Black Adam - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Black Adam zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Black Adam?

Oct. 19, 2022USA125 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film Black Adam 2022?

Black Adam to film superbohaterski z cyklu DC Extended Universe. Tytułowy bohater, który początkowo był supervillainem w komiksach DC, jest portretowany przez Dwayne’a Johnsona. Chociaż film zawiera zróżnicowaną obsadę i stawia prowokujące do myślenia tematy o bohaterach i złoczyńcach, w końcu dewoluje w nużący fest smash-and-bash z niewielką ilością czasu na rozwój postaci lub cokolwiek innego. Bądź przygotowany na intensywną przemoc w akcji, w tym wiele strzałów, strzelanin i scen walki.

Początek 5000 lat temu, dyktator, który pracuje nad stworzeniem mistycznej korony, która da mu nadludzkie zdolności, rządzi miastem Kahndaq. Kiedy chłopiec rozpoczyna bunt, Shazam! jest używany, aby dać młodzieńcowi zdolności, których potrzebuje, aby uratować dzień, tak jak dyktator jest gotowy do założenia magicznej korony. Korona pojawia się ponownie w teraźniejszości, a Teth-Adam (Dwayne Johnson) zostaje ponownie wezwany.

Oglądaj online świetny film o bohaterze „Black Adam”

Ten superbohaterski film, który momentami eksploruje idee tego, co to znaczy być bohaterem lub złoczyńcą z szarymi strefami pomiędzy, szybko przeradza się w nużącą bijatykę. Black Adam, podobnie jak wiele innych filmów z antagonistami jako protagonistami, jak Venom, Morbius, Maleficent i Cruella, wykorzystuje szansę na zbadanie kwestii takich jak „Kto określa, kto jest „dobrym facetem”?”. Czy dopuszczalne jest krzywdzenie innych, jeśli wynika z tego coś pozytywnego? Niestety, kiedy film stawia takie pytania, zupełnie je lekceważy, ponieważ aktorzy ścigają się po ekranie, wpadając na siebie i na każdy solidny przedmiot, który znajdzie się na ich drodze. W tym filmie duchy widzów wznoszą się znacznie częściej niż trupy i śmieci.

Można śmiało stwierdzić, że walki, pościgi i konflikty stanowią większość czasu trwania „Czarnego Adama”, wraz z kilkoma nużącymi ekspozycjami. Hawkman i Dr. Fate mają podobno bliską więź, ale to nigdy nie jest nam przekazane; raczej jest to tylko zasugerowane przez mowę i głupią muzykę w nielicznych sekundach pomiędzy ciosami. Urocza przyjaźń / romans między Cyclone i Atom Smasher jest podobnie zbyt sporadyczne i fragmentaryczne, aby mieć dużo wpływu. 

Black Adam
Black Adam
Black Adam
Black Adam
Black Adam
Black Adam
Black Adam
Black Adam
Black Adam
Black Adam
Tytuł (Angielski) Black Adam
Ocena 6.9 120,516 głosów
Ocena widzów 7.147 1,658 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.