Nietykalni - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Nietykalni zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Nietykalni?

Razem mogą wszystkoNov. 02, 2011France112 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film ”Nietykalni” 2011?

Nietykalni, wielokrotnie nagradzany francuski dramat, oparty jest na prawdziwej historii bogatego czterokończynowca i jego osobistego doradcy. Dramat, jak większość historii o nieoczekiwanych parach, dostarcza głębokich lekcji na temat głębi przyjaźni, która wykracza poza powierzchowne różnice (w tym przypadku rasę, bogactwo, wykształcenie i zdolności fizyczne). Jest dużo alkoholu, papierosów i marihuany (zarówno w celach leczniczych, jak i rekreacyjnych), a także różne odniesienia seksualne i humorystyczny flirt mężczyzny z niezainteresowaną panią.

Nietykalni cały film

Bohaterem Nietykalni online, dobrze ocenianego francuskiego dramatu, jest tetraplegiczny biały paryżanin, który zatrudnia byłego skazańca jako swojego osobistego asystenta. Mimo posiadania bardziej kompetentnych opcji, sparaliżowany arystokrata Philippe (Francois Cluzet) zatrudnia Drissa (Omar Sy), przygnębionego drobnego przestępcę, jako swojego lekarza. Fabuła oparta jest na prawdziwych wydarzeniach. Driss jest początkowo podejrzliwy, a nawet odpychany przez swoje obowiązki (takie jak sprzątanie łazienki), ale dwaj bardzo różni mężczyźni w końcu akceptują i rozumieją się nawzajem, a nawet pomagają sobie w dynamice pracodawca-pracownik.

Nietykalni online – oglądaj teraz na dowolnym urządzeniu

Dziwna przyjaźń Philippa i Drissa jest jedną z najbardziej chwytających za serce i podnoszących na duchu w filmach. Ich przyjaźń jest prosta. Biedny Driss i bogaty Philippe są w stanie wyrazić siebie i uczyć innych poprzez wspólną radość z Beethovena, Earth, Wind, and Fire. Pomimo niezdolności Philippe’a do kontrolowania kierownicy Maserati, Driss jest w stanie poruszać pojazdem przy dużych prędkościach, dając Philippe’owi doznanie, o którym myślał, że już nigdy nie będzie miał.

Warto zobaczyć tytuł całego filmu: Skazani na Shawshank online.

Choć dysproporcja społeczna między Philippe’em a Drissem nie jest w filmie należycie zbadana, Nietykalni to znakomicie zagrany, zaskakująco zabawny obraz. Driss wyraźnie korzysta ze swojej pozycji doradcy Philippe’a, co widać po jego stałej pensji, wspaniałym domu i obfitości wygód zapewnianych przez personel domowy Philippe’a. Jest również jasne, że Philippe korzysta z tej przyjaźni; zyskuje spontaniczność, pragnienie życia i zaciekłego sojusznika. Łatwo zrozumieć, dlaczego ten pogodny film został wybrany do reprezentowania Francji w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny podczas rozdania nagród Akademii Filmowej w 2012 roku.

W sekwencji otwierającej film „Nietykalni” czarny kierowca zabiera białego pasażera na szybką przejażdżkę po współczesnym Paryżu, po drodze zwracając uwagę policji. Po zatrzymaniu kierowca udaje, że jest w drodze do szpitala, podczas gdy jego paraplegiczny pasażer udaje, że ma atak. Jak tylko policjanci odchodzą, dwaj mężczyźni palić i blast niektóre 1970s funk muzyki jak odjechać, śmiejąc się i palenia.

 

Nietykalni to produkcja, którą trzeba zobaczyć

Nietykalni online

W Polsce cały film Nietykalni są znani jako drugi co do wielkości film francuski wszech czasów. Jest to opowieść o nieoczekiwanym związku, który powstaje między starym, sztywnym białym dżentelmenem a aroganckim młodym czarnym mężczyzną, a także przypowieść o obcym organizmie, który uczy się przystosowywać do swojego nowego domu poprzez uważne monitorowanie otoczenia.

Warto zobaczyć również tytuł cały film Samarytanin.

Olivier Nakache i Eric Toledano to dwaj najbardziej utalentowani hollywoodzcy twórcy opowieści i reżyserzy. Philippe (Francois Cluzet), bogaty i uparty intelektualista, oraz Driss, naiwny i impulsywny chłopak z ulicy, obaj są wzorowani na prawdziwych osobach (Omar Sy). Filmowcy mogą uzyskać dostęp do danych, których w innym przypadku by nie mieli. Ponadto akcja filmu

rozgrywa się we Francji, która ma mniej problemów rasowych i etnicznych niż Stany Zjednoczone.

Ocena redakcji: Czy warto oglądać online Nietykalni?

Film opowiada o rozkwitającym związku dwóch sympatycznych mężczyzn, Drissa i Philippe’a, którzy wierzą, że Philippe’owi będzie lepiej, jeśli porzuci swój trudny styl życia i spróbuje większych swobód afrykańskiego imigranta. Choć w pewnych okolicznościach jest to prawda, Philippe nauczył się niewiele więcej niż lekceważących komunałów. Driss, jak widać, ma rytm i ducha, a jeśli Philippe zdoła to uwewnętrznić, będzie bardzo szczęśliwym człowiekiem.

 

Nietykalni
Nietykalni
Nietykalni
Nietykalni
Nietykalni
Nietykalni
Tytuł (Angielski) Intouchables
Ocena 8.5 844,790 głosów
Ocena widzów 8.267 14,931 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.