Uncharted - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Uncharted zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Uncharted?

Feb. 10, 2022USA116 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępnień0

Gdzie oglądać cały film Uncharted online?

Trwają prace nad filmową adaptacją legendarnej serii gier wideo, w której wystąpią Tom Holland i Mark Wahlberg. Jak można się było spodziewać, ci, którzy wiązali z „Uncharted” duże nadzieje, byli rozczarowani, gdy film nie zdołał przełamać fatalnych adaptacji gier wideo. W fabule „Uncharted” poznajemy Nathana Drake’a, młodego mężczyznę, który pracuje w tawernie i od czasu do czasu okrada swoich klientów. Victor Sullivan (dla przyjaciół znany jako „Sully”) pojawia się w drzwiach Nathana i zaprasza go, by towarzyszył mu w wyprawie po największy ukryty skarb świata. Nathan odrzuca propozycję.

Wystarczy spojrzeć na okładkę gry Uncharted, aby zorientować się w jej fabule. Nathan Drake (Tom Holland), sierota, który wychowywał się samotnie w sierocińcu, jest naszym pierwszym bohaterem. Kiedy byli dziećmi, jego starszy brat zapewniał go, że pewnego dnia wróci i zabierze go z tego miejsca. Od tamtego czasu brata nie widziano i nie słyszano o nim. Niestety, nie był w stanie dotrzymać słowa.

Czy Uncharted to dobry film przygodowy?

Jako barman nasz główny bohater „bierze udział” w drobnych przestępstwach, kradnąc rzeczy swoich klientów z ich miejsc pracy. Sully (Mark Wahlberg), grany przez Marka Wahlberga, proponuje mu wyjazd na jedyne w swoim rodzaju wakacje, a on się na to zgadza. Na pierwszy rzut oka Nathan wydaje się mieć obawy przed wzięciem udziału w potencjalnie niebezpiecznej wyprawie. Teoretycznie gra wideo Naughty Dog mogłaby stanowić doskonałą podstawę dla filmu fabularnego. Skarb, zdrada, eksplozja, złoczyńcy walczący o władzę i reputację, wspaniałe widoki i duży nacisk na fabułę – to wszystko można znaleźć w tym pełnym akcji filmie przygodowym.

Silny „filmowy” klimat był obecny już w pierwszej wersji, a późniejsze ulepszenia tylko wzmocniły wrażenia gracza. Zaraz po ukazaniu się powieści fani zaczęli domagać się jej filmowej adaptacji. W sieci pojawiły się spekulacje, kto mógłby zagrać Drake’a, a przeważająca opinia była taka, że Nathan Fillion byłby doskonałym wyborem.

Zdecydowanie warto obejrzeć równie dobry cały film Krzyk 2022 online!

Film na podstawie gry

W końcu Sony milczało, a idealny aktor skończył 50 lat i nie był już w stanie brykać po grobowcach i wspinać się na drzewa jak małpa. Na końcu najciemniejszego tunelu pojawiło się światełko, ale czekało ono od dawna. W końcu cały świat czekał już tylko na zakończenie procesu produkcji. Pojawił się rycerz w lśniącej zbroi w postaci Rubena Fleischera, który wcześniej kierował filmami Sony. Choć wydawało się, że wszystko się ułoży, tak naprawdę się udało. W efekcie Mark Wahlberg został obsadzony w roli Sully’ego.

Po wydarzeniach z ostatniej części, pierwsza odsłona przygód Nathana Drake’a ukaże się cztery lata później. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Tom Holland zastąpi w nadchodzącym filmie Nathana Filliona. Aby uwzględnić fakt, że jest to pierwsza część serii, twórcy Uncharted: Zaginione Dziedzictwo postanowili przemyśleć postać głównego bohatera. Z tego powodu starają się znaleźć młodego aktora, który mógłby rozwijać się wraz z firmą. Udowodnił, że jest porywającym aktorem w trylogii Spider-Man, a także niezwykle wysportowanym graczem, co jest niezbędne w filmach akcji.

Uncharted po polsku na platformach

Aby uzupełnić swoje skromne dochody, drobny włamywacz Nathan Drake (Tom Holland) postanawia serwować gościom baru wykwintne koktajle. Jego życie przybiera dramatyczny obrót, gdy poznaje oszusta Victora Sullivana. Rzadki krucyfiks z kamienia zawiera klucz do odkrycia złotego skarbu ukrytego przez załogę Ferdynanda Magellana i jest wart miliony dolarów. Sully w końcu przekonuje młodzieńca, by niósł krzyż podczas swojej podróży. Z pomocą kilku innych osób, w tym Chloe Frazer, która ma drugi klucz, udaje im się włamać do skarbca. Jeśli nie ruszą się szybko, będą ścigani przez śmiertelnie niebezpiecznego Braddocka (Tati Gabrielle), któremu Santiago Moncada (Antonio Banderas), człowiek z absurdalnie wielką fortuną, zapłacił za odzyskanie obu krucyfiksów i odkrycie skarbu wartego 5 miliardów dolarów.

Niesamowita akcja i sekwencje przygodowe zapewnią Ci wielogodzinną rozrywkę w tym wspaniałym filmie. Aby uniknąć zmiażdżenia przez spadające przedmioty, nasz bohater musi przeskakiwać między nimi, aby uciec z otwartego przedziału bagażowego samolotu.

Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Tytuł (Angielski) Uncharted
Ocena 6.7 46,794 głosów
Ocena widzów 7.1 773 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.