Co w duszy gra - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Co w duszy gra zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Co w duszy gra?

Dec. 25, 2020USA101 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film Co w duszy gra 2020?

Nauczyciel zespołu w średnim wieku o imieniu Joe (głos Jamie Foxx) prawie umiera, zostaje złapany w regionie „Great Before” w życiu pozagrobowym (gdzie nienarodzone dusze przygotowują się do przydzielenia im podróży na Ziemię), a następnie próbuje znaleźć drogę powrotną do swojego ciała w Pixar’s thoughts-provoking animated film Co w duszy gra. Joe spędza znaczną część filmu poza swoim własnym czarnym ciałem, pojawiając się zamiast tego jako niebieski kleks, kot calico lub, w podnoszącym brew wątku zamiany ciał, przypadkowo przejęty i pilotowany przez 22-letnią białą dziewczynę.

W filmie Disneya Co w duszy gra Joe Gardner (głos Jamiego Foxxa), pianista, który od wielu lat dąży do profesjonalnej kariery muzycznej, otrzymuje propozycję solidnej, pełnoetatowej pracy jako nauczyciel zespołu w gimnazjum. Pomimo tego, Joe jest skonfliktowany z przyjęciem pozycji. Joe nieoczekiwanie zabezpiecza lukratywny angaż występując ze znaną saksofonistką w tym samym dniu, w którym otrzymuje ofertę zatrudnienia (Angela Bassett). Joe wpada do studzienki krótko po zapoznaniu się z tą fantastyczną wiadomością, a następną rzeczą, jaką wie, jest to, że jego dusza wspina się po ruchomych schodach do Wielkiego Pustkowia.

Oglądaj online Co w duszy gra

Młodsze dzieci mogą nie zrozumieć dojrzałych pomysłów na temat znaczenia życia i śmierci, ale dzieci nadal z pewnością będą cieszyć się uroczymi osobowościami i śmiechem w mózgowej, genialnie animowanej dramie Pixara. Historia Duszka, który jest podzielony w równym stopniu między Ziemię i życie pozagrobowe/przedśmiertne, jest trudna do właściwego wyjaśnienia, ale ma sens, gdy się jej doświadczy. Film, który został wyreżyserowany przez Pete’a Doctera i Kempa Powersa (czarnoskórego dramaturga i scenarzystę, który napisał również One Night in Miami), oparty jest na scenariuszu, który Docter i Powers napisali wraz z Mikem Jonesem. Śledzi podróże czarnego mężczyzny (Foxx) i zagubionej duszy (Fey), gdy próbują przezwyciężyć swoje niepewności. 

Pixar wciąż poprawia się pod względem estetyki, a animacja jest najwyższej klasy: jest prawie niemożliwe, aby uwierzyć, że niektóre sceny, w tym kurz na fortepianie Joe, ser na pizzy w Nowym Jorku i tkaniny na garnitur, są animowane. Muzyka jazzowa, którą wyreżyserował i napisał Jon Baptiste z The Late Show with Stephen Colbert, humor między Joe i 22, oraz poruszający portret czarnej społeczności to tylko kilka z innych wspaniałych aspektów filmu (zwłaszcza w zakładzie fryzjerskim, do którego chodzi Joe, jego relacja z matką, której głosu użyczyła Phylicia Rashad, oraz krąg wykonawców jazzowych).

Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Tytuł (Angielski) Soul
Ocena 8 329,919 głosów
Ocena widzów 8.171 8,678 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.