Punkt wrzenia - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Punkt wrzenia zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Punkt wrzenia?

Jul. 05, 2021United Kingdom92 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film Punkt wrzenia 2021?

Punkt wrzenia to doskonały, ale trzymający w napięciu brytyjski dramat z częstymi faulami i używaniem narkotyków, który rozgrywa się w londyńskiej restauracji. Andy Jones, szef kuchni w eleganckiej londyńskiej restauracji, grany przez Stephena Grahama, zmaga się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Andy ma trudny czas zarządzania swoim życiem osobistym – jest rozwiedziony i zawsze czuje się winny za rozczarowanie swojego małego syna – ale w najbardziej ruchliwym dniu w roku dla restauracji, musi znaleźć to w sobie, aby obsługiwać kuchnię. Film śledzi różnych pracowników restauracji, jak współdziałają z wyzwaniem patronów, w tym, w jednej okazji, rasistowskie patron, i siebie nawzajem w jednym ciągłym ujęciu.

cały film Punkt wrzenia

Oglądaj online Punkt wrzenia

W filmie Punkt wrzenia, szef kuchni renomowanej londyńskiej restauracji, Andy Jones (Stephen Graham), zmaga się ze swoimi osobistymi problemami, próbując jednocześnie zarządzać kuchnią w jeden z najbardziej pracowitych dni w roku. Czy Andy i jego pracownicy będą w stanie dotrwać do godziny zamknięcia, gdy temperament wrze i napięcie rośnie?

Ten budzący niepokój brytyjski dramat jest genialnym dziełem sztuki filmowej, ponieważ został nakręcony w jednym ciągłym ujęciu. Intensywne ciepło w kuchni i różnorodność gości, którzy odwiedzają tę restaurację w Londynie są zarówno pokazane w Punkt wrzenia w sposób, że każdy, kto kiedykolwiek pracował w restauracji będzie mógł odnieść się do. Widzowie otrzymują ciekawostki na temat różnych postaci, w tym kierownictwa restauracji, kelnerów i patronów, podczas gdy kamera przesuwa się w i z zakładu. Reżyser i współautor scenariusza Philip Barantini zasługuje na pochwałę za utrzymanie kamery w ruchu, a jednocześnie danie nam wystarczającego wglądu w każdą z tych postaci, nawet jeśli niektóre z nich dostaną tylko kilka minut na ekranie. Świadectwem pracy Barantiniego jest to, że nie marnuje on żadnej z 92 minut.

Punkt wrzenia jest napędzany przez wybitny występ Grahama jako Andy’ego, szefa kuchni restauracji, pomimo doskonałej pracy zespołu pomocniczego. Napięcie narastające pod powierzchnią jest widoczne od pierwszej sceny, kiedy Andy przeprasza swoją zrażoną żonę przez telefon poza restauracją. To napięcie od czasu do czasu dochodzi do głosu, jak wtedy, gdy Andy krzyczy na nową pracownicę swojej kuchni za mycie rąk w złym zlewie. Jednak, jak coraz więcej rzeczy pile up na talerzu Andy’ego, te wybuchy czuć bardziej jak strzały ostrzegawcze na to, co ma nadejść. Do czasu napisów końcowych będziesz chciał się zdrzemnąć, bo to film, który należy przeżyć, a nie tylko docenić.

Punkt wrzenia
Punkt wrzenia
Punkt wrzenia
Punkt wrzenia
Punkt wrzenia
Punkt wrzenia
Punkt wrzenia
Punkt wrzenia
Punkt wrzenia
Punkt wrzenia
Tytuł (Angielski) Boiling Point
Ocena 7.5 27,469 głosów
Ocena widzów 7.364 279 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.