Cruella - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Video Sources 337 Views

  • Watch trailer
Cruella zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Cruella?

Witaj okrutny świecieMay. 26, 2021United Kingdom134 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film Cruella 2021?

Elegancka i złowroga narracja Disneya w stylu live-action dla antagonistki porywającej psy z klasycznego 101 Dalmatyńczyków z 1961 roku nosi nazwę Cruella. Akcja rozgrywa się na początku lat 70. i ma na celu skłonienie widzów do empatii z Cruellą (Emma Stone) poprzez dostarczenie wyjaśnienia jej złych czynów. Pomyśl o tym jak o Wicked zmieszanym z The Devil Wears Prada i Birds of Prey, z odpowiednią dawką Dickensa (i Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn). Jest to niewątpliwie brutalny wątek zemsty, nawet jeśli nie ma zbyt wiele wątpliwego materiału pod względem seksu, języka czy używania narkotyków (poza jedną sceną wskazanego odurzenia).

Kilka ciosów i chwytów jest również granych dla efektu humorystycznego. Więcej niż czas, życie Cruelli jest w niebezpieczeństwie, a matka umiera, podczas gdy jej dziecko patrzy (częściowo w kamerze). Dzieci, które straciły lub zostały rozdzielone z własnymi rodzicami lub rodzinami mogą znaleźć okoliczności otaczające Cruella staje się sierotą niepokojące.

To złowieszczo doskonałe zwycięstwo, które jest znacznie bardziej odpowiedzialne niż większość innych filmów z czarnymi charakterami w roli głównej. Jest dobrze skonstruowane, fantastycznie zagrane i pięknie nasycone. Ale przy okazji zmienia przestępcę w bohatera. Tak więc, proszę bardzo. To zrozumiałe, że Disney mógł uwierzyć, że pochwała dla Jokera i biznesowa bonanza dla Harley Quinn powinny trafić do nich, skoro Maleficent (2014) rozpoczęła ten trend przewartościowania złoczyńców.

cały film cruella

Oglądaj online Cruella

Ale wielu nastoletnich fanów aspirowało do bycia wandalem Harley Quinn, w przeciwieństwie do złej wróżki Angeliny Jolie, która nie była ani przystępna, ani aspiracyjna. Cruella jest przedstawiona w tym filmie jako niezrozumiana, wynik próby przetrwania w okrutnym, bezlitosnym świecie, podobnie jak wiele innych filmowych czarnych charakterów przed nią. Pokonuje wyzwania podobne do tych, z którymi borykał się Oliver Twist, aby nawiązać więź ze swoją szefową, baronową von Hellman, podobną do tej z Wielkich oczekiwań. Pęka, gdy historia, którą tak bardzo starała się zostawić za sobą, pojawia się z (dosłowną) zemstą. I przekształca się w coś strasznego, wyjątkowo wyzywającego i efektownego. Cruella, która jest wyśmienicie sportretowana przez Stone, dokonuje swojej zemsty w tak zgrabny sposób, że łatwo zauważyć, iż zainspirowałoby to niektóre dzieci do przyjęcia własnej przebiegłej strony.

Fakt, że film jest tak fantastyczny pod każdym względem zwiększa prawdopodobieństwo, że tak się stanie. Strój jest wspaniały, a kierunek sztuki wygląda jak wzięty bezpośrednio z sesji Vogue. Cruella wznosi się do góry, aby podważyć zakorzenione postrzeganie stodgy haute design poprzez płomienne, glam, inspirowane rockiem kreacje, dostarczone z bezczelnym zakłóceniem w tym samym okresie, w którym punk rock przejmował londyńską Carnaby Street w latach 70. Za każdym razem, gdy zaczyna grać nuta na bogatej kolekcji wspaniałej muzyki z lat 70-tych, czuje się radość. Aktorzy zdają się czerpać radość ze swoich postaci, a scenariusz jest wyśmienity.

Narcystyczna projektantka mody wykreowana przez Thompson jest tak fantastyczną postacią, a sposób, w jaki Paul Walter Hauser ponownie wyobraził sobie czarnego Horacego, jest zarówno wierny wersji animowanej, jak i genialnym wzmocnieniem. Zwiększenie różnorodności świata Cruelli to wspaniały przykład modernizacji. Niektóre sceny z klasyka kreskówki z 1961 roku są przywrócone, jak na przykład, gdy Cruella prowadzi dzikie jazdy podczas jazdy z Jasperem i Horacym w jej luksusowej Pantherze De Ville, podczas gdy odrażający pomysł przekształcenia psów w płaszcze jest zadowalająco obsługiwany.

Cruella
Cruella
Cruella
Cruella
Cruella
Cruella
Cruella
Cruella
Cruella
Cruella
Tytuł (Angielski) Cruella
Ocena 7.3 234,820 głosów
Ocena widzów 8.108 7,766 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.