Wonder Woman 1984 - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Video Sources 530 Views

  • Watch trailer
Wonder Woman 1984 zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Wonder Woman 1984?

Dec. 16, 2020USA151 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film Wonder Woman 1984 2020?

Sequel Wonder Woman z 2017 roku, Wonder Woman 1984, rozgrywa się mniej więcej 65 lat po wydarzeniach z oryginalnego filmu. Powracając jako Wonder Woman, Gal Gadot stawia czoła dwóm nowym antagonistom (Kristen Wiig i Pedro Pascal), którzy są napędzani przez chciwość i zazdrość, a jednocześnie łączą się z jej dawno utraconą miłością, Steve’em Trevorem (Chris Pine). Wonder Woman ma więcej romansu niż większość poprzednich filmów superbohaterskich zrobić: Diana i Steve całować, przytulać, i przytulić w łóżku (nic graficznego jest pokazany), inna para również sprawia, że. Fabuła tego filmu nie ma wojny światowej (lub boga wojny), ale zawiera prawie ciągłe niebezpieczeństwo, z dużą częścią planety przekształcającej się w masowy chaos w wyniku czynów złoczyńców. Przygotuj się na sceny walki, pościgi z udziałem samochodów, ciężkiej artylerii, strzelaniny, wzmianki o broni jądrowej, groźby wobec dzieci oraz bicie i walkę wręcz. Mimo kilku chwytających za serce zwrotów akcji, bohaterowie zostają skrzywdzeni, czasem bardzo.

Siedemdziesiąt lat po wydarzeniach z Wonder Woman, Diana Prince (Gal Gadot) pracuje jako kurator w Narodowym Muzeum Historii Naturalnej Smithsonian w WONDER WOMAN 1984. FBI zwróciło się do jej nowej przyjaciółki i koleżanki, powściągliwej gemmolog Barbary Minervy (Kristen Wiig), z prośbą o radę w sprawie znalezionego skradzionego artefaktu: kamienia cytrynowego umieszczonego w podstawie z łacińskimi napisami nakłaniającymi każdego, kto go trzyma, do wypowiedzenia życzenia. Barbara uważa za zabawne, gdy Diana wypowiada życzenie trzymając go, a potem życzy sobie siły, seksu i pewności siebie Diany. Max Lord (Pedro Pascal), dawca muzeum, TV infomercial host, i potentat naftowy, kradnie kamień z Barbary po ona daje mu prywatną wycieczkę.

Cały film Wonder Woman 1984

Oglądaj online Wonder Woman 1984

Ten długi, ale przyjemny sequel nadal pokazuje różne sposoby, w jaki kobiety mogą być odważne, sprytne i silne, a jednocześnie jest bardziej kampowy i mniej rewolucyjny niż oryginał. (Jednak sugeruje, że niektóre z nich zależą od posiadania umiejętności noszenia wysokich obcasów). Podkreśla również niebezpieczeństwa związane z nadmiarem i chciwością. Ze swoimi wielkimi włosami, ogromnymi centrami handlowymi i dużymi pragnieniami osiągnięcia sukcesu za wszelką cenę, dekada „ja” jest pokazana przez reżyserkę Patty Jenkins z pozorną radością. Jenkins wykorzystuje tym razem bardziej przygnębioną Dianę, pracując ze scenariusza, który współtworzyła z Geoffem Johnsem i Davidem Callahamem. 

Charakter Barbara Minerva, który jest zdefiniowany w DC Comics lore jako ambitny, egoistyczny i neurotyczny, jest idealnym dopasowaniem dla Wiig, ale w tym przypadku, egoizm nie powierzchni aż po jej życzenie jest spełnione. Przemiana Barbary jest wspaniale przeprowadzona, podobnie jak pragnienie bohaterki, by dorównać pięknu, śmiałości i sile Diany, nawet jeśli w ostatecznym rozrachunku nie uczyni jej to szczęśliwą. 

Wonder Woman 1984
Wonder Woman 1984
Wonder Woman 1984
Wonder Woman 1984
Wonder Woman 1984
Wonder Woman 1984
Wonder Woman 1984
Wonder Woman 1984
Wonder Woman 1984
Wonder Woman 1984
Tytuł (Angielski) Wonder Woman 1984
Ocena 5.4 268,314 głosów
Ocena widzów 6.522 7,283 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.