Projekt Adam - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Projekt Adam zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Projekt Adam?

Mar. 11, 2022USA106 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępnień0

Gdzie oglądać cały film Projekt Adam online?

Film „Projekt Adam”, z Ryanem Reynoldsem w roli głównej, trafia na Netflix jako nowy film science fiction. Mimo to powieść nie wnosi nic nowego do tej kategorii. Szczerze mówiąc, byłoby wspaniale zobaczyć taki film w reżyserii kogoś innego niż Steven Spielberg czy Robert Zemeckis.

Projekt Adam nie jest normą, ale raczej wyjątkiem. W tej kompilacji nie brakuje filmów akcji, science fiction i kina familijnego. Wszystkie te elementy składają się na dobrze wyważoną historię. Historia ma wiele poziomów, które Shawn Levy skrupulatnie nakreślił, aby zapewnić zgodność filmu z pewnymi normami gatunkowymi. Projekt Adam jednak jest dostępny do oglądania na platformach VOD. Odhaczanie pozycji na liście nie jest tylko sztuczką mającą na celu oszukanie widza; tutaj gatunek i schematy są wykorzystywane do stworzenia autentycznego doświadczenia dla widza, co jest rzadkością w dzisiejszym kinie rozrywkowym.

Recenzja filmu Projekt Adam

W projekcie Adam dwunastoletni chłopiec z niewyparzoną gębą musi zmierzyć się z samym sobą trzydzieści lat później. Aby komuś pomóc, przybywa Adam, 40-letni facet z 2050 roku. Został on zabity przez ranę postrzałową. Aby rozwiązać ten problem, muszą się spotkać dwie osoby, które są zarówno podobne, jak i niepodobne w podejściu do podróży w czasie. Fabuła Projektu Adam jest pełna niespodzianek, ale ogólna jakość jest taka, jak w filmie akcji. Moim zdaniem będzie ona łatwa do zrozumienia, a jednocześnie na tyle interesująca, że utrzyma was w napięciu aż do zakończenia.

Przez cały czas trwania filmu postać Reeda (Ryan Reynolds) jest naznaczona piętnem dorastania w świecie pełnym chaosu. Reed przeżył wydarzenia, które miały miejsce w filmie. Innymi słowy, strach Reeda wynika z jego przekonania, że może coś zmienić, ponieważ od dziecka był traumatycznie doświadczany przez życie i kopany przez codzienność. Pod koniec swojej podróży Reed znów znajduje się w wieku dwunastu lat, jako chłopiec, który wciąż przeżywa śmierć ojca, ale udaje mu się zamaskować swój ból ostrą dyskusją i sarkastycznym dowcipem.

Dla fanów sci-fi dobrym wyborem będzie cały film Batman online!

Czy warto oglądać Projekt Adam?

Data tego wydarzenia została wyznaczona na 2022 rok. W pierwszych minutach filmu grana przez Ryana Reynoldsa postać Adama przeskakuje między rokiem 2050 a teraźniejszością. Młodsza wersja mężczyzny łączy z nim siły (w tej roli Walker Scobell). Ich priorytetem staje się obecna lub przyszła dziewczyna Adama, Laura. Na dodatek chcą odnaleźć swojego ojca, który według nich nie żyje.

Na pierwszy rzut oka „Projekt Adam” wydaje się być dobrym pomysłem. Nie trzeba długo czekać, by ci, którzy cenią sobie filmy o podróżach w czasie, zaakceptowali moje preferencje. W tym przypadku „Projekt Adam” okazał się porażką. Film opowiada o podróżach w czasie, ale jest tak nudny i źle napisany. W większości sytuacji jest to drobny element kilku zabawnych sekwencji i potyczek słownych między starszym i młodszym Ryanem Reynoldsem w filmie.

Projekt Adam
Projekt Adam
Projekt Adam
Projekt Adam
Projekt Adam
Projekt Adam
Projekt Adam
Projekt Adam
Projekt Adam
Projekt Adam
Tytuł (Angielski) The Adam Project
Ocena 6.8 93,121 głosów
Ocena widzów 7.1 1,346 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.