Venom 2: Carnage - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Venom 2: Carnage zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Venom 2: Carnage?

Sep. 30, 2021USA97 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępnień0

Gdzie oglądać cały film Venom 2: Carnage online?

W filmie „Venom 2: Carnage” Woody Harrelson wciela się w postać seryjnego mordercy Cletusa Kasady’ego. Tom Hardy powraca jako Eddie Brock, aby walczyć z potężnym symbiontem, który opanował seryjnego mordercę Kasady’ego. Czy warto wybrać się przed ekrany by obejrzeć Venom 2? Weźcie pod uwagę naszą recenzję. „Venom: Dziedzictwo” odbiega od standardowej formuły sequeli: „szybciej, mocniej i więcej”. Nawet jeśli tak nie jest, to pokazuje, że nawet najsłabsze filmy mają w Hollywood drugą szansę. „Venom 2: Carnage” jest filmem o wiele bardziej samoświadomym niż jego poprzednik.

Reżyser filmu, Andy Serkis, który wiele pracował z cyfrowo przekształconymi zwierzętami, nie stąpa już po wąskiej granicy między nietaktowną melancholią a akcentem rodem z sitcomu. To był problem w pierwszym filmie. Drugi „Venom” w mniejszym stopniu przejmuje się ciężarem tworzenia nowego uniwersum, niż tym, by zadowolić fanów Marvela. Kiedy rozpoczyna się Venom 2: Carnage (Tom Hardy) i Eddie Brock nawiązują kontakt. Cletus życzy sobie, aby Eddie przekazał światu swoją ostatnią wolę i testament za pośrednictwem prasy, więc Eddie kontaktuje się z nim. W pierwszym filmie w rolę Cletusa wcielił się Woody Harrelson, a po napisach końcowych widzimy go przy pracy. Wielu widzów, którzy uważnie oglądali film, nie wiedziało, że Cletus pojawił się w 2018 roku.

Venom 2 po polsku powraca

Widz dowiaduje się o przeszłości seryjnego mordercy dzięki pracy Serkisa, która jest przedstawiona w kilku bardzo krótkich i szybkich momentach. Wspomnienia Eddiego powracają w kolejnych aktach, ale już otwarcie maluje jasny obraz tego, z kim tym razem Eddie będzie musiał się zmierzyć. Po obejrzeniu pierwszych piętnastu minut filmu staje się jasne, że zapewnienia reżysera były nieco na wyrost. Film po polsku trwa zaledwie półtorej godziny, ale twórcy dokładają wszelkich starań, by w tym czasie upchnąć jak najwięcej informacji. Widzimy, że fabuła jest w rozsypce. Liczne sceny zostały pominięte lub przyspieszone, aby upchnąć w filmie jak najwięcej wydarzeń. Pod koniec filmu jest o wiele za dużo niepotrzebnych sekwencji i o wiele za mało znaczących.

Tom Hardy ratuje film swoją rolą

Eddie Brock (Tom Hardy) nie zmienił się zbytnio w swoim codziennym życiu od czasów dzieciństwa. Niezależnie od tego, jak bezpieczny jest jego zawód, trudno jest żyć z symbiotycznym pozaziemskim stworzeniem we własnym ciele. Brock podziwia również seryjnego mordercę Cletusa Kasady’ego (Woody Harrelson) i prowadzi z nim prywatne rozmowy. Mulligan (Stephen Graham), główny detektyw prowadzący sprawę, dostrzega okazję do zatrudnienia dziennikarza, który ma odnaleźć ukryte ciała Kasady’ego. Venom również przyczynia się do śledztwa, zdobywając istotne informacje na temat sprawcy. Kasady zostaje skazany na śmierć. Zaprasza swojego nowego przeciwnika, by wymierzył karę w jego imieniu. DNA Venoma dostaje się do krwiobiegu Kasady’ego, przekształcając go w Carnage’a wewnątrz jego ciała podczas walki. Motywacje Kasady’ego do wykorzystania swoich nowych zdolności są diametralnie różne od motywacji nowego symbionta, który chce wyeliminować Venoma i pragnie, aby Kasady wykorzystał swoje nowe zdolności w dobrym celu.

Być może zainteresuję cie do obejrzenia cały film Sing 2 online!

Venom 2 to po prostu niezły film sci-fi

Mimo że „Venom 2” okazał się klapą zarówno pod względem krytycznym, jak i komercyjnym, przyniósł całkiem niezłe zyski jak na film o superbohaterach. Tylko kwestią czasu było pojawienie się sequela z udziałem innego znanego symbionta.

Venom, zarówno pierwsza, jak i druga część, odniosły ogromny sukces dzięki sławie Toma Hardy’ego. Jego występ w obu filmach dwukrotnie podnosi ich jakość. Bez wątpienia twórcom udało się stworzyć tak fantastyczną przyjaźń między Brockiem a Venomem, że widzowie oglądają film tylko po to, by posłuchać dowcipów i docinków tych dwóch postaci. Bez wątpienia film jest strzałem w dziesiątkę. W drugiej części Cletus Kasada jest psychopatycznym mordercą.

Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Tytuł (Angielski) Venom: Let There Be Carnage
Ocena 6 180,759 głosów
Ocena widzów 7.1 6,618 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.