Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a?

Apr. 07, 2022United Kingdom136 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępnień0

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a to będzie hit 2022 roku?

Fani Harry’ego Pottera będą mieli kolejną szansę na odwiedzenie tej magicznej krainy dzięki nadchodzącej premierze filmu Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a, trzeciej z serii Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć.

Jednak praktycznie wszystko w Tajemnicach Dumbledore’a jest fabularną puentą. Niemal cała obsada została zredukowana przez reżysera Davida Yatesa (który przez ostatnie 15 lat reżyserował każdy film ze świata „Czarodziejów”) do roli wędrownych gadżetów fabularnych. Jeśli ktoś lubi ekscentrycznego, zamkniętego w sobie bohatera serii, Newta Scamandera (Eddie Redmayne), będzie zszokowany słysząc, że jego czas ekranowy został znacznie ograniczony, a jego funkcja fabularna sprowadza się w zasadzie do ratowania jednego samotnego zwierzęcia. Jest stale obecny, choć mniej interesuje się wydarzeniami niż w przeszłości. Nie jest już odpowiedzialny za realizację programu, teraz jest on w rękach Dumbledore’a.

Gdzie oglądać Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a online?

Jeśli interesuje Was przedłużający się, niezręczny romans Newta z amerykańską aurorką Tiną Goldstein (Katherine Waterston), przygotujcie się na film, w którym otrzymuje on tak mało czasu ekranowego. W całym filmie Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a Queenie Goldstein (Alison Sudol) i nowicjuszka Lally Hicks (Jessica Williams) to ujmujące postacie poboczne, które spędzają nadmierną ilość czasu na wyjaśnianiu tego, co wydarzyło się w poprzednich filmach postaciom, które były tam na miejscu i widziały to wszystko z pierwszej ręki, a potem przeważnie po prostu się kręcą, rzucając zaklęcia, gdy wymaga tego fabuła.

Wymaga zdecydowanej inwestycji czasu według jednej z recenzji, trzecia część serii, Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a, zrobiła ogromny krok w kierunku wyswobodzenia się z cienia głównej serii o Harrym Potterze. Pomimo licznych wad, w ocenie stwierdzono, że Tajemnice Dumbledore’a „trzymają się kupy i zawierają wystarczające poczucie dziedzictwa, by zadowolić entuzjastów”.

Możę Cię zainteresować warty uwagi cały film Miłość, Seks & Pandemia online.

The Secrets of Dumbledore ma obecnie 76-procentową ocenę „Fresh” na Rotten Tomatoes (otwiera się w nowej karcie) i 47 „mieszanych” ocen na Metacritic.

Newt Scamander podróżuje do Ameryki ze swoim magicznym workiem egzotycznych stworzeń w pierwszym filmie Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Większa część fabuły obracała się wokół zwierząt, które Newt przypadkowo wypuścił w Nowym Jorku w latach 20. ubiegłego wieku, a nad ich zebraniem pracowały czarownice Tina i Queenie Goldstein oraz mugol Jacob Kowalski, ale prawdziwym antagonistą filmu okazał się Gellert Grindelwald, słynny mroczny czarodziej.

W „Zbrodniach Grindelwalda” pojawia się wiele nowych, fascynujących gatunków, ale fabuła koncentruje się na pracy Newta dla profesora Hogwartu Albusa Dumbledore’a, aby wytropić i powstrzymać Grindelwalda. W finale filmu trójka bohaterów rozpada się, a Grindelwald zyskuje poparcie, planując wojnę z mugolami.

Kiedy cały film Tajemnice Dumbledore’a pojawi się w serwisach vod?

Założenie trzeciego filmu (z planowanej pięcioczęściowej serii) pozostaje nieznane, a streszczenie na IMDb brzmi po prostu: „Trzecia część serii Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, która śledzi wyczyny Newta Scamandera”. Biorąc pod uwagę tytuł filmu, Tajemnice Dumbledore’a, możemy spodziewać się większej roli dla wersji Jude’a Law.”

W najnowszym filmie wyreżyserowanym przez Davida Yatesa, musi zostać wybrany nowy przywódca czarodziejskiego świata, a Grindelwald pojawia się jako potencjalny pretendent, dodając do znanej fabuły czarodziejski punkt widzenia. Dumbledore jest zmuszony do zachowania dystansu w związku z umową krwi, ale nie jest w stanie tego zrobić przez dłuższy czas. Newt i jego przyjaciele postanawiają powstrzymać go przed przejęciem kontroli.

Fani Harry’ego Pottera z pewnością docenią sceny rozgrywające się w Hogwarcie. Wykorzystują one w dużym stopniu wcześniejszą atrakcyjność zamku, w tym znane krajobrazy i lokacje, a także pomysłowe wykorzystanie motywu Hedwigi przez kompozytora Johna Williamsa. Blisko im do odtworzenia tej samej pięknej atmosfery, ale nie udaje im się to, pozostawiając widzów rozczarowanych, ale doceniających zapierającą dech w piersiach scenerię.

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a
Tytuł (Angielski) Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
Ocena 7.4 55 głosów
Ocena widzów 7.3 22 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.