Sonic 2: Szybki jak błyskawica - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Sonic 2: Szybki jak błyskawica zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Sonic 2: Szybki jak błyskawica?

Mar. 30, 2022Japan122 Min.PG
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępnień0

Gdzie oglądać cały film Sonic 2: Szybki jak błyskawica online?

W 1992 r. firma Sega wydała grę Sonic the Hedgehog 2 na konsolę Sega Genesis. Dwa lata później ukazała się pierwsza gra z serii – Blue Blur. W sequelu Sonic, dysponujący nowymi umiejętnościami i dwugoniastym lisem, musi stawić czoła groźniejszemu wrogowi w postaci nikczemnego doktora Robotnika. Druga część serii Sonic 2: Szybki jak błyskawica wydana przez Paramount wzbogaca świat przedstawiony w oryginalnym filmie, jednocześnie ulepszając go pod względem sekwencji akcji, humoru i obsługi fanów.

Sonic 2: Szybki jak błyskawica online był powszechnie uważany za miłą niespodziankę dla graczy. Trudno jest podążać za wielkim sukcesem kasowym. Pierwszy film Sonic miał wiele pozytywnych aspektów. Dzięki przyjemnej fabule i nawiązaniom do Sonic the Hedgehog był przyjemną, przyjazną rodzinie adaptacją gry. Reżyserska praca Jeffa Fowlera nad sequelem filmu Sonic the Hedgehog 2 przewyższa jego poprzednika praktycznie pod każdym względem, mimo że jego poprzednik, Sonic the Hedgehog, został bardzo zauważony.

Druga cześć Sonic the Hedgehog

Długo oczekiwany cały film Sonic 2: Szybki jak błyskawica w końcu nadszedł. W porównaniu z pierwowzorem, ten charakteryzuje się lepszą fabułą i większą ilością zabawnych scen. Aby stworzyć filmowy świat dla najsłynniejszej innowacji firmy Sega i zachować przyjazny dla rodziny ton oryginału, w filmie znalazły się poprzednie gry z serii. Jeżeli nie widziałeś nowego filmu After 2 Ocal Mnie Online zachęcamy do obejrzenia.

Jednak mimo że Sonic The Hedgehog 2 sprawia, że pozaziemski stwór dojrzewa, sequel jest pełen żywych komedii i docinek pod adresem młodszych widzów. Pomimo faktu, że sequel przeboju kinowego z 2020 roku jest dłuższy o prawie 30 minut i podnosi stawkę, te postępy po prostu uwypuklają słabe strony serii, takie jak płytkie postacie i to samo założenie. Czarny charakter, Jim Carrey, który skradł show w pierwszym rozdziale, tym razem nie wydaje się dobrze bawić.

Czy warto oglądać Sonic 2: Szybki jak błyskawica?

Seria jest kontynuowana pod tym tytułem, będącym sequelem pierwszego. Sonic chce uchodzić za bohatera w Green Hills w Montanie, jak tylko pokona plan doktora Ivo Robotnika, który chce przejąć władzę nad światem. Kiedy Tom Wachowski, szeryf miasta i przyjaciel Sonica, wraca z wakacji, dołączają do niego Robotnik i Echidna Knuckles. Aby pomścić Toma Wachowskiego, dwaj z nich łączą siły z Knucklesem, i robią to razem. Używając słynnej mocy Master Emerald jako broni, mają nadzieję podbić całą planetę. Ponadto, jeśli Sonic ma uchronić swój nowy dom przed klejnotem, nie powinno zabraknąć kreskówkowej przemocy i ostrego humoru. Sonic 2: Szybki jak błyskawica jest filmem, który zdecydowanie warto obejrzeć z całą rodziną.

Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Tytuł (Angielski) Sonic the Hedgehog 2
Ocena 7.6 12 głosów
Ocena widzów 8 26 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.