Glass Onion: Film z serii „Na noże” - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Video Sources 517 Views

  • Watch trailer
Glass Onion: Film z serii „Na noże” zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Glass Onion: Film z serii „Na noże”?

Nov. 23, 2022USA139 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film Glass Onion: Film z serii „Na noże” 2022?

Podobnie jak w przypadku pierwszego Glass Onion: Film z serii „Na noże” to humorystyczna zagadka morderstwa, w której główną rolę odgrywa prywatny detektyw Benoit Blanc (Daniel Craig). Obsada sequela, która kontrastuje z koncentracją pierwszego filmu na rozbudowanej rodzinie, jest bardziej zbliżona do „rodziny” znajomych influencerów. Film wyśmiewa miliardowego geniusza (Edward Norton), supermodelkę (Kate Hudson), naukowca celebrytę (Leslie Odom Jr.), polityka (Kathryn Hahn) i YouTubera (Dave Bautista). Główną lekcją jest to, że nikt nie jest mądrzejszy, lepszy lub bardziej bystry niż inni – nawet sławni, potężni lub bogaci. Jednak są to zamożni, ostentacyjni ludzie, a ich błyszczący wygląd obejmuje ciągłe picie.

Latem 2020 roku ma miejsce akcja Glass Onion: Film z serii „Na noże”. Kiedy w jego drzwiach pojawia się pudełko z zagadkami i zaproszeniem na imprezę z tajemnicą morderstwa, prywatny detektyw Benoit Blanc (Daniel Craig) zostaje wyrwany z pandemicznego mroku, który ogarnął kraj. Po przybyciu na prywatną wyspę milionera wizjonera Milesa Brona (Edward Norton), który zaprosił również wielu znanych gości, Blanc odkrywa, że zabawa w zagadkę morderstwa stworzyła warunki do popełnienia prawdziwego morderstwa.

cały film Glass Onion- Film z serii „Na noże”

Oglądaj online Glass Onion: Film z serii „Na noże”

Reżyser Rian Johnson używa ostrego jak brzytwa humoru, aby pokroić i rozebrać na czynniki pierwsze osoby z kręgu social influencers, pozostawiając widzów ocierających łzy rozbawienia. Ta satyryczna zagadka morderstwa odsuwa na bok warstwy dzisiejszych wpływowych ludzi, aby pokazać, że często u podstaw egotycznego geniusza, stylowej fashionistki czy nadętego YouTubera nie ma nic. To jest dorosłe mrugnięcie okiem. Nastolatki mogą potrzebować pomocy w zrozumieniu geniuszu tytułu Glass Onion, ale nawet jeśli nie są w stanie tego zrobić, istnieje wiele innych, bardziej oczywistych sposobów, w jaki komedia satyrycznie przedstawia kulturę celebrytów/uprzywilejowanych. Innymi słowy, trudno pomyśleć o kimś, kto ma więcej niż 13 czy 14 lat, komu nie spodoba się sequel Benoit Blanc Johnsona.

Czy przewyższa on Knives Out? Nie, tak naprawdę Johnson zrewitalizował cały podgatunek tajemnicy morderstwa tym znakomitym filmem. W 2019 roku czuło się, że jest tak rozkosznie nowatorski, ale w ciągu trzech lat od premiery dodatkowe próby whodunit z kilkoma całkiem świetnymi produkcjami podniosły poprzeczkę, dzięki czemu teraz jest ona jeszcze wyższa. Jednak Glass Onion nadal płonie gładko i nieprzerwanie.

Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Tytuł (Angielski) Glass Onion: A Knives Out Mystery
Ocena 8 12,621 głosów
Ocena widzów 7.197 831 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.