Rok na całe życie - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Rok na całe życie zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Rok na całe życie?

Nov. 27, 2020USA107 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film Rok na całe życie 2020?

Rok na całe życie to czuła, chwytająca za serce opowieść o młodzieńczym romansie, buncie przeciwko władzy rodzicielskiej, domaganiu się niezależności, okazywaniu współczucia i żałobie. Nastolatki całują się, ale nie ma nagości, a seks jest wnioskowany, ale nie przedstawiony. Ojciec ma zamiar uderzyć swojego krnąbrnego syna, ale powstrzymuje się po świadkach młodej osoby mają gwałtowny incydent z bramkarzem festiwalu. Tematy obejmują używanie narkotyków w przeszłości, porzucenie dziecka i nieuleczalną chorobę. Większość ludzi używa narkotyków tylko w celach medycznych, jednak w jednym przypadku użytkownik substancji rekreacyjnej zwymiotował po jej użyciu.

W filmie Rok na całe życie, Daryn (Jaden Smith) jest grzecznym, honorowym i bardzo udanym licealistą. Jest także utalentowanym raperem z zajęciami pozalekcyjnymi, których listę z dumą wymieniłby każdy kandydat do college’u. Nikt nie wspomina o innych możliwościach studiowania Daryna; jego ojciec rags-to-riches, Xavier (Cuba Gooding Jr. ), upiera się, że na pewno będzie uczęszczał na Harvard. Tata skrupulatnie zaplanował każdy szczegół codziennego harmonogramu Daryna, aż do czasu jego porannego joggingu.

Cały film Rok na całe życie

Oglądaj online Rok na całe życie

Ona w końcu ogrzewa się do niego, i to jest, kiedy odkrywa (spoiler alert), że jest śmiertelnie chory i że ona również została opuszczona jako dziecko przez jej ówczesnego matki uzależnienia. Daryn jest zdeterminowany, by ją chronić i zdecydowanie odrzucić swojego dominującego ojca, który wydaje się nie mieć pojęcia o młodej miłości. Daryn mimo wszystko tworzy solidny plan dla siebie i Isabelle, podobnie jak jego chaotyczny ojciec, w dążeniu do maksymalizacji ich czasu razem, dopóki Isabelle jest jeszcze żywa.

Przynieś chusteczki, ponieważ będziesz dużo płakać w tym filmie, zwłaszcza, że dwóch głównych aktorów daje silne występy. Możemy przeoczyć sporadycznie kwaśne nuty w scenariuszu, ponieważ Rok na całe życie jest tak emocjonalnie zrównoważony. Ojciec w tym przykładzie jest szalonym rodzicem, który nigdy nie powiedziałby swojemu dziecku, że dostanie się na Harvard jest czymś oczywistym lub „formalnością”. Dodatkowo, odrzucenia nie są już wysyłane pocztą. Ponadto, pomimo faktu, że związek Daryna i Isabelle ma sens pod koniec filmu, nigdy nie pokazano nam motywacji stojącej za jego początkowym dążeniem do niej, biorąc pod uwagę, jak ciągle okrutna i poniżająca jest dla niego.

Rok na całe życie
Rok na całe życie
Rok na całe życie
Rok na całe życie
Tytuł (Angielski) Life in a Year
Ocena 6.1 9,063 głosów
Ocena widzów 8.311 1,188 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.