Obecność 3: Na rozkaz diabła - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Video Sources 237 Views

  • Watch trailer
Obecność 3: Na rozkaz diabła zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Obecność 3: Na rozkaz diabła?

Demoniczny przypadek, który wstrząsnął Ameryką.May. 25, 2021USA112 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film ”Obecność 3: Na rozkaz diabła” 2021?

Trzeci film z serii Obecność, został zainspirowany przez najbardziej znanych na świecie badaczy zjawisk paranormalnych, Eda i Lorraine Warrenów. Autorzy tej części wybrali jednak kreatywną i najprawdopodobniej niespodziewaną drogę. Jakie były tego konsekwencje?

Jest trzecia szansa, aby zobaczyć legendarnych paranormalnych śledczych Eda i Lorraine Warrenów w filmie Obecność 3: Na rozkaz diabła. Za sterami trzeciej odsłony stanie Michael Chaves zamiast Jamesa Wana, który stworzył oprawę dwóch pierwszych części. Prawdziwy scenariusz opisany w filmie został jednak najprawdopodobniej zainspirowany przypadkiem, z którym Warrenowie zetknęli się podczas pracy, a cała akcja rozgrywa się w Ameryce lat 80.

Obecność 3: Na rozkaz diabła online

obecność 3 online

W trzeciej odsłonie małżonkowie Warrens poznają nową rodzinę i otrzymują istotne, ale trudne zadanie. Śledztwo w sprawie morderstwa w Brookfield musi odkryć dowody na to, że ofiara w chwili popełnienia zbrodni była pod kontrolą demona. Stawka jest dość wysoka, gdyż młody Arnie może zostać stracony. Nietrudno jednak dojść do wniosku, że w Massachusetts doszło do morderstwa z udziałem kobiety i że mogło ono być powiązane ze sprawą opętania. Aby dowiedzieć się, kto ponosi winę za katastrofę, Warrenowie zaciągają się na pomoc pracowników organów ścigania, którzy są sceptycznie nastawieni do ich technik.

Jeśli zamierzacie obejrzeć Obecność 3, to zapewne widzieliście już dwa pierwsze filmy. Lorraine i Ed Warren, związani z kościołem świeccy eksperci od opętania i innych nadprzyrodzonych lub demonicznych zdarzeń, są przedstawieni w filmach „historii opartej na faktach”. Jako jedyni zakwestionowali między innymi ikoniczną lalkę Annabelle. Sprawdź najnowszy opis i oglądaj cały film Gray Man.

Czy film Obecność 3 jest równie dobry co poprzednie odsłony?

Zostajemy wepchnięci w sam środek dramatu w pierwszych minutach. Najwyraźniej na wysokości wysiłków małżeństwa w imieniu rodziny Davida, małego dziecka, które od kilku lat jest opętane przez demony. Jego „lokator” wyraźnie go irytuje, pokazując mu makabryczne obrazy własnej rodziny i namawiając do brutalnych działań przeciwko niej. Warrenowie po ustaleniu, że konieczny jest natychmiastowy egzorcyzm, wzywają na miejsce księdza. Obrzęd nie przebiega jednak zgodnie z planem i choć dziecko wydaje się początkowo uzdrowione, to już kilka dni później dochodzi do katastrofy, w której mały David nie ma żadnego udziału. Czarny telefon online to nowy horror, który powinieneś obejrzeć jeśli lubisz tego typu filmy.

cały film obecność 3

Akcja przenosi nas do roku 1981. W samym środku kolejnej przerażającej sprawy spotykamy Eda (Patrick Wilson) i Lorraine Warren (Vera Farmiga). Próbują oni pomóc Davidowi, małemu dziecku, w jego walce o wydalenie potwora z ciała. Gdy tradycyjne metody zawodzą, szukają pomocy u egzorcysty. Potwór nie ustępuje, w końcu przenika do Arne. Debbie, siostra dziecka z opętaniem, jest szaleńczo zakochana w Arne. Wkrótce potem Arne morduje kogoś i przysięga, że był opętany. Po popełnieniu zbrodni Warrenowie muszą udowodnić w sądzie, że przestępca był obłąkany. Zdolność pary do miłości zostanie poddana próbie, gdy będą szukać rozwiązania problemu opętania. Sprawdź również nowość Samarytanin na najlepszej stronie z filmami zalukaj.

Obecność 3: Na rozkaz diabła
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Tytuł (Angielski) The Conjuring: The Devil Made Me Do It
Ocena 6.3 110,737 głosów
Ocena widzów 7.6 4,601 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.