Rozczarowana - ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Rozczarowana

Rozczarowana

Nov. 16, 2022USA119 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Rozczarowana 2022?

Sequel nosi nazwę Rozczarowana i jest przede wszystkim live-action. Maya Rudolph dołącza do zespołu, który obejmuje również powracających członków obsady Amy Adams i Patrick Dempsey. Postacie stają się paskudne i zachowują się złośliwie w potencjalnie niepokojących lub przerażających momentach. Smoki, olbrzymy, eliksiry nasenne, upadki, płomienie, konflikty, zaklęcia, klątwy i koniec świata zagrażają życiu, także dzieci. Dorośli popijają wino i całują się. Lekcja wydaje się być taka, że świat rzeczywisty może być równie dobry jak w bajkach, mimo że jednostki pod wpływem czarów zachowują się wobec siebie okrutnie.

Na początku Rozczarowanej, Giselle (Amy Adams) i Robert (Patrick Dempsey) przenoszą swoje dwie córki, Morgan (Gabriella Baldacchino) i noworodka Sofię, na przedmieścia. Giselle odkryła przypominającą zamek rezydencję na fantazyjnym przedmieściu, ponieważ ma dość brudnego Nowego Jorku. Przejście jest trudne na początku, ponieważ nastoletni Morgan jest zdenerwowany o przeniesienie, dom nie jest prawie gotowy do wprowadzenia się, Robert ma nieszczęśliwy dojazd, i innych mam szkolnych, na czele z Malvina (Maya Rudolph), są wszystko, ale przyjazny. Kiedy Giselle otrzymuje magiczną różdżkę, życzy sobie, aby jej nowe życie zamieniło się w bajkę, i nagle otoczenie się zmienia. Nie spodziewa się jednak, że zmiany te wpłyną na otoczenie i na pozostawione przez nią andaluzyjskie stworzenia.

Oglądaj online świetny film sci-fi „Rozczarowana”

Fani będą zachwyceni tym sequelem, w którym Adams po raz kolejny wystąpiła w roli słodkiej ingenue zamienionej w złą macochę. W przeciwieństwie do swojego poprzednika, Rozczarowana: Księżniczka przekształca swój nowy dom na przedmieściach w świat fantazji zamiast postaci z kreskówki przybywającej do rzeczywistego Nowego Jorku. Robiąc to, zmienia się w niegodziwca i stawia prawdziwe magiczne królestwo Andaluzji w niebezpieczeństwie wyginięcia. Jakie przedmieścia nie skorzystałyby z odrobiny emocji? To świetny pomysł, który pozwala aktorom grać wbrew typowi, a postaciom jeszcze bardziej ośmieszać Disneyowskie klisze. Złoczyńca sing-off między Adams i Rudolph, dwa paskudne divy rywalizujących udowodnić, kto jest „badder” i zasługuje na bycie królową, jest zdecydowanie atrakcją filmu.

Zabawne teksty w filmie odnoszą się do relokacji rodziny do „magicznego królestwa przedmieść” i tego, co sprawia, że żyje się fantastycznie. Jednak część wprowadzająca wlecze się, podczas gdy scenariusz jest budowany i prezentowane są aktualizacje postaci. Film nabiera rozpędu i staje się naprawdę przyjemny dopiero wtedy, gdy Giselle zaczyna odczuwać zło. Ona przekształca jej chipmunk do hilariously paskudny gruby kot, a Adams wydaje się być o wielki czas debatowania z siebie jak dobry i zły Giselle walczyć to dla jej duszy. Dempsey również wydawał się dobrze bawić pomimo swojej niezdolności do pokonania olbrzymów i smoków. Ale Amy Adams jest gwiazdą „Zaczarowanej”, a teraz „Odczarowanej”, więc nawet niesamowity śpiew Idiny Menzel czy zawadiackie uniesienia brwi Rudolfa nie są w stanie odebrać jej gromu.

Rozczarowana
Rozczarowana
Rozczarowana
Rozczarowana
Rozczarowana
Rozczarowana
Rozczarowana
Tytuł (Angielski) Disenchanted
Ocena 6.6 84 głosów
Ocena widzów 7.6 323 głosów
Udostępnień0