Świąteczny prezent pod choinkę - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Świąteczny prezent pod choinkę zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Świąteczny prezent pod choinkę?

Dec. 08, 2022USA98 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film Świąteczny prezent pod choinkę 2022?

Opowieść adwentowa Uwielbiany film z 1983 roku o Bożym Narodzeniu ma sequel, Świąteczny prezent pod choinkę, z wieloma tymi samymi aktorami i postaciami (w tym gwiazdą Peterem Billingsleyem). Zawiera liczne obrazy ludzi pijących, dzieci krzyczących o rzeczy na Boże Narodzenie, a zarówno dzieci jak i dorośli znęcają się nad sobą, oprócz wielu zachęcających wiadomości o rodzinie i przyjaźni. Postacie tumble i dostać się do sanki mishaps, które powodują ich upadku z dużej wysokości, slamming do pojazdów i latarnie, łamanie kończyn, i potrzebują pomocy medycznej. Kiedy ktoś bliski odchodzi, ludzie przeżywają żałobę. Chłopiec przegląda katalog z bielizną, gdy małe dziecko może asystować za barem. Piekło, cholera, dupa, debil, sukinsyn, frajerzy, frajerki, orzeszki, żółwie, szczyny, smarki i jeez są wśród słów używanych.

W A Christmas Story Christmas, Ralphie Parker (Peter Billingsley) jest dorosłym człowiekiem, który jest żonaty i ma dwójkę dzieci. Bierze rok wolny od pracy, aby zakończyć powieść, a jego samozwańczy termin to Boże Narodzenie, z pomocą swojej żony Sandy (Erinn Hayes). Święta zbliżają się szybko, a Mark (River Droshe) i Julie (Julianna Layne), dzieci Parkerów, chętnie spędzą je z dziadkami. Ralphie otrzymuje telefon od matki (Julie Hagerty) informujący go, że jego ojciec zmarł w przeddzień planowanej wizyty. Rodzina Parkerów będzie musiała teraz wrócić do rodzinnego miasta Ralphie’ego w Indianie, aby opłakiwać ojca i świętować wakacje ze starymi przyjaciółmi w znajomych miejscach. Ralphie jest pod presją, aby jego termin publikacji i żyć do swojego taty lepiej umiejętności świętowania Bożego Narodzenia.

Oglądaj online film z nastrojem „Świąteczny prezent pod choinkę”

Ten film jest świadomy swojej docelowej demografii, która prawdopodobnie będzie nostalgicznymi wielbicielami uwielbianego oryginału z 1983 roku. Sny Ralpha pozwalają odnieść wrażenie, że może on być utalentowanym pisarzem. Nadal ma komicznie irracjonalną wyobraźnię, co widać po jego pomysłach na walkę na śnieżki na Starym Zachodzie czy układ rodzinnego magazynu w stylu Normana Rockwella. Niezwykle humorystyczne jest, gdy członkowie rodziny zadają sobie wiele trudu, by nie odpowiedzieć na drzwi kolędnikom.

Aby docenić lub polubić ten film, nie trzeba widzieć wcześniejszych. W wersji historii z 1974 roku (oryginał osadzony był w latach 40-tych) ojcowie unikają swoich rodzin w pubach w centrum miasta, dzieci bawią się siekierami, a z problemami każą sobie radzić same. Inne sytuacje, takie jak te, w których mamy się śmiać z tego, że ludziom dzieje się poważna krzywda, albo że maltretowane dzieci same stają się łobuzami, wywołują raczej cringes niż cackanie się, mimo że niektóre z tych humorów potrafią być dowcipne, nawet jeśli czują się przestarzałe. Ralphie pozostaje w tym wszystkim postacią, którą można polubić, bohaterem everymana, który odnosi sukcesy w kluczowych obszarach rodziny, przyjaźni i ojcostwa.

Świąteczny prezent pod choinkę
Świąteczny prezent pod choinkę
Świąteczny prezent pod choinkę
Świąteczny prezent pod choinkę
Świąteczny prezent pod choinkę
Świąteczny prezent pod choinkę
Świąteczny prezent pod choinkę
Świąteczny prezent pod choinkę
Tytuł (Angielski) A Christmas Story Christmas
Ocena 7 3,433 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.