgi (Magdalena Lamparska), z którym pije, imprezuje w nocnych klubach i udaje jej się stworzyć udaną linię mody. Wciąż jednak odczuwa skutki brutalnych wydarzeń z pierwszego sequela, w którym została postrzelona i poroniła.

Oglądaj online świetną produkcję „Kolejne 365 dni”

Podobnie jak w przypadku poprzednich filmów z serii, nikt z twórców Kolejne 365 dni nie podjął wysiłku, by uczynić Massimo czy Laurę bardziej przyjaznymi, lubianymi czy apetycznymi. Przynajmniej ukryty zły bliźniak, który zginął w części nr 2 nie stanowi już zagrożenia. W przypadku tego najnowszego sequela wydaje się, że niezłomni producenci i scenarzyści tej głupiej franczyzy całkowicie zrezygnowali z tak uciążliwych kwestii jak fabuła i głębia postaci. Nikt nie zauważyłby, gdyby sceny seksu zostały ponownie wykorzystane z poprzedniego 365era. Bez wątpienia istnieją bardziej przyjemne doświadczenia oglądania dostępne dla osób szukających przyjemności w symulowanym seksie.

Podobnie, będzie to więcej niż rozczarowanie, jeśli masz nadzieję zobaczyć kilka wybitnych występów lub wnikliwe studia charakterów. Nudny rock, który towarzyszy nudnej historii ma równie nudny tekst „Save me from the shadows, they want to eat my soul”. Wszystko odbywa się według prostej formuły: przepiękna sceneria, atrakcyjni ludzie w różnych stanach rozebrania, spowici w otoczkę ostentacyjnej konsumpcji i bogactwa. Podwójna tematyka tego gatunku komedii – problemy bogatych i przestępców oraz nędzne ekscesy – sygnalizowana jest przez wystawne apartamenty, drogie samochody, ubrania, obfite jadłospisy dla smakoszy oraz głównych bohaterów, którzy często są nietrzeźwi i skłonni do masochizmu.

Kolejne 365 dni
Kolejne 365 dni
Kolejne 365 dni
Kolejne 365 dni
Kolejne 365 dni
Kolejne 365 dni
Tytuł (Angielski) Kolejne 365 dni
Ocena 2.7 6,419 głosów
Ocena widzów 6.645 564 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.