Predator: Prey - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Predator: Prey zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Predator: Prey?

Aug. 02, 2022USA100 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film ”Predator: Prey” 2022?

Historia Naru została opowiedziana w prequelu. Naru była mieszkanką plemienia Comanche, która mimo posiadania wielu umiejętności przedstawionych w filmie Predator: Prey, zdecydowała się zostać łowcą. Naru jest stereotypową bohaterką Disneya. Jest atrakcyjna, czysta, robi makijaż, ma idealnie proste włosy i zawsze podejmuje właściwe decyzje. Przez resztę tego artykułu będziemy ją nazywać księżniczką. Nikt nie wierzy Naru, kiedy twierdzi, że jest idealna. Ponieważ wszyscy mamy wady, nad którymi możemy pracować każdego dnia, żadna kobieta nie może odnieść się do idealnej postaci.

Niebezpieczna kosmiczna istota przybywa na naszą piękną planetę, aby zapolować na Naru, najgroźniejsze zwierzę, jakie może znaleźć i najlepsze trofeum, jakie może zdobyć. Naru, zdolna tropicielka, odkrywa ślady potwora, gdy ten jeszcze poluje i walczy z wilkami i wężami. Nikt nie wierzy jej, co nie jest zaskakujące, więc musi śledzić i zabić Predatora na własną rękę. Wszyscy jej bliscy umierają, gdy ona się nimi opiekuje, a ona ma liczne problemy w drodze tam i z powrotem. Naru zabija Predatora z pożyczonej broni przed powrotem do obozu, aby przejąć dowodzenie nad działaniami wojennymi.

Predator prey cały film

Amber Midthunder w filmie „Prey” gra Naru, kobietę z plemienia Komanczów. Jest ona bystrą i zdolną młodą kobietą, ale z powodu ograniczeń społecznych nie może chodzić na polowania. Każdego dnia doskonaliła swoje umiejętności dbając o ogród, zwierzęta i ziemię. Naru nie ma pojęcia, że już wkrótce będzie odpowiedzialna za przyszłość swoją i swojej rodziny, gdyż walczy z łowcą z innego świata. Gdyby ta informacja nie została podana do publicznej wiadomości, film mógłby cieszyć się mniejszym zainteresowaniem, ale czynnik „wow” byłby znacznie wyższy, ponieważ nie byłaby zaskoczona, gdy w końcu spotkała Predatora.

Predator prey cały film

Pierwszy film „Predator” został wydany około 35 lat temu. Przez ten czas kosmiczny drapieżnik pojawiał się w różnych mediach, w tym w komiksach, powieściach, grach wideo i kilku nieudanych filmowych sequelach. Ludzie stojący za „Prey” mówią, że będzie to bardziej tradycyjny film akcji. Cel został osiągnięty w ten sposób, a podstawowa fabuła filmu pozostała niezmieniona: grupa wyrzutków musi się zjednoczyć, by pokonać przebiegłego obcego najeźdźcę, który zaczął nawiedzać ich dom. W „Prey” zostajemy jednak przeniesieni do pierwszej połowy XIX wieku. To nie komandosi władający ciężką bronią walczą więc z Predatorem. Zamiast tego, to Komancze bronią swojej ziemi, prowadzeni przez Naru (Amber Midthunder), młodą kobietę, która aspiruje do bycia uznaną za prawdziwą wojowniczkę przez swoich pobratymców.

Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Tytuł (Angielski) Prey
Ocena 7.3 53,996 głosów
Ocena widzów 8.226 1,765 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.