Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu - ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ film online vod

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu zalukaj cały film online

Gdzie obejrzeć cały film Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu?

Nov. 09, 2022USA162 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępnień0

Gdzie obejrzeć cały film Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu 2022?

Sequel Czarnej Pantery, ogromnie udanego filmu Marvela, nosi tytuł Wakanda Forever. Królestwo Wakandy musi się zjednoczyć po odejściu uwielbianego króla T’Challi (w tej roli Chadwick Boseman), aby obronić się przed wrogami, którzy chcą zdestabilizować naród i ukraść jego vibranium. Nowe zagrożenie stwarza również nadludzka, zamieszkująca pod wodą rasa wywodząca się z Mezoamerykanów. Możecie spodziewać się intensywnych scen walki, policyjnych pościgów, walki wręcz, użycia broni i być może denerwujących widoków zahipnotyzowanych jednostek skaczących do oceanu. Zarówno utonięcia, jak i śmiertelne obrażenia w walce odbierają ludziom życie. Szczególnie niepokojąca jest jedna śmierć, która pozostawia bohatera bez rodziny.

Król T’Challa (zmarły Chadwick Boseman) odchodzi poza ekranem z powodu choroby, której nawet jego bystra siostra Shuri (Letitia Wright) nie potrafi zdiagnozować i wyleczyć w filmie Czarna Pantera. Nowa Czarna Pantera nie może nosić imienia T’Challa, ponieważ Erik Killmonger (Michael B. Jordan) kazał zniszczyć wszystkie cenne ziele w kształcie serca w Czarnej Panterze. Rok później królowa Ramonda (Angela Bassett) zwraca się do świata, twierdząc, że nieobecność T’Challi nie daje Wakandzie możliwości bycia podkopanym lub zdestabilizowanym przez renegackich najemników lub zazdrosne supermocarstwa pragnące zdobyć vibranium.

Oglądaj online Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Oprócz sprzeciwu wobec dzielenia się vibranium, próbuje przekonać królową do boku z nim. On również potajemnie przekazuje amerykańskiego naukowca, który stworzył urządzenie, które może wykryć vibranium pod wodą. Okazuje się jednak, że naukowiec jest tak naprawdę tylko 19-letnią studentką MIT o imieniu Riri (Dominique Thorne), która przypomina Shuri o sobie, gdy zostaje zlokalizowana przez Generał Okoye (Danai Gurira) i Shuri. Wakandczycy muszą przygotować się do konfrontacji z Talokanil, niezależnie od tego, czy pojawi się nowa Czarna Pantera, czy nie, ponieważ nie chcą oddać Riri Namorowi.

W swojej kontynuacji scenarzysta Ryan Coogler składa hołd tragicznej stracie Bosemana/T’Challi, badając, jak żal (i odwet) może pochłonąć człowieka. Kiedy Shuri szlocha i wyraża swoje zakłopotanie tym, jak przetrwa bez brata, wydaje się, że mówi w imieniu publiczności. Jednak z pomocą M’Baku (w tej roli Winston Duke) i Agenta Rossa (w tej roli Martin Freeman), potężnym kobietom z Wakandy udaje się stopniowo chronić swoją ojczyznę i przygotować się na kolejny konflikt – tym razem będzie on dotyczył samego przetrwania królestwa. Jako matka i córka, królowa i księżniczka, Bassett i Wright doskonale sprawdzają się w swoich przejmujących fragmentach.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Tytuł (Angielski) Black Panther: Wakanda Forever
Ocena 7.3 87,568 głosów
Ocena widzów 7.481 961 głosów
27 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.