365 dni - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

365 dni zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film 365 dni?

Feb. 07, 2020Poland116 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępnień0

365 Dni online już dostępne

Mimo ostrych recenzji krytyków, 365 dni poradziło sobie w polskich kinach wyjątkowo dobrze. To, że film jest okropny, jest zbędne. I jak widać, złe aktorstwo i słaba narracja nie miały znaczenia. Polski kanał Netflix wystartował 1 kwietnia i od razu stał się najpopularniejszym filmem w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że biblioteki na całym świecie mają dostęp do 365. Naturalnie, był to mega hit Netflixa.

Fani powieści E.L. James o Christianie Grey’u i Anastasii Steele pokochają erotyzowaną wersję Pięknej i Bestii autorstwa Blanki Lipińskiej. Massimo Torricelli (Michele Morrone), włoski gangster, zakochuje się w polskiej dziewczynie o imieniu Laura (Anna Maria Sieklucka). Porywa dziewczynę i twierdzi, że ona zakocha się w nim, ponieważ jest facetem alfa, który stawia na swoim.

Aby poradzić sobie ze stresem związanym z pracą, mężczyzna popada w uzależnienie od seksu. Historia kończy się w tym miejscu. Niewiele jest tu do oglądania. Dochodzi do zakulisowych starć między frakcjami sycylijskiej mafii. Massimo raz czy dwa razy grozi komuś bronią. Historia wyłania się stopniowo. Przypomina to raczej serię teledysków, w których dwóch atrakcyjnych mężczyzn uprawia seks.

Sycylia i sycylijska mafia są jednak gotowe do działania w cieniu, zbierając się w strategicznym miejscu na wyspie Lampedusa, gdzie łatwo o kulę w łeb. Ten gniot o miłości polsko-włoskiej szerzącej stereotypy na temat Włochów był po prostu nietrafiony. Osobiście bardziej przypadł mi do gustu cały film Dziewczyny z Dubaju.

Gdzie obejrzeć cały film ”365 dni 2020”?

Fabuła w całym filmie 365 dni jest pełna zwrotów akcji. Laura Biel (Anna Maria Sieklucka) spędza wakacje na Sycylii z narzeczonym i przyjaciółmi. Na tej uroczej wyspie można na nowo rozpalić dawne namiętności. Nie będzie to miało żadnych długofalowych konsekwencji. Z okazji urodzin narzeczonego lub wakacji lubi być sam lub z kumplem. Laura jest poirytowana i niezadowolona. Na samotnej promenadzie w Taorminie spotyka wspaniałego Włocha, który porywa ją w nieznane. Ze zdziwieniem dowiaduje się, że on od dawna jej szukał. Po strasznym wydarzeniu kobieta odezwała się w jego umyśle. Kiedy to się dzieje, pragnienie miłości zderza się z potrzebą miłości. Massimo (Michele Morrone) uprowadza dziewczynę, ale nie chce jej wypuścić. Ma nadzieję, że będzie go uwielbiać. Jeśli szukacie miejsca, w którym można obejrzeć 365 dni w wersji online, będą to największe serwisy VOD w Polsce.

365 dni online

Mimo brawury i złośliwości, mafijny egzekutor Massimo Torricelli ucieka. Po postrzale miał wizję i wierzy, że umiera. Ta interakcja utwierdziła go w przekonaniu, że ona istnieje i że w końcu ją odnajdzie. Nie szuka jej w żaden sposób, więc to ona go odkrywa. Nie oznacza to, że nie ma wyjątków. Aby stworzyć serię obrazów inspirowanych wyobrażeniem Massima, zatrudnia się u zdolnego malarza. Film 365 dni jest ciekawą produkcją, ze względu na polskich artystów i wykonawców.

365 dni
365 dni
365 dni
365 dni
365 dni
365 dni
365 dni
365 dni
365 dni
365 dni
Tytuł (Angielski) 365 dni
Ocena 3.4 75,202 głosów
Ocena widzów 7 6,614 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.