Co w duszy gra - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

lockUPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

strzalka ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Co w duszy gra zalukaj film online

Co w duszy gra - ZALUKAJ FILM ONLINE

Dec. 25, 2020USA101 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Co w duszy gra 2020?

Nauczyciel zespołu w średnim wieku o imieniu Joe (głos Jamie Foxx) prawie umiera, zostaje złapany w regionie „Great Before” w życiu pozagrobowym (gdzie nienarodzone dusze przygotowują się do przydzielenia im podróży na Ziemię), a następnie próbuje znaleźć drogę powrotną do swojego ciała w Pixar’s thoughts-provoking animated film Co w duszy gra. Joe spędza znaczną część filmu poza swoim własnym czarnym ciałem, pojawiając się zamiast tego jako niebieski kleks, kot calico lub, w podnoszącym brew wątku zamiany ciał, przypadkowo przejęty i pilotowany przez 22-letnią białą dziewczynę.

W filmie Disneya Co w duszy gra Joe Gardner (głos Jamiego Foxxa), pianista, który od wielu lat dąży do profesjonalnej kariery muzycznej, otrzymuje propozycję solidnej, pełnoetatowej pracy jako nauczyciel zespołu w gimnazjum. Pomimo tego, Joe jest skonfliktowany z przyjęciem pozycji. Joe nieoczekiwanie zabezpiecza lukratywny angaż występując ze znaną saksofonistką w tym samym dniu, w którym otrzymuje ofertę zatrudnienia (Angela Bassett). Joe wpada do studzienki krótko po zapoznaniu się z tą fantastyczną wiadomością, a następną rzeczą, jaką wie, jest to, że jego dusza wspina się po ruchomych schodach do Wielkiego Pustkowia.

Oglądaj online Co w duszy gra

Młodsze dzieci mogą nie zrozumieć dojrzałych pomysłów na temat znaczenia życia i śmierci, ale dzieci nadal z pewnością będą cieszyć się uroczymi osobowościami i śmiechem w mózgowej, genialnie animowanej dramie Pixara. Historia Duszka, który jest podzielony w równym stopniu między Ziemię i życie pozagrobowe/przedśmiertne, jest trudna do właściwego wyjaśnienia, ale ma sens, gdy się jej doświadczy. Film, który został wyreżyserowany przez Pete’a Doctera i Kempa Powersa (czarnoskórego dramaturga i scenarzystę, który napisał również One Night in Miami), oparty jest na scenariuszu, który Docter i Powers napisali wraz z Mikem Jonesem. Śledzi podróże czarnego mężczyzny (Foxx) i zagubionej duszy (Fey), gdy próbują przezwyciężyć swoje niepewności. 

Pixar wciąż poprawia się pod względem estetyki, a animacja jest najwyższej klasy: jest prawie niemożliwe, aby uwierzyć, że niektóre sceny, w tym kurz na fortepianie Joe, ser na pizzy w Nowym Jorku i tkaniny na garnitur, są animowane. Muzyka jazzowa, którą wyreżyserował i napisał Jon Baptiste z The Late Show with Stephen Colbert, humor między Joe i 22, oraz poruszający portret czarnej społeczności to tylko kilka z innych wspaniałych aspektów filmu (zwłaszcza w zakładzie fryzjerskim, do którego chodzi Joe, jego relacja z matką, której głosu użyczyła Phylicia Rashad, oraz krąg wykonawców jazzowych).

Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Tytuł (Angielski) Soul
Ocena 8 329,919 głosów
Ocena widzów 8.171 8,678 głosów

Reżyser

Pete Docter
Reżyser

Obsada

Jamie Foxx isJoe Gardner (voice)
Joe Gardner (voice)
Tina Fey is22 (voice)
22 (voice)
Graham Norton isMoonwind (voice)
Moonwind (voice)
Rachel House isTerry (voice)
Terry (voice)
Alice Braga isCounselor Jerry (voice)
Counselor Jerry (voice)
Richard Ayoade isCounselor Jerry (voice)
Counselor Jerry (voice)
Phylicia Rashād isLibba Gardner (voice)
Libba Gardner (voice)
Donnell Rawlings isDez (voice)
Dez (voice)
Questlove isCurly (voice)
Curly (voice)
Angela Bassett isDorothea (voice)
Dorothea (voice)
Udostępnień0