Zaginione miasto - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Zaginione miasto zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Zaginione miasto?

Mar. 24, 2022USA112 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępnień0

Gdzie oglądać cały film Zaginione miasto online?

Zaginione miasto to film polecany dla tych, którzy cenią sobie wartką akcję, romans i wspaniałe gwiazdy. Sandra Bullock i Channing Tatum wcielają się w role głupców, zakochują się w sobie i poszukują dawno zaginionego, legendarnego przedmiotu w tej nieoficjalnej adaptacji. Obraz jest więc dziełem intrygującym, skłaniającym do refleksji, a jednocześnie potwornie okropnym.

Zaginione miasto to opowieść o niebezpieczeństwach związanych z zakochaniem się w pisarzu. Loretta Sage (Bullock), uznana autorka powieści romansowych, znudziła się swoim otoczeniem. Fani kupują jej powieści, ale ona gardzi nimi za to, że pozwalają jej oddawać się mrożonemu białemu winu i długim kąpielom w wannie. Niezależnie od tego, ilu ludzi sięgnie po „Zaginione miasto” w wyniku jej działań promocyjnych, ona sama gardzi tym pomysłem. Kiedy Beth (Da’Vine Joy Randolph) i Alan (Tatum), jej model z okładki i współautor trasy promocyjnej, naciskają na nią, by wyruszyła w trasę promocyjną, gardzi nimi obojgiem za to, że nie rozumieją swoich obowiązków w procesie pisania.

The Lost City do obejrzenia po polsku?

Loretta Sage (Sandra Bullock) jest samobójczynią, znaną z tandetnych powieści romansowych. Choć jej twórczość dobrze prosperuje, tęskni za nowym wyzwaniem. Dodatkowo jest to problem natury filozoficznej. Jako małżonka archeologa, jest to dla niej niezwykle istotne. Alan (Channing Tatum), romantyczny poszukiwacz przygód, pojawia się na okładkach jej serii książek. Mężczyźni pragną być tacy jak on, a kobiety wiążą z nim swoje nadzieje. Loretta jest nieugięta, by się go pozbyć.

Wartym uwagi do obejrzenia jest cały film Dziewczyny z Dubaju online.

„Zaginione miasto” po polsku to przede wszystkim dzieło fikcji. Jak twierdzą wszyscy, nie ma on być niczym więcej. Twórcy filmu nie starają się być poważni, serwując przy tym oklepane komunały. Jednak zwroty akcji są często zabawne. Tak właśnie było w tym filmie. Ta przestrzeń jest pozbawiona nadmiaru i wspaniałości. Chichoczą tylko w obliczu moralnego problemu, jakim jest zabijanie prześladowców w lesie. W tym odcinku aż roi się od parodystycznych kalamburów i postmodernistycznego humoru.

Czy warto obejrzeć Zaginione miasto?

Zaskakujące, że „Zaginione miasto” może być tak przyjemne. Oto dość prosty film, którego celem jest rozbawienie widza, a jednocześnie wzbudzenie szacunku dla wspaniałości krajobrazów natury w ogóle. Zawieszenie niewiary jest w tym przypadku proste, bo nic innego nie ma sensu.

Mimo swoich wad, „Zaginione miasto” ma jednak pewne zalety. Pomimo swoich wad, obraz zawiera kilka dobrze napisanych komedii i dobrze nakreślonych postaci. Może się on co najmniej podobać i bawić. Dodatkowo nie dopuszcza się do niestosownych żartów, co pozwala uniknąć niekomfortowych sytuacji. Główną rolę w tej pełnej humoru komedii odgrywa Sandra Bullock.

Zaginione miasto
Zaginione miasto
Zaginione miasto
Zaginione miasto
Tytuł (Angielski) The Lost City
Ocena 6.7 5,728 głosów
Ocena widzów 7.4 47 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.