Sonic 2: Szybki jak błyskawica - ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Sonic 2: Szybki jak błyskawica

Sonic 2: Szybki jak błyskawica

Mar. 30, 2022Japan122 Min.PG
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Gdzie oglądać cały film Sonic 2: Szybki jak błyskawica online?

W 1992 r. firma Sega wydała grę Sonic the Hedgehog 2 na konsolę Sega Genesis. Dwa lata później ukazała się pierwsza gra z serii Blue Blur. W sequelu Sonic, dysponujący nowymi umiejętnościami i dwugoniastym lisem, musi stawić czoła groźniejszemu wrogowi w postaci nikczemnego doktora Robotnika. Druga część serii Sonic 2: Szybki jak błyskawica wydana przez Paramount wzbogaca świat przedstawiony w oryginalnym filmie, jednocześnie ulepszając go pod względem sekwencji akcji, humoru i obsługi fanów.

Sonic 2: Szybki jak błyskawica online był powszechnie uważany za miłą niespodziankę dla graczy. Trudno jest podążać za wielkim sukcesem kasowym. Pierwszy film Sonic miał wiele pozytywnych aspektów. Dzięki przyjemnej fabule i nawiązaniom do Sonic the Hedgehog był przyjemną, przyjazną rodzinie adaptacją gry. Reżyserska praca Jeffa Fowlera nad sequelem filmu Sonic the Hedgehog 2 przewyższa jego poprzednika praktycznie pod każdym względem, mimo że jego poprzednik, Sonic the Hedgehog, został bardzo zauważony.

Druga cześć Sonic the Hedgehog

Długo oczekiwany cały film Sonic 2: Szybki jak błyskawica w końcu nadszedł. W porównaniu z pierwowzorem, ten charakteryzuje się lepszą fabułą i większą ilością zabawnych scen. Aby stworzyć filmowy świat dla najsłynniejszej innowacji firmy Sega i zachować przyjazny dla rodziny ton oryginału, w filmie znalazły się poprzednie gry z serii. Jeżeli nie widziałeś nowego filmu After 2 Ocal Mnie Online zachęcamy do obejrzenia.

Jednak mimo że Sonic The Hedgehog 2 sprawia, że pozaziemski stwór dojrzewa, sequel jest pełen żywych komedii i docinek pod adresem młodszych widzów. Pomimo faktu, że sequel przeboju kinowego z 2020 roku jest dłuższy o prawie 30 minut i podnosi stawkę, te postępy po prostu uwypuklają słabe strony serii, takie jak płytkie postacie i to samo założenie. Czarny charakter, Jim Carrey, który skradł show w pierwszym rozdziale, tym razem nie wydaje się dobrze bawić.

Czy warto oglądać Sonic 2: Szybki jak błyskawica?

Seria jest kontynuowana pod tym tytułem, będącym sequelem pierwszego. Sonic chce uchodzić za bohatera w Green Hills w Montanie, jak tylko pokona plan doktora Ivo Robotnika, który chce przejąć władzę nad światem. Kiedy Tom Wachowski, szeryf miasta i przyjaciel Sonica, wraca z wakacji, dołączają do niego Robotnik i Echidna Knuckles. Aby pomścić Toma Wachowskiego, dwaj z nich łączą siły z Knucklesem, i robią to razem. Używając słynnej mocy Master Emerald jako broni, mają nadzieję podbić całą planetę. Ponadto, jeśli Sonic ma uchronić swój nowy dom przed klejnotem, nie powinno zabraknąć kreskówkowej przemocy i ostrego humoru. Sonic 2: Szybki jak błyskawica jest filmem, który zdecydowanie warto obejrzeć z całą rodziną.

Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Tytuł (Angielski) Sonic the Hedgehog 2
Ocena 7.6 12 głosów
Ocena widzów 8 26 głosów

Reżyser

Jeff Fowler
Reżyser

Obsada

Ben Schwartz isSonic the Hedgehog (voice)
Sonic the Hedgehog (voice)
Jim Carrey isDr. Ivo Robotnik
Dr. Ivo Robotnik
Idris Elba isKnuckles the Echidna (voice)
Knuckles the Echidna (voice)
Colleen O'Shaughnessey isMiles 'Tails' Prower (voice)
Miles 'Tails' Prower (voice)
James Marsden isTom Wachowski
Tom Wachowski
Tika Sumpter isMaddie Wachowski
Maddie Wachowski
Adam Pally isWade Whipple
Wade Whipple
Lee Majdoub isAgent Stone
Agent Stone
Udostępnień0