Aftersun - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Aftersun zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Aftersun?

Oct. 21, 2022Turkey102 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film Aftersun 2022?

Dramat Aftersun koncentruje się na zdrowiu psychicznym mężczyzn, z wątkami samobójstwa i córką radzącą sobie z traumatyczną historią. Jest to powolne spalanie, ale głęboko przekonujące. Frankie Corio opisuje Sophie jako niezależną w młodości i introspektywną w wieku dorosłym (Celia Rowlson-Hall). Pomimo wad, jej ojciec Calum (Paul Mescal) jest miłym człowiekiem. Popełnia błędy, jak na przykład zamknięcie jej w pokoju pewnej nocy podczas wakacji w Turcji. Kultura Turcji jest badana z miłością z punktu widzenia zadowolonych turystów. Widzimy ludzi palących papierosy i sziszę. Alkohol jest spożywany również przez bohaterów, przy czym nadmiernie pije młodzież. Nawet małe dziecko bierze łyk piwa.

W AFTERSUN, Calum (Paul Mescal) i Sophie (Frankie Corio) jadą do Turcji na wakacje, które Sophie zapamięta na zawsze. W dniu swoich urodzin, dwadzieścia lat później, Sophie odkrywa materiał filmowy, który zmusza ją do refleksji nad sytuacjami, które na dobre i na złe ukształtowały to, kim jest teraz.

Oglądaj online Aftersun

Ten niezwykle emocjonalny dramat jest jednym z najpewniejszych i najbardziej pewnych siebie pierwszych dzieł debiutującej reżyserki, jakie można zobaczyć. Charlotte Wells ma pełną kontrolę nad narracją i od pierwszego kadru jest świadoma tego, jaką historię przedstawia. Dzięki tej kontroli prowadzi widzów w niezwykle przejmującą podróż. Film bada, w jaki sposób zastanawiamy się nad przeszłością i wspominamy wydarzenia, próbując pogodzić to, gdzie jesteśmy dzisiaj, z ludźmi, których kochaliśmy w przeszłości (i których straciliśmy).

Ponieważ w równym stopniu odnosisz się zarówno do Caluma, 30-kilkuletniego ojca, jak i Sophie, 10-letniego dziecka, film odnosi sukces na dwóch frontach. Calum pokazuje trudności i złożoność ludzkiego intelektu. Natomiast podróż Sophie wypełniona jest mglistymi, sentymentalnymi wspomnieniami z jej młodości. Świetna ścieżka dźwiękowa przyczynia się do tych wspomnień. Jednak dwa kluczowe występy w tej produkcji służą dalszemu jej rozświetleniu. Młody Corio jest objawieniem jako Sophie, a Mescal jest u szczytu swojej gry. To nie tylko jeden z najlepszych filmów tego roku, ale także jeden z najlepszych filmów w historii.

Aftersun
Aftersun
Aftersun
Aftersun
Aftersun
Aftersun
Aftersun
Aftersun
Aftersun
Aftersun
Tytuł (Angielski) Aftersun
Ocena 7.7 7,939 głosów
Ocena widzów 7.9 82 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.