Osobliwość - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Osobliwość zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Osobliwość?

Nov. 02, 2022Ireland109 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film Osobliwość 2022?

Osobliwość to refleksyjny dramat okresowy z silną, wielowymiarową główną postacią, która jest prowadzona przez kobiety i jest osadzona w 1860 roku w Irlandii. Dodatkowo, w filmie pojawiają się odniesienia do wykorzystywania seksualnego dzieci, używania narkotyków i scen seksu. To bada konflikt między religią i nauką, i choć nie faworyzuje tego ostatniego, zwłaszcza jeśli chodzi o zdrowie dzieci, robi to bez wydawania wyroku.

Pielęgniarka Lib Wright (Florence Pugh) opłakuje śmierć swojego męża i dziecka. Okazjonalnie wydaje się, że używa opium, aby poradzić sobie ze swoją agonią. Jednak wciąż udaje jej się być pogodną i sympatyczną, zwłaszcza wobec Anny O’Donnell (Kila Lord Cassidy), jednej z jej pacjentek, dbając o jej dobre samopoczucie w sposób, w jaki wydaje się, że nikt inny tego nie zrobi. Film od czasu do czasu popada w body horror. Jedna z postaci wypluwa zakrwawiony ząb, jest też trochę gore z pociętego palca. W jednym ze scenariuszy małe dziecko jest przymusowo karmione. Pod ścianą dwie osoby uprawiają nagi stosunek, podczas gdy inna podejmuje nieudaną próbę masturbacji.

Oglądaj online dramat o nazwie „Osobliwość”

Ten intrygujący film, którego akcja rozgrywa się w Irlandii w latach 60-tych XIX wieku, od czasu do czasu wkracza na terytorium thrillera i horroru, ale ostatecznie pozostaje powoli spalającym się, refleksyjnym dramatem historycznym, który zaciera granice gatunków. Film oparty jest na książce napisanej przez Emmę Donoghue, która napisała również Room, z którego powstał wysoko oceniony film. Jak widać w tamtej opowieści, Donoghue doskonale radzi sobie z tworzeniem złożonych postaci w ograniczonych i dość intymnych okolicznościach. Dwie centralne postaci kobiece, pielęgniarka (Pugh) i pacjentka, są przedmiotem znacznej części tego filmu (Cassidy). To subtelny i skomplikowany scenariusz, w którym wiele rzeczy dusi się pod spodem.

Osobliwość
Osobliwość
Osobliwość
Osobliwość
Osobliwość
Osobliwość
Osobliwość
Osobliwość
Osobliwość
Osobliwość
Tytuł (Angielski) The Wonder
Ocena 6.7 4,443 głosów
Ocena widzów 6.79 181 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.