Samarytanin - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Samarytanin zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Samarytanin?

Aug. 25, 2022USA102 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film ”Samarytanin” 2022?

Samaritan, brutalny film superbohaterski wyprodukowany i zagrany przez Sylvestra Stallone, zebrał doskonałe recenzje. W niczym nie przypomina filmów Marvela i DC, które wielu młodych ludzi przywykło oglądać w kinach. Płonące wybuchy, dziarskie strzelanie z broni szturmowej i zderzenia postaci przypominają mi Unbreakable Sylvestra Stallone’a dla młodzieży lub animację. Główny bohater, Sam, 13-latek grany przez Javona „Wanna” Waltona, jest nieustannie narażony na niebezpieczeństwo i maltretowany. Przez całą powieść badane są postacie dobra i zła. Kiedy Sam dołącza do gangu i bierze udział w napadzie, aby pomóc swojej zmagającej się z problemami matce w opłaceniu rachunków, sprawy szybko wymykają się spod kontroli.

Samarytanin 2022 online to doskonała produkcja

Samarytanin kiedyś strzegł Granitowego Miasta z całych sił. Samaritan nagle zniknął ze swojego życia jako bojownik przestępczości po gorącej walce ze swoim bratem i przeciwnikiem, Nemesis. Pewnego dnia Sam, młody mieszkaniec Granite City, zaczyna się zastanawiać, czy jego sąsiad Joe Smith (Sylvester Stallone), poprzedni uwielbiany bohater miasta, nadal żyje. W efekcie obaj nawiązują nieprawdopodobną przyjaźń.

Samarytanin 2022 online

Samarytanin to superbohaterska historia przesiąknięta szarością, zarówno fabularnie, jak i jakościowo, co jest nieoczekiwane, biorąc pod uwagę, że „dobro” vs. „zło” to zwykle dość czarno-biały temat dla dzieci (przynajmniej w filmach). Współczesna młodzież nigdy nie znała świata bez odważnych medialnych wzorców. Postacie takie jak Black Widow, Scarlet Witch, Harley Quinn czy Deadpool mają zgrabne, komercyjne i często zabawne opakowanie, które maskuje ich głębokie pochodzenie i trudności moralne. Jednakże, ich inny światowy aspekt może osłabić skuteczność wiadomości, które próbują przekazać.

Koniecznie zobacz i oglądaj Obecność 3 na rozkaz diabła. 

W Samaritan’s Purse uniknięto tego problemu, przedstawiając młodego mężczyznę, który zwraca się ku przestępczości, by zapewnić matce byt i dach nad głową. Granite City to prawdziwa metropolia, w przeciwieństwie do fikcyjnych miast Gotham i Metropolis, gdzie konstrukcje są burzone bez zastanowienia.

Samarytanin do obejrzenia zalukaj

Chociaż fabuła zawiera kilka oczywistych wad, film przyjmuje odświeżająco innowacyjne, a nawet niebezpieczne podejście do gatunku filmowego superbohatera. Wiek głównego bohatera wynoszący 13 lat sugeruje, że docelową widownią filmu są nastolatki. Pojawia się też ekstremalna przemoc i wulgarność, np. gdy członkowie gangu wiążą Sama i biją go kluczem francuskim. Ofiara wypadku samochodowego również może być widziana. Ten nietypowy zespół pisarsko-reżyserski może być winny niepokojącego braku koncentracji na tonie. Z kolei filmy akcji Juliusa Avery’ego cieszą się złą sławą ze względu na krwawą dzikość i tematykę dla dorosłych. Avery mógł nie wiedzieć, że fałszywa przemoc może pomóc młodym ludziom uporać się z ich problemami, podczas gdy prawdziwa przemoc może dać im więcej powodów do zmartwień, ponieważ nigdy wcześniej nie stworzył filmu skierowanego do młodej widowni.

Wartym uwagi filmem może okazać się 365 dni: Ten dzień.

Fabuła filmu jest również trochę niekonsekwentna. Fabuła jest bardziej interesująca, gdy związek między Joe i Samem jest na pierwszym planie. Mocne kreacje Stallone’a i Waltona pomagają obrazowi nabrać rozpędu.

Samarytanin cały film

Jak ogląda się produkcję z lektorem?

Ton zmienia się, gdy na pierwszy plan wysuwają się karykaturalni antagoniści, po części dzięki brzydkim kliszom, w które wpadają. Sam, młodzieniec z obsesją na punkcie superbohaterów, który zmuszony jest dorosnąć, gdy zadaje się z niewłaściwym towarzystwem, oraz Joe, niechętny bohater ze splamioną historią, to więcej niż jednowymiarowe postaci. Z kolei Cyrus i jego sługusy nie oferują zbyt wiele w kwestii charakterystyki. Kiedy historia skupia się na ich celach, traci tempo, ponieważ powody tych celów nigdy nie są do końca zbadane.

Mimo tej nierówności, film nie jest zły. Portret Walton’a jako pozbawionego ojca chłopca, który pilnie potrzebuje wzoru do naśladowania jest druzgocący, a Stallone po raz kolejny pokazuje, że jest bardziej utalentowanym aktorem niż wielu mu to przypisuje, oferując zabawne i zachwycające wsparcie.

Samarytanin
Samarytanin
Samarytanin
Samarytanin
Samarytanin
Samarytanin
Samarytanin
Samarytanin
Tytuł (Angielski) Samaritan
Ocena 5.8 20,245 głosów
Ocena widzów 6.997 579 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.