Nasze magiczne Encanto - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Video Sources 420 Views

  • Watch trailer
Nasze magiczne Encanto zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Nasze magiczne Encanto?

Oct. 13, 2021USA102 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film Nasze magiczne Encanto 2021?

Mirabel Madrigal (głos Stephanie Beatriz) jest najmłodszą wnuczką w rodzinie, która strzeże ich zaczarowanej wioski z ich magicznymi zdolnościami przez dwa pokolenia, z wyjątkiem Mirabel, w animowanym musicalu Disneya Nasze magiczne Encanto, który rozgrywa się w Kolumbii. Ona zaczyna przemyśleć swoje miejsce w rodzinie, jak ona pomaga jej kuzyn w przygotowaniu się do jego magicznej ceremonii coming-of-age. Należy się spodziewać kilku brutalnych sekwencji: Dziadek Mirabel zostaje zamordowany przez uzbrojonych mężczyzn (choć rzeczywiste morderstwo nie jest przedstawione), a bohaterom grozi niebezpieczeństwo ze strony nadprzyrodzonych klęsk i katastrof.

Między małżeńskimi postaciami pojawia się też odrobina czułości i drobne wyzwiska. Istnieje znaczna reprezentacja różnorodności na ekranie, z białymi, czarnymi i mieszanymi postaciami należącymi do tej samej rodziny, a także głosami znanych kolumbijskich i latynoskich wykonawców. Tematy empatii, pracy zespołowej i odwagi są oczywiste. Muzyka, kostiumy, sceny tańca, a nawet jedzenie są doskonałym odzwierciedleniem kolumbijskiej kultury, a przecież cały zespół filmowy, w tym kompozytor Lin-Manuel Miranda, nie jest z pochodzenia Kolumbijczykiem.

Nasze magiczne Encanto cały film

O czym jest Nasze magiczne Encanto?

Mirabel (głos Stephanie Beatriz) to postać z filmu animowanego Nasze magiczne Encanto. Jest członkinią magicznej rodziny Madrigal, która została obdarzona nadprzyrodzonymi zdolnościami dzięki cudownej świecy, która dała również początek ich wiosce i zaczarowanemu domowi, la casita. Niestety dla Mirabel, w przeciwieństwie do jej krewnych, nie otrzymała nadprzyrodzonego daru podczas ceremonii dojrzewania.

Jej krewni, z drugiej strony, mają tak różne zdolności jak kontrolowanie pogody, super siłę, sprawianie, że kwiaty rosną, leczenie jedzeniem, zmienianie kształtów, super słuch i widzenie przyszłości. Rodzina z niepokojem oczekuje, jak jej młodszy kuzyn zbliży się do dnia, w którym tajemnicze drzwi ujawnią jego dar. Zaczarowany dom Madrigalsów jest w niebezpieczeństwie, gdy Mirabel, która miała wizję rozpadającej się casity w dniu rzeczywistym, postanawia go uratować, nawet ryzykując narażenie się na niebezpieczne sytuacje i szukając swojego enigmatycznego, wyobcowanego Tio Bruno (John Leguizamo).

Uroczy animowany musical Disneya składa hołd kolumbijskiej kulturze, realizmowi magicznemu i sile rozbudowanych rodzin. Encanto funkcjonuje na kilku poziomach. Większość członków rodziny w musicalu to nastolatkowie i nastolatki, a w filmie pojawia się magiczny dom i rodzina. Główna bohaterka, Mirabel, jest sympatyczna i oddana, a także uwielbiana przez rodzinę, ale niedoceniana, co sprawia, że łatwo jej kibicować i identyfikować się z nią, gdy walczy, by sprostać nazwisku rodziny. Ponadto, tematyka filmu nawiązuje do realizmu magicznego, podgatunku literackiego, z którego słynął kolumbijski powieściopisarz Gabriel Garcia Marquez, a zaczarowane złote motyle służą widzom jako wizualne wskazówki dotyczące transformacji, migracji i optymizmu.

Oglądaj online Nasze magiczne Encanto

Kolumbijscy wykonawcy i śpiewacy wykonują fantastyczną pracę z piosenkami napisanymi przez Lin-Manuela Mirandę i zaaranżowanymi przez Germaine Franco, zwłaszcza „The Family Madrigal”, „We Don’t Talk About Bruno” i „All of You”. Beatriz jest doskonała w roli Mirabel. Na pierwszy plan wysuwa się prawdziwa, przepełniona cumbią muzyka, a także kolumbijscy artyści Carlos Vives i Sebastián Yatra. Film zwraca uwagę na szczegóły kulturowe, w tym przygotowanie typowych potraw, takich jak lecznicze arepas, którymi mama Mirabel (Angie Cepeda) karmi swoją rodzinę i mieszkańców wioski, a także tradycyjny ubiór (haftowane, falbaniaste topy i spódnice oraz czarno-białe kapelusze z trzciny są ikonami).

Poza wrażliwością kulturową, jest to zachwycająca i głębsza niż na pierwszy rzut oka rodzinna przygoda (a trzeba wspomnieć, że żaden z reżyserów-pisarzy, Jared Bush, Byron Howard i Charise Castro Smith, nie jest za kulisami Kolumbijczykiem). Występy zwierząt (szczególnie zabawne są szczury Tio Bruna) oraz chór trzech wiejskich młodzieńców, którzy pojawiają się w różnych kluczowych momentach, aby poprawić humor, sprawią, że widzowie będą śmiać się głośno. Przyłączą się również do refrenu Mirandy „Nie mówimy o Bruno-no-nie-nie” i duetów między Mirabel i jej dwiema siostrami, dużą i silną Luisą (Jessica Darrow) i doskonałą i piękną Isabelą, które przypominają Annę i Elsę (Diane Guerrero). Oglądanie Mirabel zaciekle broniącej swojej rodziny i swojej wioski jest zachwycające. Idea, że ludzie są czymś więcej, niż się wydaje, również ma w sobie iskierkę prawdy. Każdy ma zdolności, czy to jawne, czy subtelne, a liczy się to, jak te zdolności są wykorzystywane.

Nasze magiczne Encanto
Nasze magiczne Encanto
Nasze magiczne Encanto
Nasze magiczne Encanto
Nasze magiczne Encanto
Nasze magiczne Encanto
Nasze magiczne Encanto
Nasze magiczne Encanto
Nasze magiczne Encanto
Nasze magiczne Encanto
Tytuł (Angielski) Encanto
Ocena 7.2 220,731 głosów
Ocena widzów 7.66 7,706 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.