Psi Patrol: Film - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Psi Patrol: Film zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Psi Patrol: Film?

Nasz los jest w ich łapkach.Aug. 09, 2021USA86 Min.G
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępnień0

Gdzie oglądać cały film Psi Patrol: Film online?

Film Psi Patrol został wyreżyserowany przez Cala Brunkera, który w przeszłości wyreżyserował wiele innych filmów. Dzielny piesek i jego kumpel mają dziś przed sobą nowy dzień. Aby ocalić miasto, Ryder i szczeniaki będą musieli się zjednoczyć.

Ulubioną rzeczą Humdingera na świecie jest kot, a koty interesują go tylko jako przedmiot badań. W mieście nie wolno wyprowadzać psów na spacer. Ku jego przerażeniu nawet najbardziej elitarny oddział ratunkowy na świecie wymyślił sposób, aby udaremnić jego wysiłki. Wygląda na to, że w tej konkretnej sytuacji już to kiedyś robiono.

Recenzja Psi Patrol: Film

Psi Patrol to popularny program telewizyjny dla dzieci. Dzieci doceniają ten serial niezależnie od jego niedoskonałości, mimo podstawowych założeń i pewnych stereotypów (np. dzielne i miłe psy oraz złośliwe koty). Jest to również bajka z minimalną ilością przemocy, a każdy odcinek ma podobną fabułę. Kiedy „Psi Patrol” ma się dobrze, w czym tkwi tajemnica jego sukcesu?  Gdybym miał wyrobić sobie własny osąd na temat tego serialu, nie jestem pewien, czy mógłbym to zrobić. Popularność innych kreskówek waha się, ale Chase i inne psy nadal wykonują swoje obowiązki, jakby nic się nie stało. Ciągle śpiewają tę samą piosenkę, kiedy odwiedzają swoje dzieci i członków ich rodzin:

Czy warto oglądać Psi Patrol: Film?

Nic dziwnego, że w Psi Patrol: Film, gang jest zawsze gotowy podać pomocną dłoń, jeśli ktoś jej potrzebuje. W przypadku tego ostatniego podróż w dół uliczki wspomnień przywołuje bolesne wspomnienia. Wcześniej został porzucony przez ludzi, którzy byli jego właścicielami. Jego szkolenie szybko się zaczęło, gdy odkrył go Ryder. Stał się niekwestionowanym przywódcą Psiego Patrolu. W ostatecznym rozrachunku nie ma znaczenia, jaką pelerynę mają na sobie. Cokolwiek przeraża człowieka, nie ma znaczenia, czy ma on na sobie pelerynę superbohatera, czy nie.

Do gustu przypaść ci może cały film To nie wypanda online!

Wybierając ją na główną bohaterkę serialu, twórcy zdecydowali się na odważny krok, biorąc pod uwagę, że większość widzów już ją zna. Przeważająca większość osób uważa, że Chase poradzi sobie z sytuacją. Jej największym atutem jest znajomość geografii miasta. Ze względu na ruch uliczny w mieście, konieczne było, aby pomogła psom, które zwykle radzą sobie z wyzwaniami na wsi. Ponadto w filmie bardzo wyraźnie widać, kto jest tym złym. Według raportu, burmistrz Humdinger zamierza pozbyć się wszystkich psów z miasta. Jest to zupełnie nowe przesłanie w stosunku do reszty serialu, co moim zdaniem jest dobrym posunięciem. Twórcy serialu rozśmieszyli nawet tych, którym serial nie przypadł do gustu.

Psi Patrol: Film
Psi Patrol: Film
Psi Patrol: Film
Psi Patrol: Film
Psi Patrol: Film
Psi Patrol: Film
Psi Patrol: Film
Psi Patrol: Film
Psi Patrol: Film
Tytuł (Angielski) PAW Patrol: The Movie
Ocena 6.2 5,479 głosów
Ocena widzów 7.5 879 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.