Rodzina Addamsów 2 - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Rodzina Addamsów 2 zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Rodzina Addamsów 2?

Niemiło was znów widzieć.Oct. 01, 2021Canada93 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film Rodzina Addamsów 2 2021?

Sequel „rodzinnej podróży drogowej” filmu animowanego The Addams Family z 2019 roku nosi tytuł Rodzina Addamsów 2. Podobnie jak w tym filmie, jest mniej horroru niż w jego poprzednikach live-action, ale nadal jest mnóstwo czarnego humoru i przemocy kreskówkowej. Wednesday (głos Chloe Grace Moretz) uwięzi człowieka, który wisi do góry nogami nad klifem, zanim prawdopodobnie spadnie na śmierć w jej ciągłej próbie zranienia lub zamordowania jej brata Pugsleya (Javon „Wanna” Walton). Zawiera duże eksplozje, postacie, które są w niebezpieczeństwie, są zakładnikami, lub są pod wpływem narkotyków, walki, eksperymenty na ludziach, ukłon w stronę horroru Carrie (ale bez krwi), i niszczycielski konflikt między ogromnymi stworzeniami. Kiedy rodzina dowiaduje się, że Wednesday może nie być biologicznie Addamsem, przechodzi przez smutne chwile.

Niektóre zwierzęta w uniwersum Rodziny Addamsów mogą wyglądać przerażająco. Spodziewajcie się usłyszeć obraźliwe określenia, takie jak „dziwak” i „dziwadło”, a także kilka wyrazów uznania w stylu Rodziny Addamsów (jak „morderczy instynkt macierzyński” i „wiedźma”). Morticia (Charlize Theron) i Gomez (Oscar Isaac) są nadal pokazywani jako kochający rodzice, którzy dbają o swoje dzieci (całując się, tańcząc i wymieniając czułe gesty i insynuacje dość często). Ponadto, Uncle Fester (Nick Kroll) daje Pugsley porady randki w tym filmie, co prowadzi do niektórych naprawdę corny linie pickup i flirt. Macki są używane w dowcipie zamiast jąder. W kilku momentach dorośli bohaterowie spożywają alkohol. W końcu film podkreśla wartość niezachwianej miłości rodziny, a także komunikacji i pracy zespołowej.

cały film Rodzina Addamsów 2

Kiedy na targach naukowych wszyscy zostają ogłoszeni zwycięzcami, Wednesday Addams (głos Chlo Grace Moretz) jest niezadowolona. Rozpoczyna się film Rodzina Addamsów 2. Rodzina Gomezów, w skład której wchodzi postać Oscara Isaaca, jego żona Morticia (Charlize Theron), ich dzieci Wednesday i Pugsley (Javon „Wanna” Walton), wujek Fester (Nick Kroll), ich lokaj/ochroniarz Lurch (Conrad Vernon) oraz Thing, bezcielesny sługa dłoni, postanawiają w ostatniej chwili wybrać się na wycieczkę drogową po Ameryce. Tajemniczy człowiek o imieniu Rupert (Wallace Shawn) pojawia się i nalega, że ma klientów, którzy uważają, że Środa i ich córka mogą być przełączane przy urodzeniu, co Środa ich biologiczną córkę. To komplikuje rodzinną podróż. Oprócz unikania Ruperta, Morticia i Gomez wykorzystują podróż do stworzenia bardziej wymuszonej zabawy rodzinnej. W domu rodziny Addamsów, babcia (Bette Midler) prowadzi udany (ale foniczny) festiwal muzyczny.

Oglądaj online Rodzina Addamsów 2

Ten pasywny animowany sequel kapitalizuje na rodzinnych żartach i eskapadach drogowych, jednocześnie skupiając się na uczuciach wyobcowania Wednesdaya. Ten sequel wydaje się być nieco bardziej zakotwiczony w dziwnych zachowaniach rodziny, być może dlatego, że pierwszy film był tak mało imponujący. Mimo, że rodzina Addamsów jest zazwyczaj niezwykła, film przedstawia sympatyczną opowieść, ponieważ rodzina odwiedza znane miejsca podczas swoich podróży, takie jak wodospad Niagara, Wielki Kanion, Dolina Śmierci, itp. Isaac i Theron po raz kolejny portretują szaleńczo zakochanych Gomeza i Morticię (są prawdopodobnie najbardziej żarliwymi animowanymi rodzicami w historii filmu), ale z powodzeniem pokazują również ich zmartwienie o Wednesdaya w przerwach między pocałunkami ramion i pieszczotami. Gdy ich dzieci się starzeją, rodzice będą sympatyzować z pragnieniem Gomez i Morticii, aby promować zwiększony czas rodzinny.

Ale kontynuacją jest bezsprzecznie program Wednesday, a bezduszny, płaski występ Moretz jest idealny dla tej roli. Świetnie oddaje niechęć spostrzegawczego młodego naukowca do wszystkiego, co sentymentalne i emocjonalne. Wśród komediowych gagów w scenariuszu znalazła się niezwykła scena, która przypomina skrzyżowanie Little Miss Sunshine z Carrie, a także powtarzający się wątek wujka Festera, który stopniowo zmienia się w ośmiornicę.

Rodzina Addamsów 2
Rodzina Addamsów 2
Rodzina Addamsów 2
Rodzina Addamsów 2
Rodzina Addamsów 2
Rodzina Addamsów 2
Rodzina Addamsów 2
Rodzina Addamsów 2
Rodzina Addamsów 2
Rodzina Addamsów 2
Tytuł (Angielski) The Addams Family 2
Ocena 5.4 12,992 głosów
Ocena widzów 7.117 1,020 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.