Moonfall - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Moonfall zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Moonfall?

Ludzkość zmierzy się z ciemną stroną Księżyca.Feb. 03, 2022Hong Kong130 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępnień0

Moonfall – Gdzie oglądać online?

Bohaterem serialu jest Brian Harper (w tej roli Patrick Wilson), doświadczony astronauta cieszący się uznaniem w kosmicznym świecie. W 2011 roku pracownik przeprowadzający zwykłą konserwację satelity jest świadkiem ataku dziwnej obcej technologii. Harperowi udaje się uratować maszynę, mimo że na jego oczach umiera jeden z jego przyjaciół, a na pokładzie śpi nawigator Jocinda Fowler. NASA postanawia utrzymać odkrycia astronauty w tajemnicy i natychmiast wstrzymuje jego karierę.

Gdy po raz pierwszy obejrzałem zwiastun filmu Moonfall, byłem podekscytowany. Niemal wszystkie czynniki wydawały się być przygotowane do nieuniknionego kataklizmu, który doprowadzi do spektakularnych zniszczeń. Nie pozostawało nic innego, jak tylko katastrofa naturalna zorganizowana przez nieznanego napastnika. „Co by było, gdyby?” to najbardziej przerażające pytanie, jakie przychodzi mi do głowy, jeśli chodzi o filmy katastroficzne. Moonfall, z drugiej strony, nie ma tego samego poczucia grozy, ponieważ jego podstawowe zagrożenie jest wyimaginowane i niezwiązane z rzeczywistością.

Gdzie obejrzeć cały film Moonfall online?

Niestety, „Moonfall” odbiega od ustalonej formuły. Pomimo porywających sekwencji początkowych, w dalszej części filmu scenariusz sprawia wrażenie improwizowanego. Bohaterowie Patricka Wilsona i Halle Berry nieustannie wpadają w koleiny, z których nie mają wyjścia. Od początku wiemy, co się wydarzy, a jedyną rzeczą, która mogłaby się zmienić, jest postać Johna Bradleya. Ogląda się go z dużą przyjemnością, ale jego pech sprawia, że staje się to nieco nużące. Cały film Moonfall oglądać możemy na największych serwisach VOD. Skorzystaj z wyszukiwarki i sprawdź dokładnie wybrany tytuł.

Fabułę zdradza tytuł filmu, „Moonfall”, a zatem na zagadkę można odpowiedzieć trochę po angielsku. W miarę rozwoju fabuły czujemy, jak każda z postaci staje się straszna, wikłając się w te same stare stereotypy. W obsadzie znaleźli się

  • Patrick Wilson,
  • Halle Berry,
  • Donald Sutherland,
  • Michael Pena
  • i wspomniany już John Bradley.

Ten ostatni, który wcześniej występował w „Grze o tron”, zagrał znakomicie. Jako naukowiec-amator o spostrzeżeniach porównywalnych (lub przewyższających) te z NASA, tym razem przejmuje inicjatywę. Mimo kpin kierowanych w jego stronę za pomysł na genezę Księżyca, to właśnie on jest najbardziej ożywiony.

Czy warto obejrzeć Moonfall?

Choć fabuła „Moonfall” czasami się chwieje, bohaterowie często trafiają dokładnie tam, gdzie trzeba, by posunąć historię naprzód, a do tego dochodzi zdumiewająca ilość nieoczekiwanych zbiegów okoliczności i szczęścia. Choć obraz jest podobny do wcześniejszych dzieł Emmericha pod tym względem, że wiemy, iż bohaterowie znajdą sposób, by ocalić siebie i ludzkość, to jednak w tym przypadku zawodzi. Zaskakujący jest kontrast między powagą bohaterów a powagą ich sytuacji. W obsadzie, w której znaleźli się również Patrick Wilson i Jocinda Arquette, najjaśniej błyszczy postać Johna Bradleya (Halle Berry), który wcielił się w postać byłego astronauty KC Housemana.

Film, który może Ci się spodobać to cały film Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu online.

Fabuła Moonfall służy jako wehikuł do pokazania pięknych obrazów upadku Ziemi, jak twierdzi mistrz ekranowej destrukcji. Emmerich nie ma sobie równych, jeśli chodzi o pokazywanie filmowych śmieci, dlatego fani mogą spodziewać się grubiańskich wypowiedzi, dziwnych decyzji bohaterów i dramatycznych scenariuszy katastrof.

Moonfall
Moonfall
Moonfall
Moonfall
Moonfall
Moonfall
Moonfall
Moonfall
Moonfall
Moonfall
Tytuł (Angielski) Moonfall
Ocena 5.2 29,020 głosów
Ocena widzów 6.5 594 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.