Miłość, Seks & Pandemia - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Miłość, Seks & Pandemia zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Miłość, Seks & Pandemia?

Feb. 04, 2022Unknown114 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępnień0

Gdzie oglądać cały film Miłość, Seks & Pandemia online?

Według reklamy filmu „Miłość, seks i pandemia” skupi się na rzeczywistych i przerażających realiach pandemii. W czasie blokady fabuła filmu miała skupiać się na samotności bohaterów i innych trudnościach. Fabuła filmu, obfitująca w seks i ludzkie dramaty, miała podkreślać samotność bohaterów i inne trudności, z jakimi borykają się podczas próby funkcjonowania w zamknięciu.

Reżyserem filmu „Miłość, seks i pandemia” jest Patryk Vega. W dodatku jego wypowiedź jest najkrótsza i najbardziej precyzyjna, jaką można sobie wyobrazić. Film Miłość, Seks & Pandemia w najpopularniejszych serwisach VOD, skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź tytuł. Kiedy zmienia się temat, możemy liczyć na to, że reżyser stworzy nową osobowość i zadziwi nas zupełnie nowym zestawem umiejętności. Teaser jego najnowszego filmu daje przygnębiające spojrzenie na produkcję. Jeśli widzieliście już film, wiecie, czego możecie się spodziewać.

Patryk Vega w akcji

Ogólnie rzecz biorąc, jest to zbiór bezsensownych scenariuszy, w których bohaterowie odgrywają swoje seksualne impulsy. Nie dostrzegłam deklarowanej sympatii. Choć było tu dużo seksu i żartów o pandemii (jak sugeruje tytuł), nie zauważyłam żadnych oznak romansu, który miałby istnieć. W dodatku pojawiły się dyskusje na temat tego, jak być obraźliwym dla kobiet i jak przejść na katolicyzm.

Brakuje mi słów, jeśli chodzi o tę pieczeń. Najbardziej logiczny wniosek jest taki, że ten obraz nie ma żadnej narracji. W zasadzie nasz Mesjasz (o którym więcej później) próbuje wyrazić cztery różne historie, z których każda ma swoją własną linię fabularną, ale wszystkie są ze sobą powiązane. Jeśli chodzi o ich absurdalność, to jedyne, co mnie interesuje, to fakt, że nie mogę się zdecydować, która z nich jest najbardziej absurdalna.

Być może spodobać ci się wart uwagi do obejrzenia jest cały film Zaginione miasto online.

To nie jest spojrzenie na film „Miłość, seks i pandemia”, ponieważ jako poważny film, od czasu do czasu zbliża się do grobu. Na pytanie, dlaczego nie są małżeństwem, odpowiadają: „Miłość jest chorobą wpisaną na listę WHO”. Jest ona jednoznacznie identyfikowana przez numer seryjny. Dialogi w tym filmie są wymyślone, napuszone i nie na miejscu. Jeśli przyjmiemy założenie, że na początku było trochę humoru, to nic nie pozostaje.

Czy warto obejrzeć cały film Miłość, Seks & Pandemia?

Historia ta opowiedziana jest oczami trzech towarzyszek i dalekiego kuzyna. Kaja (Anna Mucha), redaktor naczelna tabloidu, nie może się nasycić szybkim, przygodnym seksem. Jej najnowszą ofiarą staje się trener Johnny (Dawid Czupryński), który uczy samotnych mężczyzn, jak zdobywać kobiety. Nora (Małgorzata Rozenek-Majdan) ma czterdzieści lat i niewielkie szanse na znalezienie długotrwałego, szczęśliwego związku z powodu wyniszczającej choroby.

Uwodzi i manipuluje Wojciechem Sikorą, aby zdobyć jego pełną uwagę. W polityce Olga (Zofia Zborowska-Wrona) jest prawniczką o liberalnych poglądach, która odnosi sukcesy. Rozpoczyna głęboki związek miłosny z Bahą (Leonardo Marques), który zmienia jej perspektywę. Bartek (Sebastian Dela), cichy i skromny młody człowiek, wychował się w rodzinie Świadków Jehowy. Po jednym z nabożeństw ojciec wyrzuca go z domu.

W filmie występują m.in. legenda MMA, była zakonnica i eskorta. Umieszczanie w piekarniku osób szukających sensacji i liczenie na to, że rzucą się na chleb, to w ujęciu Patricka standardowy przepis na film kinowy: urozmaicenie najbardziej nieprawdopodobnych historii z tabloidów kilkoma rozpoznawalnymi postaciami.

W „Miłości, seksie i pandemii” trzy apatyczne warszawianki spędzają dni na pracy i fantazjowaniu o dzikim seksie, a także o swoim życiu w ogóle. W wyniku rozprzestrzeniania się koronawirusa przelotne romanse zanikają, a więcej czasu zostaje na introspekcje.

Miłość, Seks & Pandemia
Miłość, Seks & Pandemia
Miłość, Seks & Pandemia
Tytuł (Angielski) Miłość, Seks & Pandemia
Ocena 2.4 78 głosów
Ocena widzów 2 1 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.