Duchy Inisherin - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Duchy Inisherin zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Duchy Inisherin?

Oct. 21, 2022Ireland114 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film Duchy Inisherin 2022?

Znakomity mroczny irlandzki komediodramat Duchy Inisherin rozgrywa się w 1923 roku i skupia się na grupie mężczyzn, którzy spędzają dni na paleniu i piciu w sąsiednim pubie. Brendan Gleeson gra Colma, który pewnego dnia decyduje, że nie chce już być przyjacielem Pádraica, a Colin Farrell gra w filmie Pádraica. Męska depresja jest badana, a film zawiera kilka złowieszczych, niepokojących scen. Dotyczy to również mężczyzny, który amputuje sobie palce. Bohater podpala mienie w ramach próby zabójstwa, a z wody wyciąga się zwłoki. Według doniesień, ojciec miejscowego policjanta w wiosce napastował seksualnie jednego młodego człowieka. Widziany jest również osobnik w całości.

Dwóch byłych kumpli opowiada swoją historię w filmie Duchy Inisherin. Pewnego dnia Pádraic (Colin Farrell) jest zdziwiony, gdy jego przyjaciel i partner do picia Colm (Brendan Gleeson) nagle go ignoruje. Pádraic desperacko pragnie dowiedzieć się, co spowodowało tę zmianę w sercu, ale naciskając na wyjaśnienie, wszystko, co robi, to doprowadzenie Colma dalej – do miejsca, którego nikt nie przewidział.

Duchy Inisherin cały film

Oglądaj online Duchy Inisherin

Chociaż ten irlandzki komediodramat ma swoją porcję naprawdę zabawnych momentów, przez całą produkcję przewija się ponury nurt. Banshees z Inisherin nieustannie zaskakują widza i prowadzą nas w niepokojące strony. Surrealistyczne aspekty filmu są doskonale uzupełnione przez smutek, który przenika przez cały czas. W filmie, w którym scenarzysta i reżyser Martin McDonagh ponownie połączył siły ze swoimi dwoma odtwórcami głównych ról w „In Bruges”, po raz kolejny wyróżniają się umiejętności tego tria. Gleeson i Farrell są w doskonałej formie i wydają się być swobodni w swoim otoczeniu.

Szczególnie w głównej roli, Farrell jest tak doskonały, że chcesz się z nim zaprzyjaźnić. On daje postaci takie poczucie szczerości. Film jest również dobrze stonowany. Bycie tak samo mrocznym i humorystycznym, przy jednoczesnym utrzymaniu, że żadne z nich nie narusza drugiego, jest naprawdę znakiem geniuszu. McDonagh wchodzi właśnie do tego grona z kolejnym sukcesem kasowym do dodania do swojego wspaniałego CV.

Duchy Inisherin
Duchy Inisherin
Duchy Inisherin
Duchy Inisherin
Duchy Inisherin
Duchy Inisherin
Duchy Inisherin
Duchy Inisherin
Duchy Inisherin
Duchy Inisherin
Tytuł (Angielski) The Banshees of Inisherin
Ocena 8 31,055 głosów
Ocena widzów 7.6 219 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.