Avatar: Istota wody - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

lockUPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

strzalka ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Avatar: Istota wody zalukaj film online

Avatar: Istota wody - ZALUKAJ FILM ONLINE

Dec. 14, 2022USA192 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Avatar: Istota wody 2022?

Niecierpliwie oczekiwany Avatar: Istota wody to epicki, światowy hit kinowy Jamesa Camerona z 2022 roku. Po tym, jak Jake Sully (Sam Worthington) zjednoczył lokalne plemiona Na’vi przeciwko nieuczciwym „Podniebnym Ludziom” (kolonizatorom dążącym do zebrania i wydobycia zasobów Pandory), sequel powraca na Pandorę 15 lat później. Po urodzeniu czwórki dzieci Jake i Neytiri (Zoe Saldaa) postanawiają schronić się u plemienia Metkayina na wyspie, aby uratować swój leśny klan. Trzygodzinny film, który był kręcony głównie pod wodą, jest absolutnie oszałamiający. Dodatkowo, zawiera przemoc akcji w stylu sci-fi, w tym walkę wręcz, broń palną i pościg za świętym potworem przypominającym wieloryba. Obok intymności małżeńskiej, historia zawiera również nastoletnie flirty, trzymanie się za ręce i zauroczenia.

Od wydarzeń z pierwszego Avatara minęło około 15 lat, kiedy to rozgrywa się akcja Avatar: Istota wody. Jako rodzice dwóch nastoletnich synów o imionach Neteyam (Jamie Flatters) i Lo’ak (Britain Dalton), a także młodej dziewczyny o imieniu Tuk (Trinity Jo-Li Bliss) oraz Kiri (Sigourney Weaver), nastoletniej córki, którą adoptowali po tym, jak urodziła się w tajemniczych okolicznościach, Jake (Sam Worthington) i jego partnerka Neytiri (Zoe Saldaa) żyją w lasach Pandory. Jake pomógł Na’vi w walce z Sky People (ludzie próbują kopać i wydobywać zasoby Pandory), ale kiedy zaczynają nową misję – wysyłanie wybranej grupy awatarów z wgraną świadomością i wspomnieniami dawno zmarłego Col.

Quaritcha (Stephen Lang) i jego oddanych żołnierzy – operacje wojskowe ludzi nasilają się. Aż Jake przekonuje Neytiri, że ich najbliższa rodzina powinna odejść i szukać schronienia z odległej wyspy zamieszkującej Metkayina klanu, którzy są inny odcień niebieskiego i mają płetwy-jak ogony i płetwy-jak ręce, Quaritch i jego Na’vi-fied oddział prześladować Jake’a i Neytiri’s Omaticaya klanu. Chociaż rodzina Jake’a i Neytiri początkowo otrzymuje schronienie od swojego przywódcy, Tonowari (Cliff Curtis), i Ronal (Kate Winslet), bitwa podniebnych ludzi w końcu dociera do wodnych klanów, gdy Quaritch je ściga.

avatar istota wody

Oglądaj online Avatar: Istota wody

Mimo że jest bardzo długi, cieszący publiczność sequel Jamesa Camerona jest niezwykłym wyczynem technologicznym, który dowodzi jego ciągłego statusu wizjonera. Bogata, zawiła fabuła filmu Avatar: Istota wody nie jest czymś, co ogląda się w kinie. Fabuła jest prosta, a większość dialogów – zwłaszcza tych, w których wypowiada się Quaritch – ma charakter dydaktyczny lub formalny. Jednak nie ma to znaczenia, ponieważ reżyser James Cameron genialnie wykorzystuje budżet filmu wynoszący 350 milionów dolarów we wszystkich podwodnych sekwencjach, niesamowitych efektach stworzeń i wciągającym ogólnym powrocie na Pandorę. Warto obejrzeć w 3D na największym ekranie, jaki można znaleźć.

Pomimo długiego (ponad trzygodzinnego) czasu trwania filmu, sugestywne budowanie świata sprawia, że łatwo stracić poczucie czasu. Winslet i Curtis to wspaniałe dodatki do grupy, a występy motion-capture są interesujące do oglądania. Dalton wyróżnia się wśród młodych wykonawców jako Lo’ak, kłopotliwy młodszy syn Neytiri i Jake’a, który zaprzyjaźnia się z wyrzutkiem tulkun (święte wieloryby kosmitów). Na uwagę zasługuje również Jack Champion jako Spider, ludzki młodzieniec wychowany wśród Na’vi, którego jednak wyróżnia maska. Choć za wcześnie o tym mówić, jego związek z Kiri, która jest nieco inna, wydaje się rozwijać w kierunku romansu (nie mówiąc już o skomplikowaniu).

Avatar: Istota wody od Jamesa Camerona z 2022 roku.

Tylko nieco mniej szalony niż w pierwszym filmie jest w tym sequelu Quaritch Lang. Nie jest on jednak jedynym przeciwnikiem. Szanse przeciwko Na’vi wydają się nie do pokonania, ponieważ ludzka technologia staje się coraz lepsza i bardziej zabójcza. Większość scen akcji rozgrywa się w trzecim akcie, choć nie brakuje tu fragmentów pełnych napięcia, które sprawią, że widzowie przylgną do swoich foteli (lub partnerów). Nawet sposób, w jaki ludzie chwytają się poręczy i wstrzymują oddech, gdy obszary zalewają się w przedłużającej się fazie tonięcia statku, jest eerycznie podobny do Titanica.

Oryginalne tematy zmarłego Jamesa Hornera są wykorzystywane przez kompozytora Simona Franglena do stworzenia emocjonującej partytury, gdy Na’vi walczą o swoje życie, nawet jeśli nie ma kwartetu Pandoran grającego muzykę klasyczną. Ogrom tego, co Cameron i autor zdjęć Russell Carpenter osiągnęli w Avatar: Istota wody jest tak ogromny, że nawet niedoskonałości filmu nie są w stanie odebrać mu tego, jak bardzo jest piękny.

Avatar: Istota wody
Avatar: Istota wody
Avatar: Istota wody
Avatar: Istota wody
Avatar: Istota wody
Avatar: Istota wody
Avatar: Istota wody
Avatar: Istota wody
Avatar: Istota wody
Avatar: Istota wody
Tytuł (Angielski) Avatar: The Way of Water
Ocena 8.1 67,793 głosów
Ocena widzów 8.056 1,200 głosów

Reżyser

Obsada

Sam Worthington isJake Sully
Jake Sully
Stephen Lang isColonel Miles Quaritch
Colonel Miles Quaritch
Jack Champion isMiles 'Spider' Socorro
Miles 'Spider' Socorro
Cliff Curtis isTonowari
Tonowari
Joel David Moore isNorm Spellman
Norm Spellman
Udostępnień1