After 2: We Collided - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

After 2: We Collided zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film After 2: We Collided?

Sep. 02, 2020USA105 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film After 2: We Collided z 2020?

W porównaniu do swojego poprzednika, After We Collided podnosi stawkę akcji poprzez znacznie częstsze i bardziej graficzne sceny seksu, przekleństwa i imprezowanie. W porównaniu do oryginału, After, film wydaje się bardziej odpowiedni dla nieco starszej widowni. Główni bohaterowie Hardin i Tessa angażują się w aktywność seksualną w całym miejscu, w tym w biurze i pod prysznicem.  Dzieje się to czasem podczas głośnych imprez w domu bractwa, na których dochodzi do nadmiernego picia alkoholu, gier towarzyskich, bonga, flirtowania i zaczepek. Jako Hardin walczy z uzależnieniem od alkoholu i używa alkoholu jako formy „samoleczenia”, gdy sprawy nie idą po jego myśli, picie jest powtarzającym się motywem w filmie. Mimo to, Tessa od czasu do czasu staje się odurzona, zwłaszcza podczas imprezy w pracy i na uczelni.

W filmie „AFTER WE COLLIDED”, pomimo miesięcznej rozłąki, Tessa (Josephine Langford) i Hardin (Hero Fiennes Tiffin) wciąż się do siebie przyciągają. Tessa kończy płatny staż w firmie wydawniczej, gdzie poznaje Trevora (Dylan Sprouse), bezinteresownego mężczyznę, który zakochuje się w niej. Tragiczny incydent z młodości, emocjonalna udręka po rozwodzie rodziców, a także jego tata zakładający nową, szczęśliwą rodzinę to rzeczy, nad którymi Hardin wciąż pracuje, by przejść do porządku dziennego. Tessa kontaktuje się z Hardinem następnego dnia po nocy spędzonej na piciu i dwoje ludzi ponownie nawiązuje kontakt – najpierw tylko seksualny, a potem już bardziej zdecydowany. Czy ich miłość będzie wystarczająco silna, by przetrwać problemy Hardina i jego wcześniejsze oszustwa? Ich przyszłość wydaje się mniej pewna niż kiedykolwiek, kiedy Tessa przyjmuje propozycję pracy w Seattle, a Trevor przyznaje Hardinowi, że nie jest dla niej odpowiedni.

Cały film After 2- We Collided

Oglądaj online After 2

Ten film ma wbudowaną publiczność, ponieważ jest sequelem popularnej serii fan fiction Wattpad One Direction (która od tego czasu stała się serią książek), ale nie oferuje nic więcej. Kontrast pomiędzy złym chłopcem Hardinem, który ma tatuaże i zmaga się z alkoholizmem, a dobrym chłopcem Trevorem, bespektakularnym geniuszem liczb, jest jednym z najbardziej nadużywanych klisz w After We Collided. Ponadto, przedstawia śmiesznie nierealistyczny obraz zarówno doświadczenia w college’u, które jest tylko krótko wspomniane wraz z kilkoma nadmiernymi imprezami bractwa, jak i świata pracy. Na przykład, w drugim dniu nisko płatnego stażu Tessa zostaje zabrana na konferencję, otrzymuje nową sukienkę od swojego szefa, zostaje zaproszona do nocnego klubu, otrzymuje alkohol, mimo że jest niepełnoletnia, i zostaje zakwaterowana w luksusowym apartamencie hotelowym.

Wybuchowa ekscytacja nowych kochanków, którzy nie mogą od siebie oderwać rąk, jest doskonale oddana przez Langford i Fiennesa Tiffina. Pozostała część filmu i jego bohaterowie sprawiają jednak wrażenie, jakby zostali stworzeni wyłącznie po to, by wspierać zainscenizowane sceny seksu. Choć ich burzliwy związek jest głównym punktem narracji, równie ważne są wydarzenia i osoby, które go otaczają. Wyjątkiem jest matka Hardina, którą portretuje Louise Lombard. W otwierającym film voice-over historia zostaje porównana do innych, które „przewinęły się przez lata”, w tym do dzieł Greków, Szekspira, Brontesów i Jane Austen. To niedorzeczna przesada. Film osiąga założone cele dla swojej docelowej grupy demograficzej.

After 2: We Collided
After 2: We Collided
After 2: We Collided
After 2: We Collided
After 2: We Collided
Tytuł (Angielski) After We Collided
Ocena 5 32,621 głosów
Ocena widzów 7.228 4,804 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.