Morbius - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Morbius zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Morbius?

Mar. 30, 2022USA104 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępnień0

Gdzie oglądać cały film Morbius online?

Michael Morbius, człowiek cierpiący na niezwykle rzadką chorobę krwi, będzie bohaterem filmu Morbius. Będzie to film wielkoekranowy. Bohater bierze udział w niebezpiecznym eksperymencie, w wyniku którego zmienia się w wampira, aby ratować samego siebie. Postać ta była jednym ze złoczyńców, którzy próbowali walczyć ze Spider-Manem we wczesnych komiksach. Stał się bohaterem w wielu różnych historiach, w których występował na przestrzeni lat.

W pierwszym numerze serii komiksowej Mortius okazał się smutnym obiektem eksperymentów i niezamierzonym wrogiem superbohaterów, takich jak Spider-Man czy Blade, którzy nie mieli pojęcia, że jest złym człowiekiem. Choć kiedyś był bohaterem, od tego czasu ewoluował w antybohatera, którym nie był wcześniej. Ponieważ nie ma fizycznej postaci, niektórzy uważają, że nie może być tematem interesującej historii. Wobec braku znanych zawodników jego występy bardzo się pogarszają. Kiedy pojawił się Venom sytuację przynajmniej częściowo uratowało to, że było wielu popularnych przeciwników, którzy nie byli Spider-Manem. Podobnie jak film Projekt Adam od Netflix.

Recenzja Morbius

Morbius online stworzony przez Sony i Marvela, bazuje na Morbiusie, Żywym Wampirze, postaci z komiksów Marvela. W grze gracz wciela się w postać Morbiusa. Dr Michael Morbius, grany przez Jareda Leto, jest utalentowanym naukowcem, który cierpi na rzadką chorobę krwi. W tym filmie ożywa. Kiedy jest bliski śmierci, w poszukiwaniu lekarstwa udaje się do jaskini pełnej nietoperzy. Po cudownym ozdrowieniu Doktor Morbius zaczyna przejawiać nietoperzowe zdolności i wielką tęsknotę za ludzkim ciałem. Oczekuje się, że film ten będzie zawierał więcej brutalnych scen akcji i ostrzejszych obrazów w porównaniu z filmami Walta Disneya.

Sony ujawniło nową postać o imieniu Morbius. W główną rolę wcieli się Jared Leto. Film ukazał się również w nieodpowiednim, moim zdaniem, momencie. Po obejrzeniu filmu zastanawiałem się, jak ocenić moje zadowolenie z seansu. Wynika to z faktu, że w tej chwili wszystko jest trochę nieuporządkowane. To, co wydarzyło się później, skojarzyło mi się z czymś z lat dziewięćdziesiątych.

Po wypadnięciu z helikoptera Morbius dołącza do kotła pełnego nietoperzy wampirów, aby rozpocząć swoją podróż. Ponieważ jest to tak fantastyczne, że musiałem to sprawdzić. Innym elementem filmu, który wypełnia luki w narracji, jest retrospekcja. Jedna z najrzadszych chorób krwi dotyka jego i Luciena, jego najlepszego przyjaciela.

Czy warto oglądać film Morbius?

W filmie postać grana przez Matta Smitha, Milo, ofiarowuje pieniądze Morbiusowi. W miarę jak dojrzewa, staje się wielkim naukowcem o wątpliwej moralności.  Główną obsadę filmu uzupełnia Martine, asystentka Morbiusa i jego potencjalna miłość. W filmie w rolę Martine wcieliła się Adria Arjona. Doktor Jekyll i pan Hyde w filmie Doktor Jekyll i pan Hyde postanawiają postępować zgodnie z aktualną praktyką medyczną, a nie według własnych metod leczenia. Uzyskuje DNA nietoperza wampira i wstrzykuje je do swojego ciała. Obawiam się, że w tej kwestii jestem w kropce. Inspiracją do tego był komiks z lat 70.

Żadna ilość przeróbek ani okropne CGI nie sprawią, że ten film będzie wyglądał tak, jakby został nakręcony na początku XXI wieku. Widzowie negatywnie oceniają fabułę, rozwój postaci i montaż. Twierdzą oni, że studio miało duży wpływ na Morbiusa, ponieważ samo nie wiedziało, co chce wyrazić. Niektórzy komentatorzy nie są pewni, w jakim kierunku zmierza uniwersum Sony.

Morbius
Morbius
Morbius
Tytuł (Angielski) Morbius
Ocena 6.2 27 głosów
Ocena widzów 7.6 9 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.