Uśmiechnij się - ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Uśmiechnij się

Uśmiechnij się

Kiedy to zobaczysz, będzie już za późno.Sep. 23, 2022USA115 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Uśmiechnij się 2022?

W horrorze Uśmiechnij się, Sosie Bacon gra psychiatrę, który jest ofiarą nieznanej klątwy i jest skazany na popełnienie samobójstwa, jednocześnie przekazując klątwę innej osobie, dopóki nie wymyśli jak ją złamać. Jest tu kilka niesamowitych momentów, ale większość fabuły składa się z przetworzonych pomysłów i głośnych jump scares. Spodziewajcie się ekstremalnych poziomów gore i przemocy, w tym krojenia twarzy, rozrywania twarzy, bulgoczącej krwi, plam krwi i tryskającej krwi, a także pchnięć nożem, krwawych zdjęć z miejsca zbrodni, kogoś rozbijającego się o szklany stolik do kawy, przerażającego potwora, szyi wyginającej się w nienaturalny sposób, ognia, krzyku, paniki, koszmarów i innych rzeczy.

Kobiety są postrzegane biorąc prysznic, podczas gdy stoi z dala od kamery i nosi staniki i bieliznę. Pojawia się towarzyskie picie, a jedna z postaci wypija kieliszek wina po trudnym dniu, prosząc jednocześnie o receptę na lek stosowany w leczeniu schizofrenii, choroby dwubiegunowej i innych schorzeń.

Oglądaj online znakomity horror jakim jest „Uśmiechnij się”

Niestety, ten horror jest zadowolony z polegania na głośnych jump scares, mimo że obraz przerażającego, złowrogiego uśmiechu jest tak pierwotny i przerażający, że mógł zainspirować coś naprawdę przenikliwego. Uśmiech nie jest pozbawiony mrowienia w kręgosłupie, ale jest ich niewiele i są ulotne, gdyż film brnie przez kolekcję zmęczonych klisz. Jest to debiut reżyserski i scenopisarski Parkera Finna. 

W filmie Uśmiechnij się, Dr Rose Cotter (Sosie Bacon), psychiatra, zgadza się na wizytę u Laury Weaver, pacjentki, która jest zdenerwowana, tak jak ona ma zamiar wyjść na dzień (Caitlin Stasey). Według Laury, jest ona śledzona przez złą moc, która twierdzi, że manifestuje się do niej w wielu ciałach, podczas gdy grymasi groźnie. Ona nagle krzyczy podczas mówienia, a następnie pauzę. Jej wyraz przeradza się w uśmiech, a ona sama podcina sobie gardło. Niedługo później Rose zaczyna mieć własne doświadczenia. Aby dowiedzieć się więcej, zwraca się do swojego byłego chłopaka Joela (Kyle Gallner), policyjnego detektywa zajmującego się sprawą Laury. Odkrywają wzór obejmujący 20 ofiar, z których każda była obecna przy wcześniejszym samobójstwie. Następnie Rose wierzy, że ponieważ sama jest samotna, nikt nie będzie świadkiem jej samobójstwa i klątwa nie zostanie przekazana dalej. Aby skonfrontować się z winowajcą, udaje się do ustronnego domku w lesie.

Uśmiechnij się
Uśmiechnij się
Uśmiechnij się
Uśmiechnij się
Uśmiechnij się
Uśmiechnij się
Uśmiechnij się
Uśmiechnij się
Uśmiechnij się
Uśmiechnij się
Tytuł (Angielski) Smile
Ocena 6.7 54,267 głosów
Ocena widzów 6.81 862 głosów

Reżyser

Parker Finn
Reżyser

Obsada

Sosie Bacon isDr. Rose Cotter
Dr. Rose Cotter
Caitlin Stasey isLaura Weaver
Laura Weaver
Kal Penn isDr. Morgan Desai
Dr. Morgan Desai
Rob Morgan isRobert Talley
Robert Talley
Robin Weigert isDr. Madeline Northcott
Dr. Madeline Northcott
Judy Reyes isVictoria Munoz
Victoria Munoz
Meghan Brown Pratt is10 year old Rose
10 year old Rose
Udostępnień0