Rozczarowana - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Rozczarowana zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Rozczarowana?

Nov. 16, 2022USA119 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film Rozczarowana 2022?

Sequel nosi nazwę Rozczarowana i jest przede wszystkim live-action. Maya Rudolph dołącza do zespołu, który obejmuje również powracających członków obsady Amy Adams i Patrick Dempsey. Postacie stają się paskudne i zachowują się złośliwie w potencjalnie niepokojących lub przerażających momentach. Smoki, olbrzymy, eliksiry nasenne, upadki, płomienie, konflikty, zaklęcia, klątwy i koniec świata zagrażają życiu, także dzieci. Dorośli popijają wino i całują się. Lekcja wydaje się być taka, że świat rzeczywisty może być równie dobry jak w bajkach, mimo że jednostki pod wpływem czarów zachowują się wobec siebie okrutnie.

Na początku Rozczarowanej, Giselle (Amy Adams) i Robert (Patrick Dempsey) przenoszą swoje dwie córki, Morgan (Gabriella Baldacchino) i noworodka Sofię, na przedmieścia. Giselle odkryła przypominającą zamek rezydencję na fantazyjnym przedmieściu, ponieważ ma dość brudnego Nowego Jorku. Przejście jest trudne na początku, ponieważ nastoletni Morgan jest zdenerwowany o przeniesienie, dom nie jest prawie gotowy do wprowadzenia się, Robert ma nieszczęśliwy dojazd, i innych mam szkolnych, na czele z Malvina (Maya Rudolph), są wszystko, ale przyjazny. Kiedy Giselle otrzymuje magiczną różdżkę, życzy sobie, aby jej nowe życie zamieniło się w bajkę, i nagle otoczenie się zmienia. Nie spodziewa się jednak, że zmiany te wpłyną na otoczenie i na pozostawione przez nią andaluzyjskie stworzenia.

Oglądaj online świetny film sci-fi „Rozczarowana”

Fani będą zachwyceni tym sequelem, w którym Adams po raz kolejny wystąpiła w roli słodkiej ingenue zamienionej w złą macochę. W przeciwieństwie do swojego poprzednika, Rozczarowana: Księżniczka przekształca swój nowy dom na przedmieściach w świat fantazji zamiast postaci z kreskówki przybywającej do rzeczywistego Nowego Jorku. Robiąc to, zmienia się w niegodziwca i stawia prawdziwe magiczne królestwo Andaluzji w niebezpieczeństwie wyginięcia. Jakie przedmieścia nie skorzystałyby z odrobiny emocji? To świetny pomysł, który pozwala aktorom grać wbrew typowi, a postaciom jeszcze bardziej ośmieszać Disneyowskie klisze. Złoczyńca sing-off między Adams i Rudolph, dwa paskudne divy rywalizujących udowodnić, kto jest „badder” i zasługuje na bycie królową, jest zdecydowanie atrakcją filmu.

Zabawne teksty w filmie odnoszą się do relokacji rodziny do „magicznego królestwa przedmieść” i tego, co sprawia, że żyje się fantastycznie. Jednak część wprowadzająca wlecze się, podczas gdy scenariusz jest budowany i prezentowane są aktualizacje postaci. Film nabiera rozpędu i staje się naprawdę przyjemny dopiero wtedy, gdy Giselle zaczyna odczuwać zło. Ona przekształca jej chipmunk do hilariously paskudny gruby kot, a Adams wydaje się być o wielki czas debatowania z siebie jak dobry i zły Giselle walczyć to dla jej duszy. Dempsey również wydawał się dobrze bawić pomimo swojej niezdolności do pokonania olbrzymów i smoków. Ale Amy Adams jest gwiazdą „Zaczarowanej”, a teraz „Odczarowanej”, więc nawet niesamowity śpiew Idiny Menzel czy zawadiackie uniesienia brwi Rudolfa nie są w stanie odebrać jej gromu.

Rozczarowana
Rozczarowana
Rozczarowana
Rozczarowana
Rozczarowana
Rozczarowana
Rozczarowana
Tytuł (Angielski) Disenchanted
Ocena 6.6 84 głosów
Ocena widzów 7.6 323 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.