Top Gun: Maverick - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Top Gun: Maverick zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Top Gun: Maverick?

May. 24, 2022USA131 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film ”Top Gun: Maverick” z 2022?

Top Gun: Maverick, długo oczekiwany sequel tego filmu, nadszedł. Nie ma znaczenia, czy spodobał nam się debiutancki film Tony’ego Scotta, czy nie. Wszystko wskazuje na to, że ten film zostanie zapamiętany jako przełomowy moment w historii kina. Nie zabraknie odniesień historycznych i wojny dobra ze złem.

Top Gun to amerykański film dramatyczny z 1986 roku w reżyserii Tony’ego Scotta, został wyprodukowany przez Dona Simpsona i Jerry’ego Bruckheimera we współpracy z Paramount Pictures pod patronatem Paramount Pictures i Tony’ego Scotta. Trzy lata przed debiutem filmu ukazał się artykuł w kalifornijskim magazynie „Top Guns”, a scenariusz napisali Jim Cash i Jack Epps Jr. W filmie wraz z Cruise’em występują Val Kilmer, Kelly McGillis, Val Kilmer, Anthony Edwards i Tom Skerritt. W filmie Cruise gra „Mavericka” Mitchella, młodocianego pilota marynarki wojennej na USS Enterprise. Jego oficer odpowiedzialny za przechwytywanie radarów, generał broni Nick „Goose” Bradshaw (Edwards), przejdzie szkolenie w Szkole Broni Myśliwskiej Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych w Stacji Lotniczej Marynarki Wojennej Miramar w San Diego w Kalifornii.

Ogromny budżet na film z Tomem Cruisem.

Mimo budżetu wynoszącego 15 milionów dolarów, po premierze 16 maja 1986 roku film zarobił w kasie 356 milionów dolarów. Film został ponownie wydany w wersji IMAX 3D w 2013 roku i przez lata cieszył się niesłabnącą popularnością. Za najlepszą piosenkę oryginalną uznano utwór „Take My Breath Away” Berlina, zaśpiewany przez zespół. Biblioteka Kongresu Stanów Zjednoczonych wyraziła zgodę na włączenie filmu do Narodowego Rejestru Filmowego w 2015 roku, powołując się na jego wartość kulturową, historyczną i artystyczną.

Warto sprawdzić i obejrzeć cały film Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a online, ponieważ jest polecany w polskim kinie.

Pierwszy zwiastun filmu ukazał się 18 lipca 2019 r., po niespodziewanym występie Toma Cruise’a na Comic-Conie w San Diego. Firma Matchbox (należąca do Mattel) wyda w lutym 2020 roku odlewane reprodukcje Top Gun w postaci samolotów F-14 Tomcat i Boeing F/A-18E/F Super Hornet. Aby uczcić premierę filmu Top Gun, firma Revell wyda w czerwcu 2020 roku linię plastikowych modeli w skali 1/48, w tym filmowe F-14A Tomcat i F/A-18E/F Super Hornet. Produkty firmy Revell zostały przepakowane z nowymi kalkomaniami i oznaczeniami.

 

Top Gun: Maverick bez wątpienia będzie hitem, który warto obejrzeć

Główny bohater ma za zadanie kierować elitarną załogą pilotów, a także samemu brać udział w misji. Na tym zdjęciu będzie dużo akcji. Innym powracającym motywem jest koleżeństwo i obowiązek, a także pokonywanie pozornie niemożliwych okoliczności.

Cały film Top Gun: Maverick będzie wydarzeniem, które zdarza się raz w życiu. Tłum twierdzi, że widział już to widowisko wcześniej. W przeciwieństwie do innych filmów, ten w niczym ich nie przypomina. Czeka na Was zupełnie nowa narracja i zupełnie nowa obsada bohaterów. Ponieważ cała seria miała zostać anulowana, prawdopodobnie wyszło to na dobre. Niektórzy fani Mavericka mogą być jednak zawiedzeni, że na zdjęciu nie będzie Goose’a. Mimo to uważam, że jeśli lubicie dramaty militarne, będziecie zadowoleni.

Według analityków, Top Gun: Maverick to jeden z nielicznych udanych sequeli, który nie tylko dorównuje, ale i często przewyższa dokonania pierwowzoru. Zdaniem krytyków, obraz ten jest przykładem powiedzenia „jeśli raz się udało, uda się i tym razem” w kontekście nostalgii. Trudności fabularne sequela przesłania znakomita kreacja Toma Cruise’a jako czołowego aktora Hollywood, a także obietnica najnowocześniejszego kina. Ponieważ Top Gun: Maverick może być poza Twoim zasięgiem cenowym, poniżej zamieszczamy zwiastun kolejnej części serii.

Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick
Tytuł (Angielski) Top Gun: Maverick
Ocena 7.7 329 głosów
Ocena widzów 8.2 94 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.