Sing 2 - ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Sing 2

Sing 2

Dec. 01, 2021USA110 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Gdzie oglądać cały film Sing 2 online?

W ramach przygotowań do świąt Bożego Narodzenia, Sing 2 wykona dla nas piosenkę. Nowy materiał z najnowszego zwiastuna filmu przedstawia Bono, głównego wokalistę zespołu, śpiewającego klasyczną piosenkę U2.

Sing 2 to połączenie komedii z gatunku, w której ludzie mówią, że „w ciągu ostatniego roku dużo więcej słyszeli Billie Eilish”. Nie jest jasne, czy Garth Jennings, który napisał scenariusz i wyreżyserował film, jest zainteresowany pobocznymi historiami. Nie przejmuje się tym, że biznes opiera się na cienko zawoalowanej narracji. W rezultacie w filmie nie ma się z czego śmiać, atak na ludzkość jest nieco przesadzony, a tworząc scenariusz, w którym sztuka wygląda fantastycznie, zaprzecza własnej tezie. Wszystko jest wypełnione dźwiękiem muzyki.

To już druga część Sing 2

W gruncie rzeczy trudno nie założyć, że scenarzyści Sing 2 „ulepszyli” swoje dzieło po przeprowadzeniu badań nad Sing 1. Obraz Gartha Jenningsa od początku do końca jest pełen akcji, wywołując u widzów szerokie spektrum silnych uczuć. Każda scena ma inny wydźwięk emocjonalny, w zależności od tego, co się w niej dzieje. Oznacza to, że młodzi ludzie mogą nie czerpać takiej samej przyjemności z oglądania Sing 2 jak ich rodzice. Jeśli chodzi o fabułę, rodzice będą pod większym wrażeniem głębi emocjonalnej i wspaniałych talentów muzycznych niż ich dzieci. Dzieciom poniżej dziesiątego roku życia może być trudno docenić wątki związane z ekstremalnym niebezpieczeństwem i tragiczną stratą. Pięciolatek, który widział wiele filmów animowanych, ocenił Sing 2 jako „doskonały”. Nie można się pomylić z dobrym połączeniem wizualizacji i zabawnych dialogów.

Sing 2 po polsku

To tradycyjna fabuła o bandzie prowincjuszy, którzy chcą podbić świat, ale brakuje im do tego wdzięku społecznego, znajomości i amoralności. Myliłby się ten, kto sądzi, że akcja filmu rozgrywa się w Kanadzie. W rzeczywistości ta oklepana fabuła służy jedynie powtórzeniu znanych melodii. Poza tym reżyserom nie brakowało pomysłów.

Wykorzystując piosenkę, potrafią wywołać u widzów emocjonalne reakcje. Podczas przesłuchania w „Mam talent” dla wytwórni Crystal nigdy nie zapomnisz ślimaka, który maszerował do utworu „Hotline Bling” Drake’a na swoim smartfonie.

Zdecydowanie warto obejrzeć równie dobry cały film Walka z lodem online!

Dobry musical do obejrzenia

W pierwszej części było jasne, że antropomorficzni bohaterowie są całkiem dobrzy w tym, co robią. W filmie pojawia się wiele znajomych twarzy, w tym miś koala (Marcin Dorociński) i świnka (Jarosław Boberek), a także słonica (Meena), która zaczyna pokonywać swoją nieśmiałość. Kultową rolę Ewy Farny jako samicy jeżozwierza zastąpiła Lidia Sadowa w roli jedynej bohaterki filmu.. Mike’a jako jedyną postać w filmie sportretował Frank Sinatra (Krzysztof „Jankes” Jankowski).

Moim zdaniem korekty dubbingu są istotnym tematem, który należy poruszyć na początku tego opracowania. Nie sposób pomylić jednego polskiego aktora czy piosenkarza z drugim, ponieważ każdy z ich głosów jest tak różny. Nikt nie został niczego pozbawiony. Płyty DVD jeszcze nie ma, ale kiedy się ukażą, będzie można zobaczyć całą animację, która jest prawdziwym arcydziełem.

Sing 2
Sing 2
Sing 2
Sing 2
Sing 2
Sing 2
Sing 2
Sing 2
Sing 2
Sing 2
Tytuł (Angielski) Sing 2
Ocena 7.5 37,463 głosów
Ocena widzów 8.2 2,264 głosów

Reżyser

Obsada

Matthew McConaughey isBuster Moon (voice)
Buster Moon (voice)
Reese Witherspoon isRosita (voice)
Rosita (voice)
Taron Egerton isJohnny (voice)
Johnny (voice)
Bobby Cannavale isMr. Crystal (voice)
Mr. Crystal (voice)
Tori Kelly isMeena (voice)
Meena (voice)
Nick Kroll isGunter (voice)
Gunter (voice)
Halsey isPorsha Crystal (voice)
Porsha Crystal (voice)
Spike Jonze isJerry (voice) (uncredited)
Jerry (voice) (uncredited)
Nick Offerman isNorman (voice)
Norman (voice)
Udostępnień0