Królowa wojownik - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Królowa wojownik zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Królowa wojownik?

Sep. 15, 2022Canada135 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film Królowa wojownik 2022?

Królowa wojownik to inspirujący historyczny film przygodowy, który skupia się na Nanisce, generał Agojie, całkowicie kobiecej gwardii królewskiej w XIX-wiecznej Afryce Zachodniej. W rolę Nanisca wcieliła się Viola Davis. Dora Milaje w Czarnej Panterze były wzorowane na Agojie z Królestwa Dahomey (dzisiejszy Benin), które odpierały wrogie plemiona z sąsiednich krajów. Spodziewajcie się wielu konfliktów i zaciętych, często krwawych walk z wysoką śmiertelnością. W scenach z trupami Agojie używają lin, włóczni, ostrych paznokci i innych broni. Niektóre ofiary śmiertelne są szczególnie niepokojące. Dorośli spożywają alkohol, ciało mężczyzny jest częściowo odsłonięte, a w scenach pojawiają się uściski, które sugerują, że uczestnicy uprawiali seks. Film jest efektem miłości słynnej reżyserki Giny Prince-labor Bythewood (Love and Basketball i The Old Guard).

Scenarzysta-reżyser Prawdziwe Agojie, elitarna, całkowicie kobieca gwardia królewska Królestwa Dahomey (Afryka Zachodnia) w XIX wieku, posłużyła jako inspiracja dla Giny Prince-dramatu Bythewood’s Królowa wojownik. Fabuła filmu skupia się na wpływowej generał grupy, Nanisce (Viola Davis), której żołnierze muszą stawić czoła najeźdźcy z naprzeciwka, chcącemu podporządkować sobie ludzi i sprzedać ich w niewolę. Agojie, które rezydują na terenie pałacu, oddają wszystko królowi Ghezo (John Boyega) i swojej siostrzanej rodzinie, rezygnując z perspektywy małżeństwa czy posiadania dzieci.

cały film Królowa wojownik

Oglądaj online Królowa wojownik

Odwaga i siostrzeństwo czarnych kobiet są celebrowane w tym poruszającym filmie z niesamowitą obsadą, której przewodzi Davis. Widząc Michelle Yeoh we „Wszystko naraz”, a teraz Violę Davis w „Kobiecym królu” powinniśmy rozwiać wszelkie wątpliwości, jakie mogliście mieć co do zdolności kobiet po 55 roku życia do bycia przerażającymi wojowniczkami. Jako generał Nanisca, Davis absolutnie zabija, nadając roli swój charakterystyczny gravitas i charyzmę. Pozostali wojownicy są również fantastyczni, zwłaszcza Lynch, która jest najbardziej znana z roli Captain Marvel, która jest imponująca, ale również przezabawna i miła, oraz Atim, brytyjski aktor, który otrzymał nagrody i który powinien otrzymać główną rolę tak szybko, jak to możliwe. Oboje zapewniają występy, które kradną show i więcej niż trzymają się z Davisem. Mbedu, niedawno przybyły z RPA, jest intrygujący i doskonale odnajduje się w roli gorliwego, ambitnego nowego pracownika.

Polly Morgan, autorka zdjęć do filmu, w swoich wyrazistych ujęciach sekwencji akcji w pełni wykorzystuje scenerię i broń. Wspaniałe kostiumy autorstwa Gershy Phillips oraz dynamiczna ścieżka dźwiękowa autorstwa Terence’a Blancharda, która umiejętnie wykorzystuje afrykańskie rytmy i tematy, zostały stworzone we współpracy z południowoafrykańskim producentem, kompozytorem i piosenkarzem Lebo M. Fabuła filmu udanie łączy sceny akcji ze scenami rozwoju osobistego, przyjaźni i kontemplacji historycznej, pomimo nieco zbędnego romansu. Prince-Bythewood od dawna zbierała pochwały od krytyków, dlatego warto zobaczyć, że w dalszym ciągu prezentuje swój talent do wydobywania wybitnych kreacji z postaci.

 

Królowa wojownik
Królowa wojownik
Królowa wojownik
Królowa wojownik
Królowa wojownik
Królowa wojownik
Królowa wojownik
Królowa wojownik
Królowa wojownik
Królowa wojownik
Tytuł (Angielski) The Woman King
Ocena 6.7 39,315 głosów
Ocena widzów 7.808 856 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.